Dorps Wonen p Tevreden medewerkers enorm bouwkavels te koop Vind het huis dat bij je past The Gamechangers Riante, vrije kavels in Berkel-Enschot Een betaalbare woning met hoge kwaliteit kopen? Hoppenbrouwers WOON SALON .in Berkel-Enschot 1® OEWOONSALON; DÉ BEURS OVER BOUWEN EN WONEN - BIJLAGE TILBURGSE KOERIER- DONDERDAG 27 OKTOBER 2016 Specialisaties die zij in huis hebben: Meer weten? www.ktbthegamechangers.nl Meer informatie: www.dorpswonen.nl Berkel-Enschot 'ehoek.nl EERKOOP Circa noomz per kavel Vrijdagavond 4 en zaterdag 5 november www.woonsalon.nl elektrotechniek bv Op alle terreinen biedt Hoppenbrouwers Techniek 2it uurs service: ook als u buiten de normale werktijden een storing heeft kunt u hen bellen. Vanwege de gunstige ligging van de kavels is het vrijwel de hele dag genieten van de zon. De bouwkavels beschikken tevens over aanzienlijk veel ruimte en uitzicht op een landelijke omgeving, met weilanden aan de voor- en achterkant van de kavels. Verder is de Streepstraat een rustige, veilige straat met weinig doorgaand verkeer. De woningmarkt ontwikkelt zich van een aanbodgerichte markt naar een nieuwe, vraaggerichte markt. Nieuwe factoren die de vraag bepalen zijn allereerst bestaande locaties en gebouwen die een nieuwe be stemming zoeken. Ten tweede willen burgers Ook Jaap Jonker (51) en Peggy Haans (54) kochten begin dit jaar via WonenBreburg Makelaars een prachtige woning. Een ap partement met "Good value for your mo ney", vat Jaap alle pluspunten samen. "Het appartement is gelijkvloers, ruim en licht, op fietsafstand van het centrum en het uitzicht vanuit onze woning is fan tastisch. Het voldoet aan al onze wen sen, zonder dat we de hoofdprijs moeten betalen." Altijd al een eigen huis willen bouwen? Dorps Wonen biedt u de ruimte en vrij heid om die wens uit te laten komen. Ont werp uw droomhuis op één van de vijf vrije bouwkavels van maar liefst 1100 m2, dichtbij belangrijke voorzieningen, aan de landelijk gelegen Streepstraat in Berkel-Enschot. Utiliteit en woningbouw Werktuigbouwkundige installaties HVAC Beveiliging Duurzame Energie Dakbedekkingen Inspectie en onderhoud Datanetwerken Service Industriële automatisering Water Infra Panelenbouw Bent u op zoek naar betaalbare en kwali tatief goede koopwoning? Dan bent u bij WonenBreburg Makelaars aan het juiste adres. Tijdens de Woonsalon informeren zij u graag over de mogelijkheden. De prij zen van de woningen liggen tussen 95.000,- en 300.000,- k.k. graag participeren in het ontwikkelproces en mede opdrachtgever zijn. The Game Changers van Krens Ten Brinke biedt hier alle ruimte toe. rpswonen.nl www. dorps wc Kom vrijblijvend langs bij onze stand op de Woonsalon voor meer informatie. Meer informatie en advies? Op 5 november kunt u voor meer infor matie en advies een speeddate met één van de makelaars van Wonen Breburg in plannen via www.woonsalon.nl/speedda- ten. Of kom op 4 of 5 november tijdens de Woonsalon langs op de stand. Laat Wonen Breburg weten wat u belangrijk vindt bij de aankoop van een nieuwe woning, zo dat de makelaar u kan helpen het huis van uw dromen te vinden. Net zoals Jaap en Peggy dat deden. K ►1 gn belangrijk I Hoppenbrouwers Techniek is een in- novatief bedrijf voor het leveren van specialistische én integrale oplossingen dat streeft naar duurzaam onderne men. Hierin streven zij er naar om de beste partner te zijn voor medewerkers, klanten en scholen. De medewerkers ■- jSeM' zijn belangrijk; immers tevreden mede- werkers zorgen voor tevreden klanten, is de filosofie. De kracht zit in de men- sen! Daarom besteedt Hoppenbrouwers Techniek veel aandacht aan de indivi- duele ontwikkeling van medewerkers. Ze beheersen hun vak en werken met enthousiasme aan hun projecten.

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2016 | | pagina 27