i v/\ l 'KIE- jEÉVRS Wat maakt nieuwbouw zo uniek? (Ver)bouwplannen? Deelplan Elegance nieuwbouw project Hoge Hoek Grote belangstelling voor nieuw bouwproject Dongen komt thuis I1! fjHl II s 5 DEWOONSALON; DÉ BEURS OVER BOUWEN EN WONEN - BIJLAGE TILBURGSE KOERIER- DONDERDAG 27 OKTOBER 2016 k fa BBAN 2016! Wist u dat u op de website www. bewustnieuwbouw.nl nog meer in formatie over nieuwbouw kunt vin den? U kunt er bijvoorbeeld nalezen in een uitgebreid stappenplan hoe het proces van oriënteren, beslissen, bouwen en uiteindelijk wonen in een nieuwbouw woning in zijn werk gaat. Of u nu koopt of huurt, nieuw bouw heeft veel voordelen, zoals comfort door goede isolatie en lagere energiekosten dankzij energiezuinige technieken. De zes meest genoemde voordelen op een rij. In de Clarissenhof komt alles samen. Rust en levendigheid, de stad en het groen, jong en oud, historie en moderne architectuur. Ge legen op slechts i minuut van het station, in het hart van de Spoorzone en vlakbij het centrum van Tilburg. U vindt hier een unieke thuis In een markante sfeer door de helder witte architectuur en groene hoven. Clarissenhof ligt in het hart van de Spoorzone 013. Bent u op zoek naar een appartement? In de gebouwen Poort en Brokx zijn nog slechts enkele typen beschikbaar. Voor informatie en het actuele aanbod kunt u kijken op www. clarissenhof.com Zaterdag 8 oktober ging het nieuwbouw project "Dongen komt thuis" officieel in de verkoop. Verkopend makelaar Gaby van Bracht, van KIN Makelaars, is verheugd met de grote belangstelling die er is voor het project. "Gezien de grote belangstelling hebben we met een loting moeten werken. Voor de eerste tien woningen heb ik afge lopen week de mensen die ingeloot zijn al op gesprek gehad. Ze zijn gelukkig allemaal even enthousiast. En komende week vol gen er nog meer afspraken voor de andere bouwnummers. Je merkt dat mensen de kwaliteit waarderen waar zo de nadruk op is gelegd bij dit project én de fraaie ligging binnen de Beljaart uiteraard." De woningen worden met veel oog voor detail en kwaliteit gebouwd, zo meldt pro- Heeft u een kavel gekocht en bent u van plan daar een wo ning of een bedrijfspand op te laten bouwen? Begint het u nu al te duizelen? Laat uw bouw dan begeleiden door onze professionele bouwbegeleiders. Uiteraard geldt dit ook voor uw verbouw wensen. Met ruim 15 jaar ervaring is BBAN bouwbegeleiding de ex pert op het gebied van bouwbegeleiding I Kijk op BBAN.NL zen voor een diversiteit aan woningtypes. Zo zijn er herenhuizen in een blok van 5 en 4, twee-onder-één-kapwoningen en vrij staande woningen. De woningen hebben een grootte die we bij de andere deelplannen veelal nog niet eerder zagen. Door middel van diverse indelings- en uitbreidingsopties en de afbouwpakket- ten, zijn de woningen geheel op maat te maken. Bekijk het actuele aanbod op www. hogehoek.nl De belangstelling is groot, maar nog niet alle bouwnummers zijn ingevuld. Infor meer voor de laatste status bij Kin Make laars Dongen of bekijk alle overige infor matie op www.dongenkomtthuis.nl. BEWUST NIEUW Bouw.nl Nieuwbouw is: 1. Onderhoudsarm Alles aan uw nieuwe huis is nieuw en fris. Daardoor heeft uw huis de eerste vijfjaar nauwelijks of geen onderhoud nodig. 2. Comfortabel Uw woning is goed geïsoleerd tegen kou en hitte, en voldoet aan de strengste wet telijke eisen voor geluidsisolatie. 3. Energiezuinig Met standaard een energieverbruik dat overeenkomt met energielabel A, is uw nieuwbouwhuis zeer energiezuinig. 4. Duurzaam Uw huis is een stuk duurzamer dan oudere woningen; nieuwbouw belast het milieu minder en zorgt voor een geringere uit stoot van C02. 5. Op maat Meepraten over het ontwerp, een andere indeling kiezen en opties laten uitvoeren. Op vele manieren kunt u van een nieuw bouwhuis echt üw huis maken. 6. Veilig Uw huis is gebouwd volgens de modernste veiligheidseisen. Ook de woonomgeving is ingericht volgens de nieuwste inzichten op veiligheidsgebied. Het deelplan omvat een gevarieerd aanbod, zowel qua woningtypes als architectuur en gevelbeelden. Elegance kenmerkt zich door bijzonder grote woningen op eveneens gro te percelen. Ook in Elegance is weer geko- jectontwikkelaar Pim Mossou van Van de Ven Bouw 81 Ontwikkeling. Dat ziet u niet alleen terug in de fraaie architectuur van Cier Architecten, maar ook in de afwer king en de gekozen bouwmaterialen. De toepassing van gevelmetselwerk, gecom bineerd met hardhouten kozijnen in wit te tinten, geven de woning karakter aan de buitenzijde. Ook ziet u typisch dorpse elementen zoals schoorstenen en stevige goten terug in het project. Fijn te zien dat deze kwaliteit ook gewaardeerd wordt door de kopers." rv

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2016 | | pagina 21