1 an Voorwoord r H L lon.nl Gratis adviesgesprek of speeddate met een professional r Huizensite van Van der Weegen Bouwgroep in een nieuwe jas! Binnenkort nieuw deelplan in Hoge Hoek: Renaissance! WOON SALON Route en parkeren f I? SS v te liv BRi Hr I VI 3 Met vriendelijke groet, EM WEST hierwonen.nl Colofon fl NL Speeddaten kan zaterdag 5 november met: I een lentraal n van Tilburg is een aantrekkelijke woonstad, voor Inleuwe inwoners maar ook voor mensen die lal hun hele leven In Tilburg wonen. Om ook in toekomst een aantrekkelijke woonstad te Iblijven is het nodig om te blijven ontwikkelen en vernieuwen. De grootste opgave ligt in het aanpassen van bestaande woningen. Niet alleen om langer De Beurskrant is een uitgave van Honk in samenwerking met de Tilburgse Koerier. Heb je persoonlijk advies nodig van een pro fessional om je woonwensen waar te maken? Zoek je een architect, aannemer of tuinont werper die jouw visie begrijpt en waarin je vertrouwen hebt? De WoonSalon biedt je de kans om tijdens de beurs kennis te maken met diverse adviseurs en ze gratis en onder vier ogen te spreken. Wil je vrijblijvend kort kennismaken, plan dan een speeddate van 10 minuten en ontdek of ije een klik hebt. Heb je een concrete vraag? Plan dan een adviesgesprek van 25 minuten. Neem tekeningen of foto's mee en hoor direct wat de ander voor je kan betekenen. Het aantal plaatsen is beperkt, dus meld je op tijd aan op www.woonsalon.nl en vul het aanvraagformulier in! Acquisitie: Cor de Groot Vormgeving: Ruud Verploegen Verspreiding: Tilburgse Koerier Redactie: Janneke de Bruine (HONK) Foto's: aangeleverd door Janneke de Bruine Tilburgse Koerier: NS Plein 14, 5014 DA, Tilburg T. 013-5368805 E. info@tilburgsekoerier.nl W. www.tilburgsekoerier.nl uw woning geheel naar wens wordt aan gepast en afgewerkt. En u bent verzekerd van een prachtige ligging ten opzichte van zowel dorp, de stad als in de groene omgeving. Een van de adviseurs waarmee u kunt speed daten is de Rabobank. Met 5 stappen zorgen zij voor een hypotheek binnen één week. thuis te kunnen blijven wonen maar ook om duurzaam met energie om te gaan. Steeds minder huizen zullen op het gas aangesloten zijn. De komende jaren gaan zij steeds meer gebruik maken van alternatieve manieren die zorgen voor warmte in de woning. Ook moeten er meer betaalbare huurwoningen bij komen zodat wonen voor iedereen bereikbaar blijft. Belangrijke opgaves die bijdragen aan de vi taliteit van de stad en de omliggende dorpen. Op vrijdag 4 november a.s., in de Koepelhal start de vierde editie van de Woonsalon. Ik nodig u van harte uit om kennis te komen maken met wat Tilburg op het gebied van wo nen en bouwen te bieden heeft. Ook dit jaar staan bijna alle nieuwbouwprojecten uit de regio Tilburg op de beursvloer. Een mooie ge legenheid om uzelf op één plek te oriënteren op al uw woonwensen. Berend de Vries, wethouder Wonen Klimaat huisvesting. Nieuwe plannen die wat verder in de tijd liggen worden ook al vroegtijdig aangekondigd op Hierwonen. Van der Weegen Bouwgroep ontwikkelt en realiseert woningen in Tilburg en de dorpen eromheen. ;n sn plan jen. mtraal.nl creëren n op de Van der Weegen Rabobank Tilburg en omstreken Krens Ten Brinke Van Helvoirt Groenprojecten Wonen Breburg SNS Bank Ruimte voor Ruimte Innozaam Laat je informeren tijdens de Woonsalon of schrijf je alvast in via de website www. hogehoek.nl De Woonsalon vindt plaats in de monumentale Koepelhal in Tilburg (Burgemeester Brokxlaan 2). De beurshal is gemak kelijk te bereiken; op de fiets, met de bus (lijn 5 - halte Be- sterdplein), trein (station Tilburg Centraal) en auto. Parkeren (overal betaald) kan naast de Koepelhal, aan de Burgemees ter Brokxlaan, in parkeergarage Tivoli 013, op het NS plein of de Besterd. ■in liu Hoge In het voorjaar van 2017 verwacht Nova- form Vastgoedontwikkelaars de woningen van deelplan Renaissance in het project Hoge Hoek op de markt te brengen. In dit plan komen herenhuizen, twee-on- der-één-kapwoningen en vrijstaande woningen. Hoge Hoek ligt op een prachtige locatie aan de rand van Berkel-Enschot. Op deze locatie worden diverse unieke woningen met een dorpse uitstraling gebouwd. Dit veelzijdige project kent vele mogelijk heden, zodat u precies kunt kiezen voor die woning die het beste aansluit bij uw persoonlijke gezinssituatie. Novaform Vastgoedontwikkelaars zorgen ervoor dat j {{WOONSALON; DÉ BEURS OVER BOUWEN EN WONEN - BIJLAGE TILBURGSE KOERIER- DONDERDAG 27 OKTOBER 2016 De huizensite van Van der Weegen, www. hierwonen.nl, bestaat alweer bijna 10 jaar en is in de regio bekend als dé plek waar het volledige huizenaanbod (koopwoningen, huurwoningen en bouwkavels) van Van der Weegen Bouwgroep is te vinden. En dat is nog steeds zo, maar Hierwonen heeft een nieuwe look die op de Woonsalon zal worden gepresenteerd. Daarnaast'is Hier wonen overzichtelijker gemaakt. In één oogopslag is te zien wat er in verkoop is en komt, en er kan (net als op die andere hele bekende huizensite) worden geselecteerd op plaats, prijs of type woning. Hierwonen is nu ook geschikt voor alle mobiele apparaten. Hierwonen is bedoeld voor iedereen die nu of in de nabije toekomst op zoek is naar nieuwe

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2016 | | pagina 19