BeursKrant SALON HE- Gratis entree JKI |J tilburgwoont.nl inu Prijzen winnen Bezoek vrijdagavond 4 november of zaterdag 5 november dé beurs over bouwen en wonen Tilburg bouwt vlot door - LBURGSE KOERIER de Woonsalon Vrijdag 4 nov. 1830 tot 2030 uur zaterdag 5 nov. 11.00 tot 15.00 uur Koepelhal Tilburg Gratis entree i prijs voor lieuwe Om de stad aantrekkelijk te houden en de dorpen levendig blijft er ook de komende ja ren behoefte aan nieuwe woningen. Niet al leen om de voorzieningen op pijl te houden maar ook omdat het aantal huishoudens in Tilburg blijft groeien. Het Planbureau voor de Leefomgeving en het Centraal Bureau voor de Statistiek hebben berekend dat tussen 2015 en 2030 het aantal huishoudens in de gemeente Tilburg met 12,9% procent groeit. Ook in aan grenzende gemeenten zoals Loon op Zand en Goirle groeit het aantal huishoudens. De komende jaren staan er heel wat wonin gen op stapel. In Tilburg en omgeving worden er 9.000 tot 10.000 nieuwe woningen bij gebouwd. Zoals bijvoorbeeld op de nieuw- bouwlocaties Koolhoven Buiten, Park Centraal, Noorderstreek en Aan de Waterkant. Maar ook in de dorpen komen uitbreidingen, zoals Ko ningsoord in Berkel-Enschot en Op de Groene Grens in Goirle. Ontwikkelen en bouwen naar behoefte Met een economie en een samenleving die door digitalisering ingrijpend veranderd is, is het belangrijk om te ontwikkelen en bouwen op basis van behoefte. De komende jaren zal de bevolking vergrijzen. In Tilburg stijgt het aantal 65-plussers van 15% in 2014 tot 20% in 2030, blijkt uit de bevolkingsprognose van de Provincie Noord-Brabant. Ook het aantal eenpersoonshuishoudens stijgt licht. Daar naast wordt de arbeidsmarkt steeds flexibe ler en jongeren kunnen en willen minder snel een woning kopen. Vaak gaat hun voorkeur uit naar een huurwoning omdat die gemakkelijk opzegbaar is en het onderhoud geregeld is. 28 nieuwbouw projecten 12 bedrijven en adviseurs 6 locaties met bouwkavels Beurstips Woonsalon 2016 Tijdens de Woonsalon kunt u zich uit gebreid oriënteren op tal van nieuw te bouwen woningen in Tilburg en om geving. Projecten zoals Koolhoven Bui ten, presenteren hun nieuwste aanbod. Maar ook Hoge Hoek en De Brink in Ber kel-Enschot, Het Tilburgs Arsenaal, Den Bogerd in Udenhout en Bernhardtstraat in Riel staan op de beursvloer. Speeddaten Diverse financiële adviseurs staan voor u klaar op 4 en 5 november, zoals de Rabobank, De Hypotheker en SNS Bank. Daarnaast is het interessant om bij (ver) bouwplannen de specialist op het gebied van bouwbegeleiding, BBAN, te spreken. Met de adviseurs op de Woonsalon kunt u een speeddate aanvragen. Via www.woonsalon.nl/speeddaten kunt u een kennismakingsgesprek of advies gesprek aanvragen. Tilburg Woont Infopunt Op de beursvloer is ook een Tilburg Woont Infopunt. Bij dit infopunt kunt u bekij ken wat Tilburg als woonstad allemaal te bieden heeft en kunt u terecht met al uw woonvragen en woonwensen. De Woonbeurs wordt georganiseerd door Honk. Honk is ook initiatiefnemer van Tilburgwoont.nl. Op de hoogte blijven van nieuwe koopwoningen en bouwka vels? Check www.tilburgwoont.nl Ook gezinnen en ouderen hebben meer speci fieke wensen. Lokale ontwikkelaar Rob Keijzer (Honk): "Enerzijds is er een groep ouderen die vooral kiezen voor het gemak en de vei ligheid van een appartement. Anderzijds zijn er ook ouderen die zoeken naar een compacte grondgebonden woning met een slaapkamer op de begane grond. Het is dus niet een kwes tie van één woningtype per groep ontwikkelen maar meer goed kijken welke type mens op een specifieke locatie wil wonen en daar een woning voor ontwikkelen". Beurstips Bekijk alle beurstips Nieuw in 2016: Tilburg Woont infopunt Bekijk wat Tilburg als woonstad te bieden heeft en laat uw woonwensen achter 7 Speeddaten op de beurs Gratis en direct advies op maat 3 Bezoekers van de beurs maken kans op diverse mooie prijzen, met onder andere twee kaar ten voor de Efteling en een tuinadvies van Van Helvoirt Groenprojecten ter waarde van €500,- Om kans te maken op deze en andere prijzen is (vrijblijvend) aanmelden voor de beurs op www.woonsalon.nl/aanmelden noodzakelijk. vate Lease Nu de woningmarkt is aangetrokken verrijzen er ook boven Tilburg en om geving steeds meer bouwkranen. Dat is duidelijk zichtbaar aan de Piusha- ven waar verschillende nieuwe wo ningen in aanbouw zijn. Maar ook in de Spoorzone, waar recent de bouw van het nieuwbouwproject Clarissen hof Is gestart. sagaH

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2016 | | pagina 17