1 N Instappen was nog nooit zo voordelig Dit is een publicatie van het gemeentebestuur van Tilburg 'Biblii meer Lotge SUZUKI Bijdrage van 25.000 euro voor Stadstuinderij aan Piushaven Suzuki Baleno De lichtste in zijn klasse Nu vanaf €14.249,- KSbi™ vanaf 259,- tilburgse kc Foto gemeente Tilburg. SPORTBEDRIJF TILBURG zoekt ALLROUND ZWEMINSTRUCTEURS DOOR ZAMIR la. Bent u al donor? JaofNee.nl Vanaf 19.249,- of vanaf 199,- p.m. Nu met 1.500,- instapvoordeel j Incl. 750,- instapvoordeel Vanaf 18.499,- of vanaf 299,- p.m. Instappen in een nieuwe Suzuki wordt nu extra voordelig. Want bij aanschaf van een nieuwe Suzuki ontvangt u tijdelijk tot 1.500,- instapvoordeel. Bovenop onze inruilprijs voor uw huidige auto. Profiteer direct en kom voor 1 november a.s. langs voor een scherpe offerte bij De Auto Avenue. Kunt meteen een uitgebreide proefrit maken in üw nieuwe Suzuki. Dat wordt uw beste beslissing van het jaar! Tilburg Onl kelen. Vol Tilburgse Nieuwe Sf De Auto Avenue Kapt. Hatterasstraat 11, Tilburg, Tel. 013 - 544 33 30, www.deautoavenue.nl Suzuki Celerio De zuinigste en ruimste in zijn klasse Nu met 750,- instapvoordeel km/jaar en 12 schadevrije jaren, incl. max. bonus/malus en btw en excl. brandstof. Maximale voordeel is gebaseerd op de Suzuki Vitara Suzuki Vitara De AIIRoader van nu rijgt 25.000 euro van het Oranje De tuin zit aan de Havendijk, op ie tuin worden groenten en kruiden ling lagrijverlichting in zijn klasse Suzuki Baleno voorzien van o.a. Elektrische ramen Stuurbekrachtigir Airconditioning - 5 portieren LED-da 355 liter bagageruimte: de grootste ii Uw gei zegt Ben jij een flexibele oproepkracht die naast het Zwem-ABC ook één of meerdere doelgroep activiteiten kan geven? Dan zijn wij op zoek naar jou I Word jij onze nieuwe collega? Ga voor meer informatie naarwww.tilburg.nl/vacatures. Reageren kan via onze website tot en met 21 oktober 2016. aMadB Het architec opdracht ge onderkomen Wagnerplein drempelig e Mensen mo voelen. Iets t gens de pre in is geslaagc werking met een interre centrum - er beiden geve; bouw, zeker heen waren we getrouwd we fysiek alle ben. En dat I het nieuwe g steenworp af: Sportcomple gewerkt aan heel nieuw d 2018 zal wore Het geld is bedoeld om de educatie ve- en creatieve activiteiten van de tuin uit te breiden. Ook de samen werking met lokale horeca en on dernemers uit de buurt wordt ver sterkt. De Stadstuinderij ging 1,5 jaar geleden open. Er werken ruim 75 vrijwilligers, die op een natuur vriendelijke manier groente en krui den telen. De tuin is 7000 m2 groot. In de tuin staan bijenkasten en er lopen kippen, varkens en Schot se Hooglanders. Op het terrein zit ook een winkeltje waar de oogst te koop is. En er is er honing verkrijg baar. Horecagelegenheden in de Pi ushaven kopen producten uit de tuin. Niet alleen de vrijwilligers leren in Tilburg Op v sen met MS ir uur komt mer te wisselen. V Meer informe hotmail.com Ontmoetinc signaleerfui De nieuwe si wil uitstralen delijkalsje bi eenvoud en kant van het mineren, voel het gebruik aan. De ont leerfunctie vz een duidelijk hal. In de 'Ke den cursusse plakken van f lochtone vad de kinderen, sta je middei met honder de tuin over groente en kruiden. De Stadstuinderij geeft ook rondlei dingen en workshops aan vrijwilli gers van moestuinen in de buurt en aan leerlingen van basisscholen, het praktijkonderwijs en scholen voor mbo en hbo. De tuin zit op het terrein waar vroeger een textielwasserij zat. De grond is eigendom van een zorgor ganisatie voor ouderen. Omdat er nog geen nieuwe plannen voor dit stuk grond zijn, mogen de initiatief nemers van de stadstuinderij het gebruiken. De organisatie Het Werkt coör dineert. het vrijwilligerswerk. Het Werkt is een instantie voor arbeids bemiddeling. Geen parkeerstroken extra voor containers Soms staan afvalcontainers op par keerplaatsen, vooral op de dagen dat de vuilniswagen langskomt. De gemeente adviseert om de contai- 1 ners op de stoep te zetten of op de hoek van de straat. De afvalbakken moeten voor 8 uur 's ochtends bui ten staan. Bewoners mogen ze klaar zetten vanaf 20 uur voor de ophaal dag. De gemeente krijgt geregeld verzoeken om meer parkeerplaatsen aan te leggen. Maar dit kan ten kos te gaan van groen in straten. Tilburg wil hiervoor geen groenstroken op offeren. Bovendien lost een derge lijke ingreep de parkeerproblemen niet altijd op. Meer info: www.til- burg.nl -> container. De Stadstuinderij aan de Piushaven kri Fonds voor verdere ontwikkeling. I de hoek met de Gondelstraat. In de verbouwd. Nieuws van gemeente ook op sociale media Op de sociale media van de gemeen te kan iedereen het laatste Tilburg se nieuws volgen en erover meepra ten. De gemeente wil een groot aan tal bewoners aanspreken met haar sociale media-kanalen. Ze bevat ten naast nieuws ook aankondigin gen van wegwerkzaamheden, stads gesprekken en meer. Het is mogelijk om te reageren op berichten via Fa cebook en Twitter. Foto's van Tilburg zijn te 'taggen' op Instagram. Ieder een kan de pagina, foto's en reac ties bekijken, ook zonder social me dia account, www.facebook.com/ge- meentetilburg, www.twitter.com/ gemeentetilburg, www.instagram. com/gemeentetilburg.

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2016 | | pagina 10