ilburg in Bedrijf nit Open dag Diergeneeskundig Centrum Oisterwijk De vloer aanvegen met Hornbach Tijdelijke pop-up store voor lederhosen en dirndls Dierendagfestijn bij Animal Center in Kaatsheuvel VijfjaarWindmolens bij Fujifilm ULBURGSE KOERIER DONDERDAG 29 SEPTEMBER 2016 25 BURGSE ’i ijfswagens laast bij- zijn ?en r Meer informatie: oktoberfest-tilburg.nl of in- fo@oktoberfest-tilburg.nl KTfww Meer informatie: www.animalcenter.nl om af van de vijf n het bestaande Anna Vosdijkpol- oisterwijk Diergeneeskun dig Centrum Oisterwijk organiseert op zondag 2 oktober van 12.00-16.00 uur een open dag in de praktijk aan de Molen- baan 7a in Oisterwijk. ups.. ima op toberfest uig met ties en uitleg te geven. Daarne zijn er allerhande kraampjes voorbeeld van een dierensp» zaak en de'Kittenmand’. ontvangen dieren- is zondag De initiatiefnemers ojes, bij- graag zoveel mogelijk speciaal- liefhebbers. Iedereen is welkom. houten - Een goed gelegde vloer is de basis voor het hele huis. Weten hoe je een vloer moet leggen, is zo gek nog niet. Zo kan tapijt alleen mooi worden gelegd als de on dervloer egaal is. De projectshow 'Vloeren leggen' van Hornbach helpt je daarbij en laat zien hoe eenvoudig het leggen van klik- vloeren, zelfklevende en zelfleg- gende vloeren kan zijn. Wat zijn de nieuwste methoden en welke techniek past het beste bij jou? Alle weekenden van oktober laten professionals zien wat het geheim is achter het leggen van vloeren. Deze nieuwe projectshow van Hornbach vindt plaats van 1 tot het Oktoberfest gaan, de kans om de perfecte outfit aan te schaffen. De tijdelijke winkel moet de bele ving van de Oktoberfesten vroeg tijdig naar Tilburg halen. Orga nisator Rob Reijnen: "We kiezen voor lederhosen en dirndls van topkwaliteit." De pop-up store is gevestigd tus sen de Linolux en Comme Ca in de Emmapassage. De winkel is In deze praktijk werken drie dieren artsen voor paarden en drie voor rundvee, twee dierenartsen voor I varkens en zes voor gezelschaps dieren en ter ondersteuning een team van tien paraveterinairen. De jaarlijkse open dag is uitge groeid tot een gezellig evenement, waar u de gelegenheid krijgt om een kijkje achter de schermen te nemen van Diergeneeskundig Centrum Oisterwijk. Zo is het ook dit jaar weer mogelijk om een operatie bij te wonen; een sterili satie van een hond en een navel- breukoperatie bij een kalf worden gedemonstreerd. Ook wordt een echografisch onderzoek van buik en hart bij een hond getoond. On ze paarden dierenartsen laten zien hoe een gebitsbehandelr een paard uitgevoerd wore... Ook andere organisaties kr”; kans om hun bezigheden te 1 Zo is er een demonstratie litiehonden en is er een I school aanwezig om der eling van >rdt. xrijgen de te tonen, met po- honden- ?monstra- H Tilburg Op maandag 26 septem- ber was het precies 5 jaar gele- H den dat de 5 windmolens op het terrein van Fujifilm in Tilburg in M gebruik werden genomen. Reden ■M voor Eneco om gebak af te leveren Hl voor al het personeel van Fujifilm H op deze locatie. Sinds 2011 krijgt HI Fujifilm, producent van fotopapier, H offsetplaten en membranen, recht- tilburg De Emmapassage in Til burg verkeert in Duitse sferen de komende weken. De eerste pop-up store voor lederhosen en dirndls opent donderdag 29 september gedurende drie lange weekenden de deuren. Oktober fest Tilburg en het bedrijf Leder- hosenland uit Sittard geven zo alle feestgangers die van 13 tot en met 16 oktober in de Koepelhal naar streeks groene stroom geleverd van vijf Eneco-windmolens op het eigen terrein in Tilburg, waarmee voorzien wordt in 20 procent van haar elektriciteitsbehoefte. Afgelo pen zomer werd de 100 miljoenste kWh behaald. Sinds begin 2016 draait de productie van Fujifilm in Tilburg zelfs voor 100% op wind energie. Het bedrijf neemt ook alle opgewekte stroom windmolens van h^ Eneco-windpark Anna Vosdijkpol- der inTholen. Fujifilm heeft voor haar bedrijfs voering jaarlijks zo'n 100 giga watt uur aan elektriciteit nodig, vergelijkbaar met het gemiddel de stroomverbruik van ongeveer 30.000 huishoudens. kaatsheuvel - Dierendag staat weer voor de deur en dat betekent feest. Op zondag 2 oktober vindt van 12.00 tot 16.00 uur een groot die- rendagspektakel plaats bij Animal Center, Verzetstraat 11 in Kaatsheu vel. Kom langs voor leuke shows, di verse activiteiten en aantrekkelijke kortingen. De kinderen zijn van harte uitge nodigd om een ritje te maken op één van de shetlandpony's van de Shetlandhoeve. Of kom knuffelen met dé liefste boerderijdieren. Er zijn zelfs twee kamelen. Ook is er een springkussen, een leuke speur tocht en een lekkere suikerspin! En vergeet niet de kleurplaat te down loaden van de site of op te halen in de winkel, want hiermee kunnen de kinderen hele leuke prijzen winnen. Neem uw hond mee naar de winkel voor de proeverij van Premium Care Natural. Uw hond kan kennismaken met de gezonde, graanvrije en sma- geopend van 29 september tot en met 1 oktober, van 6 tot en met 8 oktober en ook tijdens Oktober fest Tilburg van 13 tot en met 15 oktober. Zie voor het actuele aan bod aan kleding lederhosenland. com Ook nieuw, naast de pop-up sto re, is het speciale programr1 de zondag tijdens Oktol Tilburg. In samenwerking stichting De Zonnebloem wordt er voor ouderen die lid zijn van de stichting een gratis muzikale middag georganiseerd, inclusief koffie met apfelstrudel en een pulletje bier, wijn of fris met een worst. Ook andere maatschappe lijk betrokken organisaties worden uitgenodigd voor Sonnenblume Sonntag. EET met je hart is één van die organisaties is. EET met je hart wil in samenwerking met de hore ca vereenzaming bij ouderen te gengaan. Deze zondag duurt het programma van 11.00 tot 17.00 uur. kelijke brokken van Premium Care Natural. In de Pets Health dierenkliniek kun je eendje vissen. Vis jij het winnen de eendje uit de bak? Lijk jij het meest op je huisdier? Doe dan mee met de look-a-like wedstrijd en maak kans op een unieke 3D-print van jouw huisdier. Bovendien profi teer je de hele dag van 25% korting op het volledige assortiment, m.u.v. lopende acties en voeding. Animal Center is een grootschalige dierenwinkel, met een zeer uitge breid assortiment diervoeding en dierbenodigdheden en compleet met Pets Health dierenkliniek, hon dentrimsalon, Pets Academy en bovendien een Dogwash waarin je gemakkelijk je hond kunt wassen en drogen. Animal Center is 7 da gen per week geopend. en met 29 oktober. Inspiratie op doen, vragen stellen en de nieuw ste vloeren laminaat, vinyl, pvc of vloerbedekking van dichtbij voe len en bekijken: het kan allemaal tijdens de demonstratie. De pro- jectshow'Vloeren leggen'is op vrij dagen van 18.30 tot 20.00 uur en op zaterdagen van 14.00 tot 15.00 uur en 16.00 tot 17.00 uur. Het eer ste halfuur geven de deskundigen een demonstratie, daarna kunnen geïnteresseerde bezoekers zelf aan de slag. Hornbach organiseert het hele jaar door projectshows, elke maand met een ander thema en gratis bij te wonen. Aanmelding vooraf is niet noodzakelijk.

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2016 | | pagina 45