p V HtaH: ilburg in Bedrijf F Verjaardag en nieuw concept The Sting Tilburg Inspiratie en advies op Rabo Woonevent Feestelijke opening Been- en ondermode 013 Ford Tigchelaar Oisterwijk, Tilburg en Waalwijk naar Van Mossel M - T1LBURGSE KOERIER DONDERDAG 22 SEPTEMBER 2016 19 en van de Anita de Groot FOTO: MK.6 Allard BYOROBLU MEGA Persoonlijk advies van onafhankelijke interieurstylisten Tilburg Welke kleuren versterken elkaar en welke vloer maakt de ruimte optisch groter? En welke stijl past eigenlijk het best bij jou en dan ook nog binnen het budget? Tilburg Wegens reorgani satie van deTigchelaar Groep is de Van Mossel Automotive Groep voor nemens om per 1 okto ber drie vestigingen van Ford Tigchelaar over te nemen. ÏUBISHI TORS TILBURG- Op donderdag 22 september om 12.00 uur opent The Sting een to taal nieuw concept in haar geboortestad Tilburg. Te gelijkertijd viert The Sting haar verjaardag. onze bestaan- nappen in Den Helmond, Roer- >nder de Oisterwijk, en Van Van Moss "Door chela; bedrijf t dealerne deeld over twee verdiej: Het nieuwe concept zich door een wit inter begane grond en op verdieping wordt dit i met het atelier concep ten balken in het plafond en een d om je te laten nieuwe store bijna 2000m zrdiepingen. t kenmerkt »rieur op de de eerste t gevarieerd ?pt. De hou- in Tilburg. Aanmelden is niet nodig. Vanaf 15 oktober kunt u iedere 3e zaterdag van de maand aan de Heyhoefpromenade 1 terecht voor het Inloopmoment Wonen. Daar naast staan Rabo-adviseurs iedere Ie zaterdag van de maand klaar voor al uw woonvragen in het Ont moetingscentrum aan de Spoor- laan 300. Ook kunt u een afspraak maken voor een vrijblijvend oriën terend gesprek via (013)5379911 of vul online het Rabobank Hypo- theekdossier in. Tilburg Verschillende vestigin gen van Jambelle zijn afgelopen tijd een andere weg in geslagen. Eén hiervan is Been- en ondermo de 013 aan de Juliana van Stol- bergstraat 3 in Tilburg. "Ondanks onze nieuwe naam kunnen klan ten rekenen op onze vertrouwde formule", zegt eigenaresse Anita de Groot. "Been- en ondermode 013 is gespecialiseerd in hoog waardige, eigentijdse been- en ondermode voor dames, heren en jongeren, waarbij een uitste kende verhouding tussen prijs en kwaliteit is gegarandeerd. Het isaltijd de moeite waard om een Algemeen directeur Eric Berkhof het Hart van Brabant. Deze sluit naadloos aan op de Ford-dealerschc Bosch, Eindhoven, h mond, Veghel en Weert." De Van Mossel Automotive Groep is in ruim 65 jaar tijd uitgegroeid tot een van de grootste spelers in de automotive branche en is dea ler van de merken Volkswagen, Audi, Peugeot, Kia, Jaguar, Land wand van natuursteen maken de nieuwe look feel van The Sting compleet. The Sting verkoopt brands zoals Ashes To Dust, Amy Ivy en Miss America. Online shoppers kunnen bij The Sting terecht op www.thesting.com is er ook een stylist aanwezig. Zij geeft u tips over hoe u uw woning het beste kunt presenteren. Dit complete aanbod geeft kopers en verkopers een goede indruk van de mogelijkheden", vertelt Financi eel Adviseur Jeroen Leenaarts. Kijk voor de deelnemende partijen op www.rabobank.nl/tilburg. U kunt op zaterdag 1 oktober tus sen 9.00 en 16.00 uur binnenlopen in het Rabo Ontmoetingscentrum aan de Spoorlaan 300 of in het kan toor aan de Heyhoefpromenade 1 FOTO: Joep de Beer Rover, Ford en Opel. Verder exploi teert zij drie Mega Occasion Cen tra en heeft zij een eigen landelijk opererende keten van schadebe- drijven. Daarnaast biedt de groep diverse diensten onder één dak zoals leasing, verzekeringen, finan cieringen en autoverhuur. Met bij na 1.100 werknemers realiseert de Groep een omzet van meer dan 1 miljard op jaarbasis. praktische tips over bijvoorbeeld de maatvoering van nieuw aan te schaffen meubels en de indeling hiervan. Maar er is meer. Denk aan sfeerdecoraties, toepasselijke materialen voor raam-, wand- en vloerafwerking en de verschillen de materialen en kleurcombinaties voor wanden en vloeren. Om ervoor te zorgen dat het advies persoonlijk en passend is, wordt de gevraagd klant om vooraf zijn wensen en eisen kenbaar te ma ken. Verder wordt aangeraden om informatie en foto's van de ruimte mee te nemen - bijvoorbeeld het aantal vierkante meters en afme tingen van de huidige meubels. Kijk voor meer informatie op www. hornbach.nl/interieuradvies Door deze overname breidt de Van Mossel Automotive Groep haar omvang uit tot 60 vestigingen. Na de overname zullen alle medewer kers in dienst blijven en zullen de vestigingen verder gaan or namen Van Mossel Ford C Van Mossel Ford Tilburg Mossel Ford Waalwijk. Eric Berkhof, algemeen directeur Mossel Automotive Groep: >r de toevoeging van de Tig- aar vestigingen aan ons auto- breiden we ons bestaande netwerk verder uit. Als am bitieus en internationaal georiën teerd familiebedrijf geloven wij sterk in synergie en krachtenbun deling, waarbij we graag dichtbij onze klanten staan. De drie vesti gingen van Ford Tigchelaar voe gen nóg meer het familiegevoel en kennis expertise toe over Tilburg Tijdens de landelijke NVM Open Huizen Dag op zaterdag 1 oktober kunt u zomaar uw droom huis tegenkomen. Rabobank Til burg en omstreken opent die dag voor u haar deuren, zodat u de zelfde dag weet of u een bod kunt uitbrengen. Tijdens dit event nodigt Rabobank lokale experts uit om hun kennis met u te delen. "Naast onze Finan cieel Adviseurs staan onder andere een makelaar, een notaris en een hovenier voor u klaar. Daarnaast Het is inmiddels 34 jaar geleden dat de eerste The Sting opende in Tilburg en dat is reden voor een feestje! Tijdens de opening krijgen klanten maar liefst 34% korting op de nieuwe collectie. Bovendien ontvangen de eerste klanten in de rij tussen 11.30 uur en 12.00 uur een kraskaart met een shoptegoed variërend van €10 tot €100. Red Buil is aanwezig voor free drinks en Tilburg's finest DJ's zijn aanwezig voor de fijnste muziek. What's not to like? The Sting heeft aan het Pieter Vreedeplein een volledig nieuw concept doorgevoerd, waarbij 150 m2 is vrijgemaakt voor de patio bij de entree. Totaal telt de Bij Hornbach heb je tijdens de In- terieuradviesdagen op zondag 23 oktober en zaterdag 12 november de kans hier achter te komen: hét moment om je door een profes sionele stylist te laten inspireren. Normaal kost een interieurconsult 95 euro, maar tijdens de Hornbach Inte rieuradviesdagen slechts 25 euro. Dus zie jij thuis een ruimte voor verbetering? Geef je dan op via www.hornbach.nl/interieurad- vies. Wees er snel bij, want het aan tal beschikbare plaatsen voor deze exclusieve service is beperkt. Je krijgt de mogelijkheid o één uur lang persoonlijk tc adviseren door een onafhanke lijke interieurstylist. Dit advies le vert inspiratie op, maar vooral ook bezoek te brengen aan onze win kel in de Tilburgse binnenstad. Daarnaast kunnen mensen bin nenkort terecht op een geheel nieuwe website met webshop van Been- en ondermode 013 (beenenondermodeOI 3.nl)." Been- en ondermode 013 wordt op zaterdag 24 september fees telijk geopend. Klanten kunnen daarbij rekenen op verschillende aantrekkelijke acties met o.a. een tombola. De zaak is die dag ge opend van 09.30-17.00 uur. Op zondag 25 september wordt het van 12.00-17.00 uur allemaal nog eens dunnetjes overgedaan.

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2016 | | pagina 19