11 o 0 I .Inschrijving Warandeloop geopend Award voor danspaar Wouter Grootendorst en Evi Luijten BCT viert 45-jarig bestaan I Open avond Curling Club Tilburg l 33 FOTO: Jaap Bouwens Fotografie I ie Rechts op de foto Wouter Grootendorst en Evi Luijten. Junioren in actie. N I 'Tilburg De Loket.nl Waran deloop Tilburg bestaat 60 jaar en de inschrijving voor de jubileumeditie is inmiddels geopend. ISOR NG g 21 sej van 19J www.week- iover BCT op jgen som en de slagen werk en te doen. 15 32 10 30 trots i loop ieder ner om als amateur naast je opleiding, aan topsport Zo ontzettend fijn dat al ons harde werken nu bekroond wordt met de ze award." Ilic 640,-) J 3 HLBURGSE KOERIER DONDERDAG 15 SEPTEMBER 2016 eloop als we kun- ons voor te bereiden op het WK in Parijs, waarbij wij de eer hebben om ons land te mogen vertegenwoordi gen" zegt Wouter Grootendorst. Evi Luijten: "Het is niet altijd makkelijk Inschrijven De inschrijving van de jubileume ditie is geopend. De voor-inschrij- vingsperiode loopt tot en met 18 november, echter, tot 5 november geldt er een speciaal kortingstarief. Ook na 18 november kan je nog in schrijven, zij het met een toeslag. Alle informatie over inschrijven, tarieven en starttijden is te vinden op de website van de Loket.nl Wa randeloop: www.warandeloop.nl. Beeld van Warande by Night. Nieuw jasje Het 60-jarig bestaan van de Wa randeloop is door de organisatie aangegrepen om het event in een nieuw jasje te steken met een op het feit dat de Warande- 60 jaar bestaat en dat we er r jaar samen met onze part- lers, de gemeente Tilburg irovincie Noord-Brabant in nieuw logo en een nieuwe huisstijl. Verder gaat over enkele weken een nieuwe Warandeloop-website on line. Voorzitter Cees van Loon is in zijn nopjes. "We zijn als organisatie Warandeclinics Op 18 september starten de Wa randeclinics: tien trainingen geor ganiseerd door AV Attila en Tilburg Road Runners ter voorbereiding op een van de recreatieve onder delen tijdens de Loket.nl Warande loop 2016. Alle informatie hierover is te vinden op warandeclinics.nl Itilburg Badmintonclub Tilburg, kortweg BCT, bestaat deze maand 45 jaar en viert dat met zijn leden op zondag 18 september in de Drieburcht aan het Wagnerplein. Tevens wordt diezelfde week in het kader van de Nationale Sportweek de Week van het Badminton ge- houden. Maak op 19 of 21 septem- I berkennis met badminton en kom I eenshuttletje slaan bij Badminton- I dub Tilburg. U Badmintonclub Tilburg (organi- Op 25, 26 en 27 november sta^t de Oude Warande drie dagen lang in het teken van top- en breed tesport en van gezonde strijd en gezelligheid. De organisatie laat (ondertussen het 60-jarig bestaan niet onopgemerkt voorbij gaan. Het grootste veldloopevent van Nederland beslaat inmiddels uit drie dagen; na de spectaculaire fun run, Warande by Night op vrijdag, staan er verdeeld over de zater dag en zondag op het program ma: wandeltochten, wedstrijden voor basisscholieren, jeugdlateten, masters, trimlopen, halve mara thon, G-atleten, Businessrun en de internationaal gelouterde Crossga la's. Er worden 5.500 deelnemers I verwachten. seert mber een open dag. Iedereen die eens gratis en geheel vrijblijvend een shuttle wil slaan, is van harte welkom: - maandag 19 september in T-Kwa- draat, van 19.00 tot 21.00 uur, en/ of op - woensdag 21 september in de Drieburcht, van 19.00 tot 22.00 uur Alles over de Week van het Bad minton is te vinden op1 vahetbadminton.nl en www.bc-tilburg.nl om een evenement neer te zetten dat mensen verbindt, ze in bewe ging brengt en dankzij de crossga la's aanzien geniet in heel Europa. Met het nieuwe logo en de nieuwe website krijgt de Warandelt het ware nieuwe energie; v. nen er weer tegenaan." tilburg - Wie kennis wil maken met de curlingsport, kan dat doen tij dens de Nationale Sportweek van 17 t/m 25 september. Curling Club Tilburg nodigt iedereen uit om op donderdagavond 22 september op de open avond te komen. De club is te vinden in ijssportcentrum Tilburg, van 20.00 tot 22.30 uur. Be zoekers kunnen informatie krijgen over curling, maar ook meedoen. Meer informatie op www.curling- clubtilburg.nl of neem contact op met Jeroen via secretaris@curling- clubtilburg.nl. tilburg Afgelopen weekend vond in Apeldoorn het trainingskamp plaats van de Nederlandse selectie dansparen in de categorie Ballroom en Latin. Het nationale trainings kamp staat onder auspiciën van de WDC (world Dance council) die in ieder land een eigen landelijke or ganisatie heeft. Diverse Tllburgse dansparen behoren tot deze natio nale selectie, waarbij Wouter Groo tendorst en Evi Luijten behoren tot de top 3. Twee dagen lang werd er hard gewerkt tijdens de lectures en workshops van de internationale trainer Markus Homm. Tijdens de lunch werd de Dance Masters Award "Artists of the year 2016" uitgereikt. Deze onderschei ding staat voor de ontwikkeling en inzet die het danspaar het afgelo pen jaar heeft laten zien. Blij verrast ontvingen Wouter en Evi uit handen van hun trainster Monique van Op stal deze welverdiende award. "Het is een eer om deze award te krijt en voor ons een extra stimulans f

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2016 | | pagina 33