ilburg in Bedrijf F" Open dag bij CNGO let Foto Jans naar Photokina 2016 Voetspecialist bij Kerckhoven ilim Belly in Kwidam women's health club Shoes i 1ITA.NL andelijke aandacht voor Beursvloer ilburg tijdens NLmatcht B r Nieuw traject voorTilburgse ondernemers RGSE KOERIER DONDERDAG 15 SEPTEMBER 2016 31 LBURGSE ■RDAG or €29,5’ ly.con ?e vfit stel! :uki Kjrwaarden banita.nl AJ ilburg De buik wordt jezien als grootste pro- lleemzone. Op deze plek *ordt het vet verzameld in dat zorgt voor veel wgernis. ductie. Gecombineerd met condi tietraining tijdens een van de vele groepslessen en bewezen succes volle voedingsrichtlijnen leidt dit snel tot zichtbare resultaten. Gemiddeld is tot nu toe 6,5 cen timeter minder buikomvang na 4 weken gehaald bij Kwidam. De wat zich allemaal afspeelt in de imaging-branche en wat allemaal komen gaat, ook in de gelegen heid stellen om deze gigantische beurs te bezoeken. Belangstellen den kunnen 's morgens om 8 uur instappen in een luxe touringcar voor de winkel aan de Besterdring 163 waarna u rond 10.00 uur voor de deur afgezet wordt en u de hele dag de gelegenheid hebt workshops te bezoeken en alle nieuwe ontwikkelingen te zien. Om 18.00 uur staat de bus weer punctuur en hoe een oude man in het park met gebruik van Chi veel mensen van zich afduwt. U kunt •een korte ontspanningsmassage ervaren en er is een introductieles massage. Ook zijn er proeflessen buikdansen, yoga en Chinese be auty dance. Leerlingen van het CN GO geven demonstraties. Tot slot kunt u deelnemen aan een theece- remonie. Het wordt een dag die ze ker ook boeiend is voor senioren, die op gezonde wijze oud willen worden. Tijdens de open dag zijn er kortingen voor mensen, die zich inschrijven of een proefpakket van vijf lessen nemen. Kijk voor het volledige programma op www.cngo.nl voor de deur om u rond 21.00 uur op de Besterdring af te zetten. Voor slechts 49,00 hebt u een all-inclusive uitstapje, waar u veel plezier aan kunt beleven. Voor de actieve fotografen is het zeker de moeite waard om hun camera mee te nemen. Er valt van alles uit te proberen, workshops te volgen en te fotograferen. Meldt u snel aan, want de bus is snel vol. Bel hier voor 013-5430653 en/of kom langs in een van de winkels van Foto Jans (www.fotojans.nl). intervisieteam dat elkaar onderne- merskwesties voorlegt. Dit team blijft bestaan na het traject. De Ploeg start in november, dankzij Tilburg Akkoord. "We zijn hartstik ke blij met de startsubsidie. Twaalf Tilburgse ondernemers kunnen dit jaar meedoen." De aanmelding is gestart. Deelname is zonder kos ten, maar niet vrijblijvend. Starter, meer ervaren ondernemer, wel of geen uitkering? Zoek je een zake lijke groep, waarin je aan de slag gaat met praktische én persoonlij ke ondernemerskwesties? Wil je el kaar motiveren en scherp houden? Check de voorwaarden op www. deploegtilburg.nl en zoek contact. Mailen mag ook: info@deploegtil- burg.nl FOTO: Michel Klop Fotografie NLmatcht, de award en andere deelnemende organi saties staat op www.nlmatcht.nl. Wilt u ook netwerken en iets terugdoen voor de maat schappij? Schrijft u zich dan nog in voor Beursvloer Tilburg, dit jaar op 17 oktober. Zo'n 200 bedrijven en organisaties komen dan naar het Koning Willem II stadion voor de elfde editie van dit maatschappelijke spektakel. Inschrijven kan tot 22 september via www. beursvloertilburg.nl of 013 583 99 99 (vraag naar Al bert Rusch). Deelname is gratis en het kost u slechts een halve middag. Tilburg Een voetdeskundige brengt op dinsdag 20 september een bezoek aan Kerckhoven Shoes aan het Besterdplein 13 in Tilburg. Gedurende de hele dag zal deze specialist mensen met voetklach ten te woord staan. Er wordt gratis een voetafdruk ge maakt en uitleg gegeven over de werking van de Vibrionveer, een vervangingsmiddel van de klas sieke steunzool. Deze activeert de spieren en de bloedsomloop. Het dagelijks elastisch verend op natuurlijke wijze lopen zonder vermoeidheid of pijnlijke voeten wordt hierdoor bevorderd en is daarmee ideaal voor mensen met voetklachten en daaruit voortvloei ende rugklachten. Belangstellen den kunnen zich laten informeren over deze Zweedse uitvinding. Het advies van de specialist is gratis maar u dient wel een afspraak te maken. Bel daarvoor Kerckhoven Shoes via nummer 013-5423194. leursv/oer Tilburg 2015. ^«ilburg Beursvloer Tilburg doet mee aan de landelij ke campagne NLmatcht van MVO Nederland. Tilburg namelijk een van de 80 steden die zich bezighoudt 'Tnet maatschappelijk betrokken ondernemen en in pe periode 10 oktober-24 november een matcheve- Bement organiseert. In die periode worden dus in Ne- Berland heel veel matches gemaakt met een enorme maatschappelijke waarde. NLmatcht looft een lande lijke award uit voor De Mooiste Match. Ook Beursvloer [Tilburg van ContourdeTwern stuurt een match in om mee te dingen naar deze award. Meer informatie over panneer de broek begint te knel len en de riem weer een gaatje losser moet, raken we gefrus- freerd. Dieet en training zorgen er rel voor dat men kilo's kwijtraakt, Vaar helaas pas in de laatste plaats tijde buik. par er blijkt een oplossing te be tel, die op gezonde en natuur ijke wijze dit vervelende buikvet *eg kan krijgen: de Airpressure fodyforming methode met de Him Belly. Deze gepatenteerde gordel verbetert door middel van lichte luchtdrukmassage de doorbloeding van de buik en sti muleert de stofwisseling en vetre- tilburg - Op zondag 18 september houdt sport- en bewegingscen trum CNGO in de Groeseindstraat van 11.00 tot 17.00 uur een open dag. U kunt gratis deelnemen aan de activiteiten. Er zijn proeflessen in Chinese be wegingsleer, zoals Qigong en Tai Chi Chuan, en lessen in wushu (krijgsport) zwaard- of waaier vorm en in Wing Chun Kung Fu. In deze laatste sport zijn er zo wel lessen voor kinderen als voor volwassenen. Er wordt een lezing gegeven over de Chinese natuurfilosofie (Taoïs me) en hun geneeswijze. U kunt kijken naar een bekroonde docu mentaire met de titel "Het Geheim van Chi". Hierin ziet u o.a. hoe een patiënt tijdens een open longop- eratie wordt verdoofd door acu- tilburg Het aantal ondernemers groeit. Ondernemen is aantrekke lijk en biedt vrijheid. Toch is het de kunst om energiek met je bedrijf bezig te zijn. Ondernemers 'ploe teren' vaak in hun eentje. Daarom is er nu De Ploeg voor Tilburgse ondernemers die zakelijk willen groeien en persoonlijk onderne merschap willen ontwikkelen. Coaches Sandra Arink en Ma thilde van der Pol bedachten De Ploeg - duurzame ondernemer- sondersteuning. "In onze formule combineren we zakelijkheid met aandacht voor persoonlijke ont wikkeling. We trainen op onder- nemersvaardigheden en coachen iedere ondernemer individueel." De Ploeg-deelnemers vormen een lichte massage door middel van wisselende luchtdruk van de Slim Belly verbetert de doorbloeding van de buik en zorgt daar voor meer vetverbranding en een ver beterde stofwisseling. Om te zor gen dat de motivatie hoog blijft, worden met alle deelnemers per soonlijke trainingsafspraken ge maakt. Bovendien wordt men door speciaal opgeleide medewerkers begeleid en gemotiveerd. Kwidam women's health club is één van de meer dan 900 vestigingen die in Europa beschikken over een licen tie voor het revolutionaire concept voor figuurverbetering. Meer in formatie over de Airpressure Bo dyforming methode onder www. slim-belly.com. Wie twee vliegen in een klap wil slaan en, behalve veel plezier, ook snel succes en een strakke buik wil hebben, mag niet te lang wach ten. De aanbieding van Kwidam women's health club is nog tot 30 september geldig. De deelname- bijdrage voor 4 weken is 79,60 euro. Meer informatie en aanmel ding via tel. 013-5439840 of info@ kwidam.nl Ilburg Op zondag 25 september houdt Foto Jans een traditie in ere: gaan de allernieuwste ontwik- ilingen op foto-video- en prin- m-gebied volgen en ervaren op K 2-jaarlijkse grootste foto-video •naging beurs ter wereld: de Pho- [okina in Keulen. let voltallige personeel reist per buringcar naar Keulen, omdat He medewerkers op de hoog- [e moeten zijn van alle nieuwe ptwikkelingen. Foto Jans wil klanten die geïnteresseerd zijn in

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2016 | | pagina 31