Thuis Maak het koken nog gezelliger boonman EThuis De liefde voor kalkverf aupmg Val op jouw Original boxspring URGSE 27 over de dagelijkse gebeurtenissen LOOK 24/7 ZONDAG MAF €100,- V I !4 26 18 Kies voor een complete Original boxspring met hoofdbord, bedbodem en matras en ontvang E 400,- combinatievoordeel. De Original boxspring biedt optimaal slaapcomfort door het unieke Actieve Ventilatie en Support systeem (AVS®). De verschillende ventilerende materialen van de boxspring met spiraalbodem en matras zorgen voor een perfect samenspel. De Original boxspring is al verkrijgbaar vanaf 2.175,- (Incl. combinatievoordeel). Tilburg Verven is al heel oud. De soorten verf die we in de schappen vinden niet. Je ziet door de bomen (potten) het bos niet meer, zoveel ver schillende soorten verf. Welke verf kies je? ven verdween kalkverf naar de achtergrond, maar de laatste tijd is ze weer opval lend populair. Uiteraard is de kalkverf van vandaag in niets nog te vergelijken met die van honderden jaren geleden. Tegenwoordig wordt ze ver vaardigd door middel van een uitgebreid productieproces, waarmee ze meteen geschikt is voor binnenwanden en voor buitenmuren. Het zorgt voor meer plezier in de keuken. Doordat het meer in con tact staat met het woongedeelte staat u niet meer met uw rug naar iedereen te koken. Daarnaast is het ideaal om met een gezelschap te koken, wel zo gezellig! De ruime opzet van het eiland zorgt ervoor dat u de keukenapparaten goed kan bedienen en makkelijk bij alle keukenkastjes kan. Het geeft uw keuken net dat beetje extra waar u naar op Boonman bedden Gevestigd bij AaBe fabriek AaBe-straat 55 Tilburg Tel: 013-7370193 Kijk voor adressen van onze overige vestigingen op onze website: www.boonmanbedden.nl Je verfkeuze hangt af van de sfeer die je wilt creëren. Een neutrale, veilige uitstraling, vraagt om een eenvoudige verfsoort. Wil je je muren echter direct betrekken bij de warmte en sfeer in je interieur, dan moetje kiezen voor een goede decoratieve muurverf. Deze keer neem ik kalkverf on der de loep. Deze muurverven zijn gemaakt van natuurlijke materialen en geven je kamer gelijk een doorleefde en oude look. Sinds een aantal jaar is de belangstelling voor deze natuurlijke materialen en am bachtelijke technieken enorm toegenomen. Deze beweging is niet onopgemerkt gebleven bij verschillende verffabrikan- ten. Zo bieden het engelse Farrow Ball en nederlandse merken zoals Pure Original en Carte Colori kant-en-klare kalkverven aan. Daarmee springen zij in op een trend die onze huizen niet alleen mooi, maar ook gezonder en aaibaarder maken. Het effect van de kleur van een kalkverf is zó anders dan dat van een synthetische verfkleur. De laatste ervaar je als vlak en hard, de kleur van kalkverf oogt zacht en leven dig. Het principe van kalkverf is eigenlijk al eeuwenoud. Vroeger werden stallen vaak geverfd met een mengeling van kalk en water, dat eventu eel versterkt werd met zand of cement. Met de opkomst van synthetische muurver- Voordelen van kalkverf: Kalkverf heeft een aantal aantrekkelijke voordelen, maar ook belangrijke nadelen. Neem het materiaal dus goed in overweging alvorens u aan de slag gaat. De voordelen: Het is als natuurproduct bijzonder milieuvriendelijk. Kalkverf geeft een unieke afwerking, met name geschikt voor klassiekere inrichtingen. Omdat kalkverf de poriën van de muur niet afdicht, kan de muur'ademen'. Dit voorkomt vochtproblemen in de muur. Kalk is van nature brandver tragend. En kalk is mos- en schimmelwerend. Helaas heeft kalkverf ook enkele nadelen: Het is niet zomaar overschil- derbaar met een ander soort verf. Kalkverf laat zich niet makke lijk retoucheren: als de muur gedroogd is en u ziet nog een fout, dan moet u de hele muur overschilderen. Is gevoeliger voor vuil dan andere verf. bedden-wonen Auping nights, Better days Alburg Een kookeiland in Juw keuken, een droom Jbf binnenkort werkelijk- llheia Kom naar onze winkel en ervaar de Original boxspring zelf. Meer weten? Kijk dan op auping.nl/originalboxspring Het is een veel gekozen keu- tenopstelling tegenwoordig. Dit heeft alles te maken met de trend waarbij de keuken betrokken wordt bij andere ruimtes zoals de honkamer. Waar voorheen alle maal kamertjes gecreëerd werden ontstaan er nu grote leefruimtes, foor een keuken met kookeiland leb je niet perse een grote ruimte rodig. Het ziet er niet alleen mo- lem en exclusief uit, het kan ook igfunctioneel zijn. Uiteraard om skoken, maar het kan ook prima Benen als werktafel of als tafel om net elkaar aan te eten. Een groter ookeiland biedt ook de perfecte Bekom tijdens het koken even ekker met elkaar bij te praten zoek bent. De uitstraling van uw interieur wordt benadrukt door het kookeiland. Andersom kunt u het design van het kookeiland ook laten aansluiten op de stijl van het woongedeelte. Het past daarnaast prima in elke keuken. In een de sign of industriële keuken ligt het wellicht meer voor de hand, maar het kan ook gemaakt worden met bijvoorbeeld een granieten, betonnen of houten werkblad en ophangpunten voor de potten en pannen dit past dan ook perfect in een landelijke keuken. ILBURGSE KOERIER DONDERDAG 15 SEPTEMBER 2016 ;em.

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2016 | | pagina 27