1 I ilburg in Bedrijf NLP-opleiding bij Academie Wending Optreden met signeersessie van Django Wagner bij Media Markt 'Eten met Gemak'voor thuismaaltijden Bij PLUS IJsselstein leren kinderen over herkomst Spel- en leermaterialen sparen bij Jumbo voor lokale basisscholen GSE KOERIER TILBURGSE KOERIER DONDERDAG 1 SEPTEMBER 2016 13 ;rdag Ejww Meer informatie: www.jumbo.com ner jlus.nl Tilburg Eten met Gemak is een onderneming die zich specialiseert in het leveren van een thuis- maaltijd voor (kwetsba re) ouderen, alleenstaan den en mensen die even niet in staat zijn om zelf voor een gezonde maal tijd te zorgen. jevende Jumbo De su- iaarom album worden afgewisseld met nieuw materiaal en een uitgebreid interview. Bezoek Media Markt Tilburg op leratie weet jn eten van- t PLUS IJs- in Tilburg, je School' actie m bij het maat- n sparen >r bouw mensen die een iergaan en men- tig trauma. Om- ziale bijdr verse ingrediënten van het seizoen gemaakt en tot in de koelkast be zorgd, door een vaste bezorger op vaste dagen. Service staat bij deze onderneming hoog in het vaandel. Aarzel daarom niet om contact op te nemen. Ook kunt u een proef- box aanvragen. Bel 013-8200954 of e-mail naar smits@etenmetge- mak.nl Door o.a. wijzigingen in de zorg groeit deze doelgroep. Door het thuis wonen komt het steeds vaker voor dat ouderen ondervoed zijn of dreigen te raken. In onze maat schappij wordt vaak een dringend oproep gedaan aan familie en vrienden om mantelzorg op zich te nemen. Soms gaat dit goed, en soms ook niet. Zorg kan nog rela tief gemakkelijk ingekocht wor den, maar dit geldt volgens Eten met Gemak niet voor een smake lijke en gezonde maaltijd, die di rect bijdraagt aan het bestrijden of voorkomen van ondervoeding. De grootste groepen die risico lo pen op ondervoeding zijn kwets bare ouderen, chronisch zieken, kankerpatiënten, nr grote operatie onde sen met een ernsti dat eten ook een sociale bijdrage levert aan het welzijn, behoren ou deren die alleen wonen of langere tijd geen bezoek krijgen zeker tot deze risicogroep. De maaltijden van Eten met Gemak worden dagelijks van de meest genwaarde en zelfvertrouwen. De NLP Practitioneropleiding is bovendien een professionele coa- chopleiding waarin je jezelf en anderen leert coachen. Er wordt gewerkt in kleine groepen o.l.v. de trainers Nadine Schurmans en Ma- riangela Molenaar. Aanmelden kan via e-mail in- fo@academiewending.nl of tel. 06-46688177. Tilburg - Op zaterdag 3 septem ber geeft zanger Django Wagner vanaf 13.30 uur een optreden en signeersessie bij Media Markt Til burg. Alleen deze dag koopje zijn nieuwe album 'Emoties' voor maar 12,99 euro bij Media Markt Tilburg. Het nieuwe album van Django Wagner draagt een titel, die past bij de wijze waarop de sympathie ke zanger zijn vak beleeft: Emoties. Het is zijn zesde album en de op volger van zijn nummer één album 'Mijn Muziek, Mijn Passie', dat in het voorjaar van 2015 verscheen. De eerste grote hit van dit nieu we album is het vrolijke 'Wij Met Z’n Twee', een duet met Danny De Munk. Maar daarbij zal het zeker niet blijven. Wagner lijkt met ie der album een paar treden hoger op de vaderlandse muziekladder plaats te nemen. Fijne meezin gers, afgewisseld met romantische ballads, maken van 'Emoties' een album, waarmee de zanger weder om hoge ogen gaat gooien. Bij de eerste oplage van het album wordt een dvd gevoegd met een complete muziekspecial, waar op tracks van zijn voorgaande schappen en bij geselecteerde actieproducten een zakje met spaaritem en kenniskaartje. Van donderdag 8 tot en met zater 10 september sparen klanten extra hard met het Plusbricks startpak ket. Deze is gratis bij besteding vanaf 25 euro aan boodschappen en bestaat uit een grondplaat, een boerenschuur en stickers. Daar naast kunnen klanten sparen voor vier verschillende limited editions; een tractor, melkwagen, truck en groeikas. Niet alleen thuis, maar ook in de winkel kunnen kinderen van alles over hun eten leren. Dit doen ze door middel van de Plusbricks ont dekkingstocht. In de winkel zijn verschillende geluidskaartjes met vragen te vinden. Als kinderen de vraag goed beantwoorden, krijgen ze een letter. Deze letters vormen de oplossing van de ontdekkings tocht.- Door dit antwoord te delen op plus.nl, maken kinderen kans op een dag naar de speelboerderij met vijf vriendjes. rende negatieve denk- en reactie patronen. De NLP- practitionerop leiding is een complete opleiding, waarin je leert om betere keuzes te maken, meer aan te durven en een veel krachtiger gebruik te maken van je talenten. In een opleiding van Academie Wending staat een dieper contact met jezelf en de ander centraal. Weten wie je bent geeft een sterk fundament van ei- fEGHEL - Klanten die van 7 septem ber tot en met 11 oktober bood schappen doen bij één van de Jumbo winkels in de regio, kunnen sparen voor spel- en leermateria len voor lokale basisscholen. Alle zeven winkels in Tilburg doen mee aan deze actie. Voor de 'Sparen roor je School' actie stelt Jumbo onder de deelnemende basisscho len in Tilburg en Goirle een budget van 33.000 euro beschikbaar. Klanten van Jumbo ontvangen vanaf 7 september bij elke beste ding van 10 euro een gratis school- wnt met een code. Op website lumbosparenvoorjeschool.nl kun- nen klanten eenvoudig de punten toewijzen aan één van de 36 deel- lemende basisscholen. Na afloop van de actie wordt het beschikba re budget op basis van het aantal toegewezen punten verdeeld over de basisscholen. De school met de meeste punten ontvangt naar ver- tilburg Wil je trouw zijn aan jezelf en vanuit innerlijke rust leven en werken? Wil je de voordelen ontdek ken van een professionele en prakti sche NLP&Mindfulness opleiding bij Academie Wending in Tilburg? Kom dan kennismaken op 17 september van 10.30 tot 12.30 uur in Centrum Jasmijn, Gondelstraat 2 in Tilburg. NLP is een diepgaande manier om jezelf te bevrijden van belemme- tilburg - De jonge gene vaak niet meer waar hur daan komt. Daarom start selstein, Besterdring 110 Ir op zondag 4 september met een nieuwe Plusbricks spaarcampag- ne, waarbij kinderen hun eigen boerenbedrijf kunnen sparen. Zo leren ze van alles over de herkomst van hun eten. Klanten van PLUS IJsselstein bij hun boodschappen voor stenen, waarmee kinderen zelf een boerenbedrijf kunnen bouwen: kippen, koeien, kaas, groenten, fruit en natuurlijk de boer en boe rin. In elk zakje zit naast één van de dertig spaaritems ook een ken niskaartje met bouwinstructie en boerenslimme weetjes. Het Plusbricks boerenbedrijf is een vervolg op de succesvolle spaar- campagne in 2015, waarbij klanten hun eigen Plusbricks supermarkt bij elkaar konden sparen. Vanaf 4 september ontvangen klanten van PLUS IJsselstein bij aankoop van 15 euro aan bood- zaterdag 3 september voor een spetterende optreden en ga met de zanger op de foto. houding het hoogste bedrag. De scholen hebben voorafgaand aan de actie aangegeven voor welke producten zij graag sparen. Scholen konden kiezen uit een grote collectie spel- en leermate rialen. Op deze manier weten de klanten van Jumbo waar zij met de spaarpunten aan bijdragen. In november wordt bekend gemaakt welk bedrag de basisscholen kun nen besteden aan de spel- en leermaterialen. De 'Sparen voor j sluit naadloos aar schappelijke beleid van familiebe drijf Jumbo. Als toonaangev supermarktketen staat Ji midden in de samenleving, f permarktketen voelt zich d< verantwoordelijk voor de wereld om zich heen. 133

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2016 | | pagina 13