rwé ^Qilburg in Bedrijf Pokémon kaartactie PLUS Usselstein ■Dn,° IS Rabobank nieuwe hoofdsponsor Tilburgs Netwerkdiner Mediterrane plantenmarkt Witte Kasteel Loon op Zand >AG I 11 TILBURGSE KOERIER DONDERDAG 28 JULI 2016 Win 2.500 aan boodschappen wordt Rij Meer informatie: www.hetwittekasteel.nl Bingo in Holland Casino Eindhoven Ondertekening van de sponsorovereenkomst door Rabobank Tilbur vlnr Kees Verlaan rastaurantmanager restaurant Taste, Jan Willem i Meer informatie over inschrijven op www.hollandcasino.nl prijs: cheqi uitge tus tij avont 1GSE KOERIEIlj FTiww ben ever Afgelope fase 2 de opkw, 200 men te er bom Tilburg-Op 20 juli vond de officiële ondertekening plaats van de samenwer king tussen Rabobank Tilburg en omstreken en Stichting Tilburgs Net werkdiner. de facebook- dstein met foto's van Uniek Stichting Tilburgs Netwerkdiner bestaat inmiddels bijna 6 jaar en vertoeven i inkje en ha Start verkoop De Noorderstreek druk bezocht loon op zand De tuin van Het Witte Kasteel in Loon op Zand staat in volle bloei; kruiden, rozen, bloemen, groenten en fruit, je kunt er van alles ontdekken. bijen en ho- i je wandelen bloemen- en teel van dicht- irg en omstreken met i de Jongh directeur Bedrijven van Rabobank Tilburg en Omstreken, en Raldo Neven, voorzitter Tilburgs Netwerkdiner. jedurende de kermis 5 Pokémon ansicht- ibbele ansichtkaart >dtton voorop met in folie ingepakt) rondom het ker- urg. Op deze ticker geplakt taart nog Lruik) Een andere vrijwilliger van het kas teel, imker Ingrid Ceulemans, leert je graag meer over I ning. Daarnaast kun in de kruiden, moes-, rozentuin en het kaste bij bewonderen. Ook hier vertellen vrijwilligers graag meer over de tuinen. Het zonnige terras op de binnenplaats biedt bovendien een prachtig uitzicht op het kasteel en het is er heerlijk vertoeven met een verkoelend drankje en hapje. De toegang is gratis. iag zullen er drie berichten aatst worden op a van PLUS IJssel iedere keer 25 lende locaties. eindhoven Boodschappen doen? Dat wordt nu wel heel voordelig. De Mystery Jackpot van Holland Casino Eindhoven is gevuld met mooie prijzen voor u. Nuttige boodschappen en veel Jumbo boodschappencheques. Speel op de speelautomaten en win één van de 60 Mystery Jack pots: een rijkelijk gevuld bood- schappenmandje inclusief een I eindhoven Nieuw in Hc I sino Eindhoven, het bir gement voor de gasten I weken op dinsdagmiddag Ij 16.00 tot 18.00 uur. Genite airconditioned en sfeervolle am- biance van koffie met gebak, een drankje met bittergarnituur en I win de mooiste prijzen. De komen- module, waar kopers hun huis he lemaal naar wens kunnen maken met allerlei optiemogelijkheden. Meer informatie over het project en de woonmodule: www.denoorderstreek.nl de maanden vindt de bingo nog plaats op dinsdagmiddag 9 en 23 augustus en 6 en 13 september. Letwel op: Vol is vol. er hebben reeds 31 evenementen plaats gevonden.Tijdens de diners ontmoeten ondernemers uit Mid- den-Brabant in klein gezelschap elkaar om kennis te maken en er varingen te delen. Dit steeds op een wisselende, unieke locatie in Tilburg of directe omgeving. Het netwerkdiner ts opgericht door Raldo Neven (Neven Fotografie) en Maggie van Kempen (Estate Internet). Samen met Harold Din- gemans (Counters) vormen zij het bestuur, dat ondersteund wordt door diverse commissieleden. Tilburg - Van 22 tot en met 31 juli is het kermis in Tilburg. PLUS IJs- selstein heeft 10 dagen lang een verrassing voor de bezoekers en hun facebook likers. Er worden na melijk in totaal 750 ansichtkaarten verstopt. Er worden ge per dag 75 kaarten (dub met een bul enveloppe i opgehangen misgebied in Tilbur kaart word een sth (op de folie zodat de kt bruikbaar is voor privégebn in het Ontmoetingscentrum van Rabobank Tilburg en omstreken. De organisatie is in handen van commissieleden van het Tilburgs Netwerkdiner en de Rabobank. De bank zorgt dat de avond zo aantrekkelijk mogelijk is voor on dernemers om zich in te schrijven voor slechts 20,-. De avond is inclusief diner, dranken en een in houdelijk gevarieerd programma, gecombineerd met ruimte om te netwerken en ervaringen uit te wisselen. Meer informatie en aan melden via www.tilburgsnetwerk- diner.nl/agenda/tnd-ontmoet. De helft van de inkomsten gaat naar een Tilburgs goed doel, dat op de avond zelf bekend gemaakt zal worden. Om dit te vieren organiseert Het Witte Kasteel op zondag 31 juli van 10.00 tot 17.00 uur voor het eerst Mediterrane plantenmarkt. aanbod is divers: van geurige den, zomerse planten, kruiden- moeszaden, honing, arganolie, >emig ijs tot verrassende tuinac- isoires. Ook aan de kinderen is gedacht. Zij mogen hun eigen zon nebloem gaan zaaien. Medespon- sor van de kruidentuin Groenrijk is aanwezig met een uitgebreid bloeiend assortiment. Herborist en ontwerper van de kruidentuin, Marga Boufkan, verzorgt kruiden- demonstraties, waarbij alle zintui gen aan het werk worden gezet. Tilburg De vele inschrijvers van het project De Noorderstreek heb ben even geduld moeten hebben. .pen zaterdag 23 juli ging a 2 eindelijk in de verkoop en opkomst was groot. Meer dan mensen trotseerden de warm an brachten een bezoek aan de jwlocatie. Enthousiast werd er gereageerd op de woningen. Acht verschillende types tussen- en hoekwoningen, voor ieder wat wils. Er werden zelfs al optieformulieren ingeleverd om zoveel mogelijk kans te maken op de woning naar wens. Tot vrij dag 29 juli om 12.00 uur hebben geïnteresseerden de tijd om hun voorkeur aan te geven voor een kavel. Op 29 juli worden de kavels verdeeld en waar nodig verloot. Volgende week zullen de potenti ële kopers hierover bericht krijgen. Op de start verkoop werd ook en thousiast gereageerd op de woon- Netwerkdiner Ontmoet Op 26 september organiseert de Stichting voor de eerste keer Til burgs Netwerkdiner Ontmoet, Prijs koopwoningen Apeldoorn Bestaande koopwo ningen waren in juni 4,6 procent duurder dan in juni 2015, de groot ste stijging in bijna 9 jaar. Sinds juni 2013 is er sprake van een stijgende trend. Dit blijkt uit het onderzoek naar de prijsontwikkeling van be staande particuliere koopwonin gen in Nederland van CBS en het Kadaster. Het gemiddelde prijsni veau van de bestaande koopwo ningen is in juni 2016 ongeveer even hoog als in januari 2005. Jolland Ca- ingo-arran- i elke twee Jdag van liet in een waarop de volgende tekst staat: Gefeliciteerd. Je bent de eerlijke vinder van de PLUS USSELSTEIN Pokémon kaart. Uiteraard mag je deze kaart houden en op vertoon van deze kaart ontvang je bij de servicebalie van Plus Usselstein aan de Besterdring 110 een leuke attentie (vertonen van de kaar ten tijdens openingstijden tot en met 31 juli 2016) één per persoon per dag. Per dag geplaaU pagina daarop i verschild Jumbo boodschappencheque van maar liefst 300,-. Maar dat is nog niet alles. U krijgt bovendien een waardevol tombolalot. Hier mee maakt u kans op de hoofd- een Jumbo boodschappen- «.neque van 2.500,- die wordt uitgereikt op maandag 22 augus tus tijdens een speciale winnaars- avond. Speel mee en win deze boodschappen! Rabobank steunt de stichting als hoofdsponsor, waardoor de con- tinuïteit van de organisatie van evenementen voor Tilburgse on dernemers ook het komende jaar gegarandeerd is. Rabobank Tilburg en omstreken is enthousiast over het concept en het informele karakter van het Tilburgs Netwerkdiner. De Rabo bank is sowieso erg betrokken bij lokaai ondernemerschap en on dersteunt daarnaast verenigingen en stichtingen met kennis, haar netwerk en regelmatig ook met financiële middelen. Jan Willem de Jongh, directeur Bedrijven van Rabobank Tilburg en omstreken over het Tilburgs Netwerkdiner: "Wij zijn een lokaal betrokken bank met veel expertise en be voegdheden in de eigen omge ving. Verbinding met Tilburgse i ondernemers is voor ons een be langrijk speerpunt. Met onze on dersteuning van het Tilburgs Net werkdiner maken we het mede mogelijk dat ondernemers elkaar ontmoeten en kennis uitwisselen." eer He' km en bic

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2016 | | pagina 11