11 f Thuis Haal de pastelkleur in ie huis! rie B Ontwikkeling stadswoningen Piusstraat-Ververstraat Enthousiasme eerste schetsen nieuwe woontoren 'Aan de Waterkant' Mijn fijnste plekje in huis: 'Happy'met'the little things' DONDERDAG 21 JULI 2016 21 'Happy'op de bank bij Manon van de Rijdt -1 ntactopmet .1 Jouw fijnste plekje in huis? J IILBURGSE koerier I 'Thuis' is de vernieuwde rubriek'Wonen'. Elke derde donderdag van de maand verschijnen in de Tilburgse Koerier de pagina's'Thuis'met o.a. nieuws over woonprojecten in de regio Tilburg (Tilburgwoont.nl) en interieurtips van Eefje Bresser, interieurstyliste in Tilburg. itwikkeld n Nijmegen. een heel mooi en subtiel interieur creëren. Er zijn verschillende pastelkleuren die helemaal hot zijn deze zomer. Denk aan mintgroen en lichtro ze, maar ook ijsblauw en lila. Het leukste is datje er alle kanten mee op kunt. Je kunt namelijk alle kleu ren met elkaar combineren. Ook zachte pastellen staan prachtig in het interieur. Een muur in oudroze staat geweldig in combinatie met frisse witte kleuren. Heerlijk om in wakker te worden. Heb jij net als Manon van de Rijdt ook een favoriet plekje in huis? Dan kunnen we hier mogelijk ook een kort artikel over publiceren op onze pagina's Thuis. Let wel op. Je moet een foto meesturen van jezelf op je fijnste plekje in huis en in het kort vertellen waarom dit nu je favoriete plekje is. Mail je bijdrage uiterlijk de tweede donderdag van de maand naar het adres r-SSl redactie@tilburgsekoerier.nl I Thuis en dat zijn 'the little things'. Door persoonlijke omstandig heden ben ik in de bijstand te recht gekomen, wat niet mak kelijk is. Vanuit die situatie ben ik sinds een paar maanden in De Plint gestart met een con cept store genaamd Just Sayin. Ook daar laat ik diverse quotes en beelden in het interieur te rug komen. Op die manier hoop ik met een knipoog ook mijn klanten te raken en ze te herin neren aan de kleine dingen in het leven. Tilburg - Op de hoek van de Pi- usstraat en Ververstraat in hartje Tilburg worden door Van derWee- gen vijf ruime stadswoningen met drie volledige bouwlagen ontwik keld. De verkoop van deze wonin gen start na de zomer. Thomas Bedaux van Bedaux de Brouwer Architecten heeft deze stadwoningen ontworpen. De wo ningen krijgen een tuin op het zui- den/zuidoosten en een parkeer plaats op het privéterrein achter de woningen. Meer informatie en inschrijving: http://hierwonen.nl/woningen/ piusstraat-ververstraat men met De Bont Makelaardij, tel. 013-5801867. tie (fia). jn? BijOCA n gespeciali- jen alle r innovatie, n. ben je ver ding op het dig goede iCHOOL FOTO: Schets door Jan Metz tilburg - Onlangs zijn de eerste schetsen van de nieuwe woontoren van het project 'Aan de,Waterkant' door architect Bert Dirrix (bureau Diederen Dirrix) getoond aan het kwaliteitsteam van de Piushaven. De leden van het team waren enthou siast over de opzet en de gedachte achter het ontwerp.De toren neemt een prominente positie in in het project. De toren wordt direct aan het Wilhelminakanaal gesitueerd en toekomstige bewoners kijken tot ver in natuurgebied Moerenburg. Een rustige plek, met de gezellige drukte van de Piushaven op een steenworp afstand. tilburg Pasteltinten scheppen een ruimtelijke, luchtige sfeer. In combinatie met wit, grijs en natu rellen geven ze een frisse uitstra ling. Ze kunnen een donker interi eur verzachten en een wit interieur vrouwelijk maken. Pastellen die een beetje zijn vergrijsd geven een oude landhuissfeer. Meisjesachtig en mierzoet, dat zijn waarschijnlijk de eerste woorden waar je aan denkt bij pastel. Maar niets is minder waar. Als je het goed weet te combineren, kun je In september gaat Triborgh Gebieds- ontwikkeling sa men met architect Dirrix op basis van de schetsen aan de slag met geïnteres seerden. Triborgh biedt toekomsti ge bewoners de unieke kans om zelf mee aan de ontwerptafel te zitten en aan te geven wat zij belangrijk vinden voor de woontoren en hun appartement. De ontwerpbijeenkomst vindt plaats in september 2016, een exac te datum dient nog te worden ge pland. Na de ontwerpsessie gaat de architect aan de slag om de wensen, daar waar mogelijk, in het ontwerp te verwerken. Inschrijven voor de ontwerpsessie is nog mogelijk. Geïnteresseerden kunnen hiervoor het inschrijffor mulier op website www.aandewa- terkant.nl invullen of contact opne- :a.nl verleggen. werken. "Happy. Dat is wat we uiteinde lijk allemaal willen zijn", vertelt Manon van de Rijdt uit Tilburg. "Voor iedereen heeft dat een andere invulling en vorm. Niet alles gaat altijd van zijn leien dakje, daarom herinner ik me zelf graag aan de kleine dingen die mij gelukkig maken. Dit doe ik door middel van diverse tek sten en door mooie 'beelden' te verspreiden in mijn interieur. Op die manier wordt ik steeds visueel herinnerd aan wat mij daadwerkelijk gelukkig maakt

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2016 | | pagina 21