w w |ijknieuws ilburg in Bedrijf Kleine afscheidstentoonstelling werk Ru van Rossem LEONVdZANPE est 'Afternoon sessions'Holland Casino Eindhoven Nieuwe generatie Van der Zande Slaapcomfort Tilburg Gezellig feestje bij nieuwe Etos Heyhoef 19 ffu van Rossem rkeren. Bijeenkomst stomadragers tilburg Leon van der Zan tte heeft na 14 jaar erva ring te hebben opgedaan binnen en buiten het fa miliebedrijf besloten om op eigen benen te staan en heeft per 1 juni j.l. het pand aan de Bosscheweg 235 en de daarbij beho rende winkel overgeno men. tilburg Ru van Rossem neemt met zijn levens werk afscheid van Til burg. De afscheidsex- positie is te zien in het weekend van 13 en 14 augustus in wijkcentrum De Back, Schoutback- straat 33 in Tilburg. Til- ;lei- leeft eling ie in schotse- nbocht- lat het is vanaf densde calerf, j jwde Jwd concf >nderscheii aar Dansen Hillegom Ru van Rossem heeft enorm veel werk, zoals tekeningen, etsen en beelden nagelaten, die zijn kinderen in de Stichting Ru van Rossem hebben ondergebracht. Een tijd lang heeft het werk een plek gehad binnen Mariengaar- de, maar het is nu tijd voor een definitieve plek in Hillegom. Eind augustus wordt het werk akt. Hij heeft hier 50 jaar ge woond en is in 2007 overleden. In het weekend van 13 en 14 augustus kunt u nog "even" van het werk van Ru van Rossem ge nieten in wijkcentrum De Back, waar een kleine tentoonstelling van zijn werk wordt getoond. ce onder meer van Ravenna Mos- coso (3 augustus), OneManBand HUGO (17 augustus), Rudy Fis her (31 augustus), Aniek Maren (7 september) en Lisa Kezer (21 september). Bij een nieuwe eigenaar hoort een u vernieuwde showroom en een ■mmM vernieuwd concept. "Waar we ons mee onderscheiden is dat er per soonlijke aandacht voor de klant is en dat we het hele traject bege- -u'eiden'van advies b’j aankooPtot plUS.nlide aflevering en montage thuis. iln onze winkel kunnen onze klan ken terecht voor een deskundig en uitgebreid advies maar kunnen wij daarnaast ook nog een zeer scher pe'beste' prijs aanbieden." lOok voor maatwerk bent u bij Leon tilburg - Vlakbij de terrasjes in het Tilburgse winkelcentrum Heyhoef- promenade is een gloednieuwe Etos gevestigd. De winkel is ge opend op woensdag 20 juli. Na het openingsfeestje is het ook op zaterdag 23 juli extra gezellig. Winkelmanager Genna Jongsma: "Dan is tussen 9.00 en 18.00 uur een visagiste aanwezig. Wie van haar advies over huidverzorging en make-up wil krijgen, is van har te welkom. Je kunt je ook gratis la ten opmaken. De kinderen kunnen zich laten schminken." Het assortiment van Etos in winkelcentrum Heyhoefprome- nade is gevarieerd. Er zijn leu ke cadeau-artikelen en talloze producten op het gebied van gezondheid en babyverzorging. Opvallend is de beauty- en geu- renafdeling met keuze uit een groot aantal merken. Bovendien vinden klanten op deze afdeling handige tips over nieuwe stij len. De winkel is ingericht vol gens de allernieuwste Etos look feel. Alles ziet er aantrekkelijk en modern uit. Het assortiment is overzichtelijk uitgestald, zodat klanten goed zien wat de winkel te bieden heeft. Voor elke por temonnee is er een uitgebreide keuze. Genna Jongsma is trots op haar nieuwe Etos. "Namens al on ze medewerkers nodig ik ieder een uit om langs te komen. Wij zijn benieuwd naar de reacties van de klanten!" verhuisd. Alvorens de stad I burg te verlaten wordt een kk afscheidstentoonstelling ge- aniseerd in wijkcentrum De k. Frans Duister:"Wie het leven van Ru van Rossem in grote trekken bekijkt, komt al gauw tot het inzicht dat hij in een grote con sistentie zijn leven als graficus heeft opgebouwd. De impulsen daartoe verschenen op het juiste moment, ook in minder gelukki- den wanneer het levenslot niet goed gezind leek. Hij jn leven en werk op als een vruchtbare combinatie van ge richte arbeid, ontvankelijkheid, geduld en geestelijk leven. En telkens verschij->nen onder zijn handen zeldzame resultaten, als vruchten van een zienswijze, gebruikte materialen, gereed schap en zelf uitgevonden ma nieren van werken. De beelden de effecten in het werk van Ru van Rossem hebben een onver vreemdbaar eigen karakter. Er is nooit sprake van een afstandelij ke beeldvermenigvuldiging. Een prent van zijn hand, ook uit een oplage, is een eigenzinnig blad met een oorspronkelijke visuele informatie." de Kunsten naar Tilburg gehaald om het vak grafiek te doceren, evenals toegepaste technieken in tekenen ên schilderen. In Tilburg zijn nog twee kinderen geboren. Nadat zijn eerste vrouw is overle den is hij hertrouwd en is zijn 4de kind geboren. In Tilburg heeft Ru van Rossem zijn meeste werk ge- liteit kunnen leveren, die op zijn beurt bijdraagt aan een optimale nachtrust. Loop als goed en betaalbaar sla pen een genot moet zijn eens binnen bij Leon van der Zande Slaapcomfort. De zaak is voor meer informatie telefonisch bereikbaar via 06-15955657. De winkel is ge opend: maandag van 13.00 tot 17.30 uur, dinsdag t/m vrijdag van 10.00 tot 17.30 uur, zaterdag van 10.00 tot 17.00 uur en op eventu ele koopzondagen van 12.00 tot 17.00 uur. Ru van Rossem (1924-2007) he^.i als jonge man een ontwikkel doorgemaakt door zijn passie tekenen verder te volgen aan de Rijksacademie voor de Kunsten in Amsterdam. Hierin heeft hij zich naast tekenen eveneens toege legd op de grafische kunsten en is vervolgens naar Groot-Brittannië vertrokken om zich als graficus verder te bekwamen in de hoofd stad Londen. Daar heeft hij 10 jaar van zijn leven doorgebracht waarvan een groot deel in Grt. Yar mouth, waar hij les is gaan geven aan de Art-academy aldaar. Hij is getrouwd met zijn eerste vrouw en er zijn twee kinderen geboren. Daarna is hij in 1957 door de voor malige directeur Ber van der Ham van de Academie voor de Beelden- eindhoven Nieuw in Holland Casino Eindhoven, gratis live entertainment voor de gasten; elke twee weken op woensdag middag van 14.00 tot 17.00 uur. Geniet in een sfeervolle ambian- tilburg - Op dinsdag 26 juli is er van 10.00 tot 12.00 uur een ontmoetingsbijeenkomst voor stomadragers, partners en belangstellenden. De bij eenkomst vindt plaats in zij zaal 2 van het Twee Steden Ziekenhuis (ETZ), Dr. Deelen- laan 2 in Tilburg. Bezoekers kunnen ervaringen uitwis selen en krijgen informatie over het leven met een sto ma. Bij deze bijeenkomst zijn ook bestuursleden aanwezig. :Zij kunnen vragen beant woorden over verenigings- zaken of onderwerpen die te maken hebben met het hebben of krijgen van een stoma. Meer informatie: Wil Hoogeveen (06-54 78 72 48) of Ad Beljaars (06-50607398). van der Zande Slaapcomfort aan het juiste adres. Bedden en ma trassen kunnen naar eigen wens aangepast worden qua afmeting en uitvoering. Het bedrijf heeft service en garantie hoog in het vaandel staan. "Wij bieden daar bij ook een haal- en brengservice voor mensen die niet de mogelijk heid zien om met eigen vervoer onze winkel te bezoeken. Dit doen we geheel gratis en zonder enige verplichting. Wij werken uitslui tend met Nederlandse producten waardoor wij een constante kwa- Itilburg - Op donderdag 28 juli ((kermis) is er een gezellige dans- middag in Het Kruispunt, Sinop- I elstraat 1 in Tilburg. Het dansen [duurt van 14.00 tot 17.00 uur. En- tree €2,50 (inclusief koffie, drankje en een hapje). De zaal gaat open |13.30 uur. Meer informatie: tel. 013-4676774.

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2016 | | pagina 19