u it ADVERTEREN? Birdy naar 013 felerwijzer - Aus Berlin haalt Spreepark naar Tilburg Whitesnake met The Answer Wil de Kort 80jaar Pathé pakt zomers uit met Pathé Kids Zomerbios 25 augustus Geef dan nu uw advertentie op: advertentie@tilburgsekoerier.nl of bel 013-5368805 s TILBURGSE KOERIER DONDERDAG 21 JULI 2016 -11 FOTO: Scott M Salt Beeld uit Finding Dory. cursussen en opleidingen 9 Whitesnake FOTO: Ash Newell Tilburg Op donderdag 11 augustis is ere en concert met Whitesnake en The Answer in 013. Aanvang om 20.00 uur. Tilburg De jonge zangeres Birdy komt op zaterdag 8 oktober naar 013 met o.a. materiaal van haar nieuwe album 'Beautiful Lies'. Aanvang om 20.00 uur. I je Jer- zondac Als kii' tilburg Op zaterdag 26 november vindt de vierde edi tie van Aus Berlin Festival plaats. Speciaal voor deze editie wordt de Tilburgse Koepelhal omgetoverd tot Spreepark, het verlaten attractiepark in Berlijn. >ekt, dan krijg je een Kinderticket. Daar- ingen de kinderen een sief cadeautje dat past t' 1 Van 15.00u tot 01.00 uur dansen liefhebbers die dag op de beste elektronische muziek van dj's uit Berlijn. Dinsdagavond 12 juli is de ticketverkoop van Aus Berlin Festi val gestart via de online ticketshop www.ausberlin.nl/tickets. Spreepark is een verlaten attrac tiepark. Een plek voor avonturiers. Een spookstad waar het reuzenrad eenzaam bovenuit steekt en waar de wagentjes van de achtbaan bij Pathé met ge titels voor de jeugd: Dory, Ice Age: Collision Cour GVR, Meester Kikkeren en diergeheimen. Dat redenen om tijdei kantie naar de bic Een kinderticket kost en ouders kunnen c*L van matineevoordeel op dag tot vrijdag of zaterde iagochtend. onderen één van de films be zoeken krijgen ze een speciaal Zomerbiosboekje en een sticker om in het boekje te plakken. Als je minimaal drie van de vijf Zomer- Opdracht Na zijn pensionering ontwikkelde Wil zich verder als vrij beeldend kunstenaar. Daarbij schildert hij ook in opdracht portretten van mens en dier. U kunt de expositie gratis bezoe ken van maandag tot en met vrij dag tussen 9.00 en 17.00 uur bij Libra R&A op locatie Leijpark, in de gangen op de begane grond. In de folderbakjes in de hoofd gang vindt u meer informatie. U kunt ook vast een kijkje nemen op website www.wildekort.nl stond in 2013 voor de laatste keer op de planken in 013, en toen deed de Nederlandse gitarist Ad Vandenberg nog een aantal num mers mee. Er is een support van formaat. De geweldige Noord-lerse har drock band The Answer opent de avond. Wie de band niet kent: denk Led Zeppelin en AC/DC die samen een feestje geven en aldaar besluiten een bluesrock band op te richten. Eind vorig verscheen het nieuwe album se A Little Heil'. Met de release van haar derde al bum 'Beautiful Lies' kiest de zan geres voor nieuwe muzikale in vloeden. Dit leverde haar al hits op met 'Wild Horses' en 'Keeping Your Head up'. De zangeres hoeft al lang geen artiesten meer te coveren om indruk te maken en laat met haar krachtige stemgeluid horen klaar te zijn voor een nieuwe stap in haar carrière. Wlnfo Meer informatie en tickets: 013, Veemarkt- straat 44 in Tilburg, www.013.nl biosfilms bezoek gratis Pathé K, naast ontvar leuk, exclusi bij de film. Er is altijd wat te beleven deze va kantie. Tijdens de Pathé Kids Zo merbios kan er gekleurd worden, komt mascotte Charlie langs, kun je je laten schminken of een stoere glittertatoeage laten zetten en ma ken kinderen kans op leuke prijzen als ze een mooie foto maken bij de fotowand in de bioscoop of ze kun nen zich uitleven op het springkus sen. Kortom ook in de zomer is er van alles te beleven in de bioscoop bij Pathé. Birdy wist al op jonge leeftijd in druk te maken met haar cover van Bon Iver's 'Skinny Love'. Dit torpe deerde de toen 14 jarige zan geres naar de wereldwijde hitlijsten. Waar leeftijds genootjes bezig waren met studie, a shoppen en vrien- den was Birdy op wereldtour, I trad ze op bij de Paralympics openingscere- monie, werd ze 'j genomineerd O voor een Brit Award en schreef Wij ze onder meer mee aan de sound track voor de film'The Fault in Our Stars' en Pixar's'Brave'. nog steeds staan te wachten op een plek in de remise. Aus Berlin organisator Joep van Gorp sprong eerder dit jaar zelf over het hek van deze illegale plek met stren ge beveiliging. Tijdens Aus Berlin wil hij de bezoekers laten zien wat deze verboden plek zo interessant maakt. Alle Early Bird-kopers ontvangen dit jaar een gratis exemplaar van het Aus Berlin Virtual Reality Card- tilburg - Van 14 juli tot en met 11 oktober exposeert beeldend kunstenaar Wil de Kort werk bij Libra R&A locatie Leijpark, Pro fessor Stoltehof 3 in Tilburg. Deze tentoonstelling is ingericht ter ere van zijn 80ste verjaardag. Wil de Kort was als kind al geïn teresseerd in tekenen en schil deren. Na 4 jaar grafische school werkte Wil ruim 40 jaar als gra fisch ontwerper. In zijn vrije tijd ontwierp hij gordijnstoffen voor textielfabrikanten en heeft hij zich geschoold in glas-en-lood, Tiffany en gebrandschilderde ramen. Sinds de comeback in 2004 ver zorgde Whitesnake grote shows op Arrow Rock en Graspop. Sinds dien bracht de band drie albums board. Iedere maand ontvang een 360-video, waarmee Aus Br lin je alvast meeneemt naar het Spreepark. Via deze video's ben je ook als eerste op de hoogte van de line-up en worden er andere sneak peeks prijsgegeven. Aus Berlin brengt de beste be kende en onbekende kunsten uit Berlijn naar Nederland. Zo stond Claptone (hit: 'No Eyes') op de eer ste editie en presenteerde het fes tival vorig jaar Peristal Singum, het kunstzinnige doolhof. Naast elek tronische muziek besteedt het fes tival aandacht aan smaakmakende beeldende kunst uit Berlijn. Meer informatie: www.ausberlin.nl tilburg Het wordt een prachtige zomer bij Pathé met vijf geweldi- titels voor de jeugd: Finding iurse, De ?n Huis- zijn vijf goede lens de zomerva- ioscoop te gaan. :ost slecht 5,- gebruik maken feel op maan- z-Mttidag- en SSE KOE

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2016 | | pagina 11