O J nl ilburg in Bedrijf Van Kasteren ICT viert 12,5 jarig bestaan Nieuwe Brabants Beste Ondernemers Nieuwe plek voor Voets Gebakkraam tijdens kermis Lidl opent nieuw filiaal in Heyhoef Media Markt Tilburg opent Ziggo shop-in-shop Flop Flop Fiësta 21 TILBURGSE KOERIER DONDERDAG 14 JULI 2016 FOTO: Martin van Welzen Richard Voets staat ook dit jaar weer op de Tilburgse Kermis. .eijer, aar :elf Kit, ir I I I I loef en «raam is Overhandiging van de cheque voor Villa Pardoes, met van links naar rechts Ad Ga Hart, Gert-Jan van Boxel, Freek van Kasteren en Bianca van Kasteren. FOTO: VlaminckxOisterwijk I I rPcse* -uit 1 diensten als i ting en website ontwi JRGSE KOEtf betrouwbare partners levert het bedrijf uit Berkel-Enschot tevens domeinregistratie, hos rite ontwikkeling. Meer informatie: www.vankasteren-ict.nl ;n kunnen nu ilburg terecht i telecompro- en advies over hun in- ading, tv-aansluiting of gespecialiseerd in het bakken van onder meer verse oliebollen, kren tenbollen en appelbollen zonder waarbij maatwerk een belangrijk uitgangspunt vormt. Ook in een eventueel vervolgtraject blijft van Kasteren ICT een betrouw bare relatie. Van hardware-aanschaf tot installatie en van netwerkbe heer tot beveiliging. Via een aantal conserveringsmiddelen. Nieuws gierig? Kom zelf proeven tijdens de Tilburgse Kermis! I net tiao van rort 16 juli staat het tussen 12.00 en 17 J centrale plein van J Heyhoef. Met de di Disk Jockey is. De truttigste dichter van Tilburg, Nick J. Swarth, draagt voor uit eigen werk. Er zijn film pjes te zien van Leonard Bedaux Cinema en het bier is er goedko per dan een ritje in het reuzenrad. Als klap op de vuurpijl pakt dans/ performancegroepT.r.a.s.h. uit met de humoristische performance MILK l/lt used to be porn met Lucie Petrusova. Flop Fiësta de nieuwste editie van zijn Wobby-zine met als the ma 'Trendy Trut'. In de editie zijn gastbijdragen te zien van Maia Matches, Daniëlle Lemaire, Nick J. Swarth, Roos Vlogman en Berend Vonk. Als onderdeel van het pro gramma gaat Jeroen de Leijer, aan de hand van zijn Kenjezelf Kit, in gesprek met Daniëlle Lemaire die naast begenadigd tekenaar ook de Tilburg - Op zaterdag 23 juli organi seert het undergroundblad Wob- by samen met dansgezelschap T.r.a.s.h. de Flip-Flop Fiësta 2016 op NS16, de thuisbasis van beide kunstenaarscollectieven, waar een uitgebreid programma plaatsvindt met dans, tekenkunst, performan ces en meet greets. Aanvang om 20.30 uur. Wobby lanceert tijdens de Flip- berkel-enschot Van Kasteren ICT, Heikantsebaan 4a in Berkel-En schot, bestaat 12,5 jaar. Dit jubile um werd onlangs gevierd tijdens een feestelijke bijeenkomst in het Midi-theater in Tilburg. Relaties werden uitgenodigd om als even tueel geschenk een donatie te doen voor Villa Pardoes. De actie werd een schot in de roos en re sulteerde in een totaalbedrag van liefst 2499 euro. Van Kasteren ICT Telematica is een allround dienstverlener op het gebied van automatisering, communicatietechnologie en netwerkbeheer en verkoper van kwaliteitsproducten van bekende hardware en software leveran ciers. Het bedrijf brengt advies, verkoop en beheer samen onder één dak. Klanten zijn daardoor verzekerd van de beste producten en een optimale service. Van Kas teren ICT is zowel voor bedrijven als particulieren een betrouwbaar aanspreekpunt op de complexe en snel veranderende ICT markt, Tilburg - Consumenten ook bij Media Markt Tilt voor de diensten van t vider Ziggo e ternetverbinc telefoon. Ziggo opent bij iedere Media Markt in Nederland een eigen shop-in-shop. Met deze nieuwe formule bereikt Ziggo landelijke dekking en kunnen consumenten terecht voor persoonlijk contact met een medewerker van Ziggo. De samenwerking is voor Media Markt een mooie uitbreiding van hun serviceconcept. Klanten kunnen bij het Ziggopunt terecht voor advies bij de keuze van het juiste abonnement, kun nen zelf ervaren wat Ziggo Horizon -het tv-kijken van nu- is en krijgen antwoorden op vragen over het gebruik, bijvoorbeeld hoe van elk scherm in huis een tv is te maken. Ook geven de medewerkers advies over een goede wifi-ontvangst overal in huis. Peter Dörr, Chief Commercial Offi cer bij Ziggo: "Een groot voordeel van deze samenwerking is dat er miljoenen consumenten over de winkelvloer komen, waarvan veel mensen op zoek zijn naar I een nieuwe TV, laptop, tablet of I smartphone. Dat is precies het mo- I ment waarop wij graag met deze I consumenten in gesprek willen gaan." Vestigingsdirecteur Edward I van Lith bij Media Markt Tilburg: met een afstand tot de arbeids markt. Dit gebeurt onder meer door reshoring, het terughalen van personeel uit lagelonenlanden. De Brabants Besten van 2016-2017 in de gemeente Tilburg zijn: Arno Bekkers TSD Groep Tilburg, Gerard Berkelmans Landgoed De Groene Kamer Tilburg, Ton Gimbrère Bon- heur Horeca Groep Tilburg, Henk van Grinsven Van Raak Staal Tilburg BV Tilburg, Toine van de Ven Capi Europe Tilburg, en Henny de Haas Hoppenbrouwers Tech niek Udenhout. Tilburg - Bij deTilburgse Kermis ho ren natuurlijk oliebollen. De olie- bollenkraam van Tilburger Richard Voets is een bekende verschijning op de kermis. Zijn kraam stond tot nu toe meestal op het NS Plein of op de Heuvel. Maar dit jaar zijn de heerlijke oliebollen, appelbeignets /afeis van Richard te koop aan poorlaan, aan de kant van het spoor, vlak bij de nieuwe Willem II Passage. "De nieuwe locatie is even wennen", zegt de ondernemer. "Maar ik hoop dat de mensen mijn kraam ook op deze plek weten te vinden." Richard (35) heeft al sinds 1997 zijn eigen oliebollenkraam. Dat jaar was hij ook de jongste on dernemer van Nederland. Eind vo rig jaar eindigde hij als beste olie bollenbakker van Noord-Brabant in de bekende AD-oliebollentest. In de winter is de kraam ook te vin den op winkelcentrum Heyhc bij Hornbach. Voets Gebakkre "Bij Media Markt Tilburg koop je niet langer een televisie, je koopt tv-kijken. We vullen de totale klantbehoefte in; van inspiratie en beleving tot persoonlijke service en doorlopende ondersteuning. Onze winkel wordt een complete service hub, vanzelfsprekend kan de service van een partij als Ziggo daarbij niet ontbreken." De opening van Ziggo bij Media Markt wordt gevierd met een ex clusieve en scherpe openingsactie. Nieuwe klanten ontvangen een Media Markt cadeaukaart t.w.v. 200 als zij tijdens de openingscam- pagne kiezen voor een Alles-in-1 Complete of Max pakket van Zig go. In de winkel vertelt Ziggo de klanten graag meer over deze ac tie. In het weekend van 16 en 17 juli kunnen klanten op de foto en daarmee kans maken op een Zig go Zapzac, de ultieme musthave om overal te kunnen genieten. EJww Meer informatie: www.mediamarkt.nl/tilburg worden ook niet vergeten. Met een kleurplatenactie maken zij kans op leuke prijzen. Het nieuwe filiaal biedt een opper vlakte van zo'n 1.500 m2 winkelple zier. Het kenmerkt zich door veel milieuvriendelijke en energiezuini ge aspecten. Zo is er bij de bouw onder meer gebruik gemaakt van de meest duurzame bouwmateri alen. 100% LED-verlichting, 1.720 zonnepanelen en HR++ dubbel isolatieglas zijn slechts een aantal van de punten die resulteren in het hoogst haalbare energielabel, namelijk A++++. Parkeren kan gratis op een van de 165 parkeerplaatsen in de onder grondse parkeergarage. Bijzonder is dat elektrische auto's via snellaadpa- len gemiddeld binnen 20 minuten gratis kunnen worden opgeladen. ondernemers uit het midden en kleinbedrijf aan een sterke en so ciale regionale economie. Dit doen ze samen met 21 Brabants Besten die vorig jaar ook ambassadeur waren. Brabants Besten dragen bij aan een vitale, goed opgeleide en flexibele beroepsbevolking. Ze zorgen dat hun medewerkers met plezier naar hun werk gaan en dat de concur rentiepositie van hun bedrijf wordt versterkt. De Brabants Besten wer ken aan sociale innovatie en flexi- curity. Of ze nemen mensen aan TILBURG - Op woensdag 13 juli heeft Lidl een nieuw filiaal geopend in winkelcentrum Heyhoef in Tilburg. Sindsdien kunnen klanten zeven 1 - dagen per week voor alle bood- I schappen zoals vers afgebakken broodjes, bloemen én een groot assortiment non-food terecht bij dit ruime en overzichtelijke Lidl-filiaal. Gedurende de openingsweek heeft Lidl veel aantrekkelijke non food en food acties. Alle klanten ontvangen bij besteding van 20,- of meer een deelnemerskaart voor het Rad van Fortuin. Op zaterdag t Rad van Fortuin 17.00 uur op het n winkelcentrum Heyhoef. Met de deelnemerskaart kunnen de klanten een poging wagen een van de vele prijzen in de wacht te slepen zoals 1 minuut gratis winkelen of een boodschap- penpakket. De kleinste klanten 's-hertogenbosch - Gedeputeerde Bert Pauli, Economische Zaken en Internationalisering, heeft 25 nieuwe ambassadeurs innovatief werkge verschap geïnstalleerd. Komend jaar inspireren maar liefst 46 'Brabants Besten'andere ondernemers om een vernieuwende werkgever te zijn. Voor het derde jaar achtereen neemt een groep Brabantse on dernemers de rol van ambassa deur op zich. Dit jaar gaan maar liefst 25 nieuwe Brabants Besten aan de slag. Door andere werk gevers te inspireren werken deze

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2016 | | pagina 37