SI w w ijknieuws J m Kinderdienstencentrum est Kobalt opent haar deuren Nespresso laat suikerzakjes inpakken door Diamant-groep GGz Breburg en La Poubelle Amalthea Operators Kaasproductie Culturen komen samen bij de Westerbazaar Reeshofpark podium van driedaags food- en muziekfestival DONDERDAG 7 JULI 2016 TILBURGSE KOERIER E KOERIER in ingsai >rnstic Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld! et! E3ww Enthousiast geworden? Voor meer informatie over de functie kunt u contact opnemen met de heer M. Peters (Manager Operations). Wij ontvangen uw sollicitatie met CV graag vóór 30 juli a.s. via e-mailadres m.peters@amalthea.nl Wat vragen wij? - een uitdagende functie in een groeiend en modem bedrijf - opleidings- en doorgroeimogelijkheden - marktconforme arbeidsvoorwaarden en uitzicht op een vast dienstverband - een prettige werkomgeving waarin medewerkers als team presteren Amalthea B.V. produceert een breed assortiment half-harde geitenkaas en beschikt overeen moderne productielocatie in Rijen. Om de groeiambities te kunnen realiseren is Amalthea B. V voor de uitbreiding van het team op zoek naar fulltime Amalthea BV. Markiezenbaan 5 5121 DS Rijen 0161 - 224067 info@amalthea.nl www.amalthea.nl Stadschror Donk ver troenp en 1f Kinde haar meer peda je tn ?n po- deren, lapjes Het ons als Tilbu waaror Tilburg Kookt vindt plaats op 8-9-10 juli van 13.00 tot 23.00uur I www.nederland-kookt.nl Foto-actie Om de verbinding va ook letterlijk in beek gen, kun je meedc to-actie 'De werel full-service leverancier van verpakkinger werken al lan is trots op hi de koffiefabr imago en kwal is. Nespresso heef soorten suiker verpé In deze functie voert u diverse taken uit die bijdragen aan de productie en kwaliteit van kaas, zoals: - bedienen en controleren van specifieke apparatuur - constateren van storingenafwijkingen en hierop zelfstandig actie ondernemen - controleren en registreren van productie- en procesgegevens - zorgdragen voor een hygiënische werkomgeving TILBURG - Om één jaar samenwerking te vieren, orga niseren de Bibliotheek Midden-Brabant en Con- tourdeTwern de Westerbazaar in en rondom wijk centrum 't Sant, Beneluxlaan 74 in Tilburg. 1- en mu- dé wijn- "Op veel n, je mist 'inge en ïrscheid ?woon Australië, ?naar Bart van als je n'zijn' irten het beste at uit één van ‘ag de ul- zoeken. tilburg Zaterdag 16 juli tussen 10.00 15.00 uur opent het gloednieuwe ierdienstencentrum (KDC) Kobalt r deuren. KDC Kobalt biedt onder »r onderdak aan voormalige ortho- edagogische kindërdagcentra 't Dijk- en 't Zonnelicht. Zo brengt Amarant vijftig jaar historie in verbinding één regionaal centrum voor kinderen met een ontwikkelingsachterstand of met een lichte tot ernstige verstande lijke beperking en hun ouders. Iedereen is van harte welkom óm ken nis te komen maken met de teams en met de vormen van begeleiding en behandeling, zoals dagopvang, hulp uitdaging: ga met zoveel moge lijk verschillende nationaliteiten op de foto voor het aanwezige 'green screen'. Neem daarvoor je buren, vrienden of kennissen mee naar de Westerbazaar of breng ter plekke zoveel moge lijk nationaliteiten bij elkaar. Van Leest: "Zo ontmoet je andere wijkbewoners en maken we de diversiteit van onze wijk op een leuke manier zichtbaar. De foto met de meeste verschillende na tionaliteiten komt groot in het wijkcentrum te hangen." roniqueur Berny van de irtelt verhalen over de Gi lpers toen en nu, zoals 't Sant ook wel bekend staat. In de Be neluxlaan is een garagesale voor omwonenden en ook aan de kin deren is gedacht. Zij kunnen on der andere knutselen en zich laten schminken en Theater Luister leest voor met handpop Sami. tilburg - GGz Breburg en La Pou belle (onderdeel Diamant-groep) intensiveren de samenwerking. Sinds 1 juli zijn de activiteiten rondom arbeidsmatige dagbe steding Textiel gestopt bij GGz Breburg en zijn de 16 deelne mers aan de slag bij het Atelier van La Poubelle om mooie din gen te maken voor'Verhip!'. Op zondag 17 juli geniet je van 12.00-17.00 uur van muziek, dans, hapjes, een garagesale en veel an dere activiteiten. De Westerbazaar verbindt de verschillende culturen die in de wijk aanwezig zijn. Kwartierma ker Christianne van Leest: "Onder andere Turkse wijkbewoners en dansgroep Para Sempre treden op en ras-Tilburger Ferry van de Zaan- de geeft van 13.30-14.00 uur een cursus Tilburgs. Er is een open po dium en je kunt henna schilde1-0" je haren laten vlechten en hap,., uit allerlei landen proeven." De entree en de eerste kop kof fie zijn gratis. Wijkraad Tilburg 3 West maakt de Westerbazaar mede mogelijk. Kijk op www. bibliotheekmb.nl en/of www. contourdetwern.nl voor meer informatie. van culturen MtJd te bren- doen aan de fo- ;ld van West'. De kort. Mensen worden enthousiast en willen terugkomen met vrienden of familie. Ook op smaakbeleving is veel te proeven. Je gaat ook niet op één dag naar dertig restaurants of drinkt verschillende wijnen", ver klaart hij. Vast onderdeel van de food- ziekkaravaan is Bar Druijf, bar van Nederland Kookt. festivals valt de wijn tegen, j de wijnbeleving. Met het jor rebelse Druijf willen we onder maken. Je proeft gew de zon", vertelt eiger Buuren (26) gepassioneerd. En e nu precies wilt weten welke van drieëntwintig wijnsoort smaakt bij een gerecht de foodtrucks, helpt hij graag tieme wijn-spijs combinatie zo zakjes die dezelfde namen dra gen als de koffiesoorten. Bij de Diamant-groep worden deze sui kerzakjes verpakt. De medewer kers werken op een speciaal in gerichte Nespresso-afdeling, die helemaal is ingericht volgens de Nespresso huisstijl. Volgens Peter Veeke, manager Diamant-groep Productie, past het binnen de strategie om langdurige samen werkingsverbanden aan te gaan met klanten zoals Van Oordt en Nespresso. Zo'n langdurige sa menwerking is er al geruime tijd ook met de Sort B.V., LOA Lak, Ar- titeq en de Banketgroep. thuis, hulp op school, logeren en wo nen. Tussen 10.00 en 15.00 uur vinden doorlopend rondleidingen plaats in kleine groepjes. Ondertussen is er ge noeg te doen voor de kinderen. Het adres is Frans Siemerpad 24 in Tilburg. Amarant biedt kinderen met een ont wikkelingsachterstand of met verstan delijke beperking tot 18 jaar en hun gezin de ondersteuning en zorg die bij hen past. Dat gebeurt thuis, op school of in de wijk. En in de Kinderdiensten- centra (KDC) in Breda en Tilburg. ■Jnfo Meer informatie: www.kindengezinamarant.nl De heer Thiago Dantas Araujo (supplier development manager bij Nespresso) en de heer Paul van Gastel (accountmanager bij Van Oordt) op bezoek bij de Diamantgroep. tilburg - Begin 2016 zijn Van Oordt, Nespresso en Dia mant-groep een mooie samen werking aangegaan. Zo'n 70 me dewerkers van de Diamant-groep verwerken wekelijks 1,5 miljoen zakjes suiker voor Nespresso. Hierdoor zijn ze twee jaar lang verzekerd van werk.Van Oordt, leverancier van portie- en, en Diamant-groep anger samen. Diamant het binnenhalen van irikant, waarvan het aliteitsniveau hoog aft verschillende lakt in suiker- Naast een grote verscheidenheid aan verrassende hapjes en drankjes, neemt ook livemuziek een belangrij ke plaats in. "Zaterdag treedt onder andere Kenny B op. Het lukte niet eerder hem te boeken voor andere edities, maar nu gelukkig wel. Hij woont zelfs om de hoek!", zegt Sijts- ma die de humor er wel van inziet. Het weekend zijn zeker twintig live- acts te bewonderen. VERVOLG VAN VOORPAGINA Tilburg te hebben, dan hoort dat biertje hier een volgende keer zeker thuis." Het festival kent zijn oorsprong in Amsterdam, waar een jaar eerder tijdens Amsterdam Kookt, in het Olympisch Stadion, de basis voor het festival is gelegd. Sijtsma: "We kre gen lovende reacties en wilden meer doen met onze passie voor eten, drinken en livemuziek. Vroeger had je in een stad of dorp eens per jaar een feest waar iedereen voor uitliep, een verbindende factor, dat miste ik." istaan van lokale edities zo- burg Kookt was een feit. Maar im drie dagen? "Eén dag is te

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2016 | | pagina 21