F w c L L ijknieuws leerwijzer VlM cursussen en opleidingen ADVERTEREN? R) De Likt in Hall of Fame Platenbeurs Koningsplein entrum tijdens kermis Dialoogtafel rond slavernij Speciale voorstelling 'Of ik Gek Ben' 25 augustus [Haarstudio ■Silhouet 13 TILBURGSE KOERIER DONDERDAG 30 JUNI 2016 RGSE KOERIER Tijdens Keti-Koti wordt de afschaffing van de slavernij herdacht. (advertorial) HAARSTUDIO SILHOUET dé leukste kapsalon van Tilburg! om en) Geef dan nu uw advertentie op: burgsekoerier.nl of bel 013-5368805 HAARSTUDIO SILHOUET Hart van Brabantlaan 729 5038 LK Tilburg T. 013-2113310 Tilburg - Er is een unieke kans voor Tilburg en omgeving om het film- regiedebuut van Frank Lammers'Of ik Gek Ben' in volle glorie te zien. Max de t Meets aten vinden Tilburg - Zondag 10 juli organi seert Dynamite CD- Platen Beur zen een beurs op het Koningsplein in Tilburg. Er is muziek te koop van alle genres, op vinyl, grammo foonplaat, cd en dvd. De beurs is geopend van 11.00 tot 17.00 uur. Toegang gratis. Tilburg De Rotterdamse funkformatie De Likt speelt op dinsdag 26 juli, tijdens deTilburgse kermis, een show in de Hall of Fame. -r was de 5de editie van de zing "leukste kapsalon van ar'. staan de dialoogtafels centraal. Daarbij wordt aan de hand van stellingen met elkaar gepraat over onder meer onderdrukking, vrijheid, gelijkheid en verbon denheid. Het is de bedoeling, dat mensen vanuit diverse culturele/ etnische achtergronden met el kaar in gesprek komen. Wie wil deelnemen aan de Keti-Koti dia loogtafel, kan zich vóór 8 juli aan melden via ketikotitilburg@hot- mail.com.De middag duurt van 13.00 tot 16.30 uur en vindt plaats in het klooster van de Zusters van Liefde aan de Oude Dijk 1a. De toegang is gratis. Om het tweejarig bestaan van hip- hopplatform To The Max te vieren, besloten de Hall of Fame en To The Max electronica- en rapformatie De Likt uit te nodigen voor een knallend verjaardagsfeest. In juli 2014 kreeg To The A kans om de eerste Talent Talent editie plaats te lat Over de film De succesvolle, jonge kunstenaar Benjamin is compleet de weg kwijt als hij in een tbs-kliniek belandt. Hij herinnert zich niets van een ge- welddadig vergrijp waarvoor hij is I veroordeeld. Het leven in de kliniek I is absurd en meedogenloos, maar I langzaam krijgt Benjamin weer grip op zichzelf en beseft hij wat voor oppervlakkige nareist hij was voordat hij in de kliniek belandde. Eenmaal vrij, doet het weerzien 9,5 -10. Mijn dank gaat uit naar alle lieve klanten die op mij ge stemd hebben en mijn vrienden en familie, in het bijzonder mijn ouders die mij altijd steunen! 2016 is voor mij het jaar van dé leukste kapsalon zijn én mijn 5 jarig jubileum vieren. Wil ook jij een keer bij de "leuk ste kapsalon" je haar laten doen? De koffie staat altijd klaar! Veel liefs, Kim Op vrijdag 8 juli presenteert Ci- necitta om 20.30 uur een speciale filmvoorstelling 'Of ik Gek Ben' in aanwezigheid van producent Mare Bary en de acteurs Mike Weerts (Route Soleil, Koningsmoord) en 4-voudig Gouden Kalf winnares Monic Hendrickx (Penoza, De Pool- se Bruid, Nynke, Het Zuiden) en Dennis "Denvis" Grotenhuis. Na de film volgt een Q A met de drie gasten en aansluitend is er een gezellige borrel in de vorm van een Meet Greet met de cast en crew en een optreden van Denvis. Speciaal voor dit evene ment geldt (i.v.m. het zottengetal) dat elk 11e bioscoopkaartje gra tis toegang geeft tot dit speciaal programma. Regiedebuut De film is gebaseerd op de de buutroman Of ik Gek Ben van Mi- chiel Stroink en het is tevens het filmregiedebuut van Frank Lam mers. Michiel Stroink heeft een personage geschapen en geeft zo een goed beeld van binnenuit en de auteur introduceert heel de Aap en Murda gestaan. De Hall Of Fame heeft een belangrijke rol gespeeld in de groei van het hip- hopplatform. Na 2 jaar aan suc cesvolle Talent Meets Talent en On Stage edities in de Hall Of Fame en showcases op Festival Mundial en Woo Hah! Is het tijd om de 2-jari- ge samenwerking tussen de Hall Of Fame en To The Max te vieren. Daarom presenteren de Hall Of Fa me en To The Max optredens van De Likt, Vin Arge Bignutz en Yung Amadeus. knap een intrige. De directeur van de tbs-kliniek houdt er dubieuze praktijken op na. Of ik gek ben is een gelukkig sa menkomen van veel talent: van Ky- temans geïmproviseerde muziek en sterk bezette bijrollen tot de cameravoering. Waarbij vooral de uitbundige, psychedelische vorm geving van Benjamins flashbacks naar zijn misdaad ervoor zorgt, dat er los van het verhaal ook filmisch veel genoegen te beleven is aan Lammers'eersteling met zijn oude vrienden de onder hem opnieuw wegzinken en zet hij een groot vraagteken bij wat nu eigenlijk de waarheid is. in de foyer van de Hall Of Fame. Al snel volgde een tweede editie. In de tussentijd heeft de organisatie in samenwerking met de Hall Of Fame al meerdere edities neer gezet, waaronder twee On Stage edities, waar niet alleen talent staat maar ook een hoofd-act. Hier hebben o.a. Boef en de Gelogeer- Dit jaar verkiezir het jaar. De verkiezing draait volledig de beoordelingen van de con sument, die bij het uitbrengen van een stem 4 rapportcijfers geeft: voor klantvriendelijkheid, sfeer, interieur en prijs/kwalite- itverhouding. Daarnaast mogen klanten een geschreven beoor deling geven en eventuele ver- beterpunten. Maandag 27 juni was dan de prijsuitreiking van "leukste kapsalon van het jaar". En met trots mag ik de titel dra gen voor de gemeente Tilburg. Met de meeste stemmen heb ik deze mooie titel gekregen. Daarnaast heb ik de Gold-award gewonnen, wat inhoudt dat ik een rapportcijfer heb tussen de Tilburg - Tijdens Keti-Koti, Suri naams voor 'verbroken ketenen', wordt de afschaffing van de sla vernij op 1 juli 1863 herdacht. Landelijk (Amsterdam, Rotterdam) en ook in Tilburg wordt aandacht hieraan besteed. Op zaterdag 16 juli organiseert Keti-Koti Werk groep Tilburg in samenwerking met Surinaamse Ouderen Tilburg en AntiRacismeGroep Tilburg een dialoogtafel. Er wordt stilgestaan bij slavernij in het verleden en he den en er wordt naar de toekomst gekeken. Naast een lezing door Eardly van der Geld en optredens van het Surinaamse koor Pramisie

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2016 | | pagina 13