port Open dag Windsurfclub Beekse Bergen Willem II start seizoen opnieuw in Diessen Thom Haye naar Willem II Stichting Tess Inschrijving Thebe Extra TTM-wandeltocht van start Competitie gewichtheffen bij Extreme Sports Academy TILBURGSE KOERIER DONDERDAG 23 JUNI 2016 27 IURGSE KOERIER een leffen Jari Schuurman hier nog in de kleuren van Feyenoord. FOTO: FEYENOORD de standaard Wandelaars hebben de keus uit drie afstanden. FOTO:TTM Tilburg Op zondag 26 juni wordt bij Extreme Sports Academy, Boomstraat 139B in Tilburg, de vierde nati onale teamcompetitie gewichtheffen gehouden. tilburg - Op zaterdag 3 september kan iedereen meedoen met de Thebe Extra TTM Wandeltocht in de omgeving van Tilburg. Er kan 5,10 of 15 mijl gelopen worden. tilburg Terwijl het EK in Frankrijk volop aan de gang is, bereidt Willem II zich voor op het nieuwe voetbal seizoen. Dat wordt volgens traditie geopend met een wedstrijd in Diessen tegen het RKDSV-combinatieteam. I meer, nieten ITSUBISHI MOTORS t mid- tot de ning volgende Hessen is Joris ilangs tech- hilvarenbeek Op zondag 26 juni organiseert Wind surfclub Beekse Bergen bij Hilvarenbeek een open dag. is een creatieve potentie, die op aardig wat Eredivi' —k heeft. We hope hij bij ons verder kan groeier Iedereen, van jong tot oud, is van harte welkom tussen 13.00 en 17.00 uur om een kijkje te komen nemen op recreatiepark Beekse Bergen. De mogelijkheid bestaat om on der begeleiding van professio nele windsurfinstructeurs kennis te maken met de windsurfsport. Daarnaast is het mogelijk om het snel groeiende Stand Up Paddling (SUP'en) uit te proberen waarbij je, staand op een board, jezelf voortbeweegt met een peddel. Windsurfclub Beekse Bergen stelt het materiaal, wetsuits en andere benodigdheden ter beschikking. Je hoeft dus zelf niets te regelen, alleen jezelf even aanmelden via e-mail info@bbsurfer.com of be zoek website www.bbsurfer.com Op maandag 27 juni is RKDSV voor de 26ste keer gastheer voor de eerste oefenwedstrijd van de profs van Willem II. Het oefendu el op maandag 27 juni begint om ILBURG Willem neemt Thom Haye over van AZ. De 21-jarige middenvelder tekent een verbin tenis voor twee seizoenen. Na die twee jaar heeft Willem II de optie om zijn contract met een jaar te verlengen. Haye maakte na zeven seizoenen in de jeugdopleiding van AZ in februari 2014 zijn eredivisiede- buut onder trainer Dick Advo caat. Sindsdien speelde hij 75 wedstrijden in het eerste elftal van de club, waarvan elf in de Eu ropa League. Ook werd hij diver- bij de Spoorzone. De kosten in de voorverkoop zijn 6,00. Daarnaast kunnen lopers kiezen voor een donatie aan het goede doel. Voor 2016 is dat Stichting Verbeeten Fonds. Dat onderzoekt behandelin gen naar kanker en biedt middelen om de voorlichting en begeleiding van patiënten met kanker nog ver der te verbeteren. Startbewijzen zijn te koop bij Runshop Greg van Hest aan het Wilhelminapark en bij het VW-kantoor op de Spoorlaan. Inschrijven kan dit jaar ook digitaal via www.tilburgtenmiles.nl. Daar kunnen belangstellenden zich ook aanmelden voor de BD Spoorzone Trail Run (NIEUW) op vrijdagavond 2 september en de CZ Tilburg Ten Miles op zondag 4 september. 19.00 uur op sportpark De Alsie in Diessen. De nieuwe trainer Erwin van de Looi en zijn assistent Reinier Rob- bemond zagen niet alleen spelers 40% compensatie). De nummers 1 en 2 van de regio met het hoogste aantal Sinclairpunten over de vier wedstrijden, komt uit in de finale NK teams. Mogelijk worden op 26 juni (jeugd)records gebroken door de Tilburgse vertegenwoordigers Fransi Frans en Justin Matos. Gewichtheffen wordt steeds po pulairder in Nederland. Dit komt o.a. door het populaire crossfit, een sport die een combinatie is van gewichtheffen, atletiek en gymnastiek. Ook de fusie van de Nederlandse gewichthefbond (NOGB) met de worstel- en power- liftingbond heeft bijgedragen aan de populariteit. De weging vind op 26 juni om 11.00 uur plaats en de wedstrijd begint om 13.00 uur. Geïnteres seerden zijn van harte welkom. De toegang is gratis. se keren opgeroepen voor Jong Oranje. Thom Haye: "Ik wil graag meer speelminuten maken in de Eredi visie en die hoop ik bij Willem II te gaan krijgen. Ik heb veel zin om hier aan de slag te gaan en er een mooi seizoen van te gaan maken." Trainer Erwin van de Looi:"We zijn blij dat we Thom hebben kunnen halen. Hij is een creatieve speler met veel potentie, die op jonge leeftijd al aardig wat Eredivisie-er- varing op zak heeft. We hopen dat hij bij ons verder kan groeien." Dit eerste jaar hebben zich acht teams aangemeld om mee te doen met deze competitie, daarom zijn er twee regio's vastgesteld. In el ke regio strijden vier teams voor de eerste plaats. De finale vindt plaats tijdens het NK teams op 25 teptember. n regio 1 bevinden zich Extreme Sports Academy Tilburg, Impact Sports Academy Breda, Gewicht- hefacademie Waalsport Nijmegen én JM sports Nijmegen. Het team van Extreme wordt vertegenwoor digd door Fransi Frans, Justin Ma tos, Karim van Loon en Sharlon Hellement. Elk team organiseert een thuis wedstrijd. Op 26 juni is het dus de beurt aan Tilburg. Een team be staat uit vier en maximaal vijf atle ten. De beste vier atleten tellen op basis van Sinclair (vrouwen krijgen vertrekken. Allereerst blijft denvelder Anouri Kali zeker t zomer van 2018 onder contract van de Tricolores. Middenvelder Jari Schuurman wordt gehuurd van Feyenoord en jeugdspelers Dani Koks, Thomas Kok en Justin Ogenia tekenden een profcon tract. Daarnaast komt middenvel der Thom Haye over van AZ. Opvallende verschijning vok week maandag in Dic^.. L Mathijsen. Mathijsen is onlangs aangesteld als de nieuwe tech nisch manager van Willem II. De oud-speler van Willem II, AZ, Ham burger SV, Malaga en Feyenoord tekent een contract voor drie sei zoenen bij de club uit Tilburg. Het RKDSV-combinatieteam staat voor de laatste keer onder leiding van John Smetsers. Smetsers stopt na een succesvolle periode als trai ner en zal volgend seizoen aan de slag gaan als jeugdcoördinator van RKDSV. Het RKDSV-combina tieteam bestaat uit spelers van RKDSV uit Diessen, aangevuld met spelers van EDN'56, Tuldania, Hil- varia en SVSOS. De 5 en de 10 mijl vertrekken van uit Koepelhal in de Spoorzone naar Moerenburg en vanaf daar verder naar het bos- en vennengebied bij Baks Ven en Galgeven. De 15 mijl (de afstand is 27 km) start bij het station in Boxtel en gaat vanaf daar via de Kampina en Oisterwijk- se bossen en vennen naar de finish tilburg - Stichting Tess zamelt geld in om voor kinderen met een be perking van 4 tot en met 18 jaar dolfijnondersteunde therapieop Curasao mogelijk te maken. De stichting bestaat 10.jaar en houdt daarom een actie waarbij gebo den kan worden op een shirt van landskampioen voetbal PSV, sei zoen 2015-2016. Op dit voetbal shirt staat een groot aantal hand tekeningen van spelers van PSV, waaronder die van Luuk de Jong, Santiago Arias, Stijn Schaars, Poul sen, Jurgen Locadia, Jeroen Zoet, Bruma, Luciano Narsingh, Florian Jozefzoon, Jordy de Wijs en St even Bergwijn. Het gehele bedrag van de veiling komt ten goede aan Stichting Tess. Het shirt is op Marktplaats gezet onder het num mer 1054503641. Hier kunnen be langstellenden hun bod plaatsen.

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2016 | | pagina 27