i c >99 6P° 11 13.45 Unieke evenementen op winkellinten Besterd en Korvel olumn Bocht Zomer vieren met Share a Perfect Day Dustin van Rhienen nieuwe operationeel directeur 013 AG!^ TK □ego 7 maar natuurlijk ieder uitvoering nschappen van toerfiets in één! s al the teach 3 DONDERDAG 16 JUNI 2016 TILBURGSE KOERIER leur mat blauw. Zaterdag 25 juni HP! 'Mensen bouwen de Besterd' met reuze Lego stenen. FYS ®)nfo Petra Jansen popi Kensi Lezersactie 63 56 jcialist an Rooij Kijk voor meer informatie op www.blocksofjoy.nl. Like facebookpagina www.facebook.com/ WinkellintenKorvelBesterd en blijf op de hoogte van het laatste nieuws. Tilburg - De winkellinten Igesterd en Korvel heb ben op zaterdag 25 juni enkele unieke activitei ten op het programma staan. lijk r kelli spec ding tilburg Dustin van Rhienen (35) start per 1 september als operationeel directeur van 013 poppodium. r graag op 25 juni vindt .00 uur een lu- het Werelds plaatsIn deze dit evenement 'msM HlLVAftf NBEEK Nog twee we- actievl |(en tot de eerste editie 1 van Share a Perfect Day. IHét evenement voor riendinnen die de zomer willen vieren en op zoek zijn naar inspiratie op het gebied van food, health, beauty en shopping. Delicatessen in Be I, wordt Griekse muziei begeleid met ouzo en aarbij een stapeltje bc deze op ludieke scherver Op een perfecte dag samen met mijn vriendinnen gaan we jntry at bo alth, entertainmer en shopping. Foodliefhe len hun hart op foodtrucks en workshops, kende blogc listen Patty1 kunnen vrk kledingadvies. vesant.ni zijn zolder op. Pijnenburg schoe nen start op het betreffende mo ment zijn seizoenuitverkoop en heeft nog een leuke attractie in het vooruitzicht. Diggers Records 30 juni, vrijdag 1 juli en zaterdag 2 ju li op Beekse Bergen in Hilvarenbeek. Op Share a Perfect Day hoeven be zoekers niet te kiezen. Het evene ment is namelijk opgedeeld in vier werelden; the City, the Beach, the Country en the Park. Elke wereld staat bol van muziek, beauty, he mt, lifestyletrends odliefhebbers ha- bij een groot aantal kook- en cocktail- Er zijn lezingen van be- jgers en auteurs. Bij sty- Zomer en Fred van Leer iendinnen terecht voor >mt het moment om nteerd met ems itreven naar ac_.. intakegesprek wordt en haalbaar zijn. I vai oepsverband. J|He ren, gespecialiseerde een keertje langs! *n ANTI Uit de inzendingen van de leukste slagzinnen worden vijf winnaressen gekozen, die elk twee vrijkaarten ontvangen. Wil je mee doen? Mail je slag zin dan voor maandagmiddag 20 juni om 12.00 uur naar het adres lezers@tilburgsekoerier. nl De winnaressen krijgen per soonlijk bericht. Veel succes! komt met live muziek en bij La Scala, Delicatessen in Beeld en Geluid, wordt Griekse muziek ge draaid begeleid met ouzo en olij ven, waarbij een stapeltje borden staat om deze op ludieke wijze om te vormen tot scherven. Na tuurlijk zijn er nog veel meer ac tiviteiten. Kijk voor het complete programma op Facebook Midzo- merfestival Korvel zelf helemaal los met lego. Denk groots, gebruik deze unieke kans en bouw wat je wilt, al dan niet sa men met kinderen. Er liggen ontel bare blokken te wachten op jouw ideeën. Dus handen uit die mou wen en ga maar bouwen. Het winkellint Besterd werkt voor dit unieke evenement samen met Blocks of Joy. Iedereen wordt ge prikkeld om spontaan en met elkaar de mooiste bouwsels te creëren. De mogelijkheden zijn eindeloos, net als het plezier na tuurlijk. Samen met je zoon bouw je zijn fantasiehuis. Of je bouwt samen met je partner de Eiffelto- ren na. Of een auto, waar je ook nog echt in kunt zitten. Misschien bots je wel tegen een compleet onbekende bouwer aan en flans je samen iets leuks in elkaar. Ie dereen kan bouwen en iedereen mag bouwen op het Besterdplein. Na gedane arbeid struin je natuur- nog even over het mooie win- lint Besterd, waar je in de 110 aciale winkels vast iets van je ga ding vindt. Mocht het regenen op 25 juni, dan wordt het evenement een week opgeschoven. Win vrijkaarten! Wil je gratis naar het festival? Een aantal lezeressen van de Tilburgse Koerier kan vrijkaar ten winnen voor Share a Per fect Day. Daar moet je wel wat voor doen. Maak de volgende slagzin af: In het weekend van 25 en 26 ju li staat Tilburg in het teken van Festival Mundial. Het zeer inter nationaal georiënteerde winkel gebied Korvel sluit hier aan. Op zaterdag 2! Van 17.00 tot 20.00 mek festival op Winkellint Korvel j perste versie van zijn er van de Zomerstraat tot en met de Laarstraat verschillende Voor muziekliefhebbers kondigde Share a Perfect Day eerder al een krassend programma aan met op- iedens van populaire artiesten als ©uwe Bob, Kensington en de inter zonale sterren Matt Simons, Jonas lue en Sunnery James Ryan Mar iano. Aan het programma worden werse grote artiesten en upcoming ilenten toegevoegd. Share a Per Day vindt plaats op donderdag Uitbreiding Naast de internationale sterren zijn er ook optredens van beken de artiesten als The Common Lin nets, Nielson, Racoon en Dotan. Singer-songwriter Jaap Reesema heeft speciaal voor het evene- een dergelijk grote zaal." Directeur Frens Frijns is blij met de komst van Dustin van Rhienen. "We hebben de ontwikkelingen van Dustin bij Grenswerk met interesse gevolgd en ik ben er van overtuigd dat hij onze operatie en hospitality naar een hoger niveau kan tillen." activiteiten van de onderne mers, die met het thema 'We relds Winkelen'de diversiteit aan ondernemers in de winkelstraat onderstrepen. Ijssalon Ustijd biedt met een nostalgische Italiaanse ijscokar op de weg heerlijk ambachtelijk ijs aan. Bij Postmasters is er een postzakken loopwedstijd. Berlijn Café verhoogt de sfeer met een live optreden en Peerke ruimt Van Rhienen maakt de overstap van het Venlose poppodium Grenswerk, waar hij bijna 3 jaar -directeur is geweest. "Vanaf mijn eerste dag bij Grenswerk heb ik me bevoorrecht gevoeld om in mijn eigen geboortestad te mo gen werken in een prachtig nieuw poppodium en zo kon bouwen aan een stevig fundament voor de toekomst. Ondanks dat ik bij Grenswerk nog genoeg uitdagin gen had was dit de beroemde trein die voorbij kwam en die ik niet kon laten gaan", aldus Van Rhienen. "Ik kijk er erg naar uit om deel uit te maken van een groeiende 013 organisatie. Het is natuurlijk een droom om te mogen werken in de top van de Nederlandse pops cene. Nu de verbouwing achter de rug is ligt er een enorme uitdaging om ook met de organisatie mee te groeien tot het niveau dat hoort bij Er valt mij de laatste maanden iets op aan Tilburg: de fietsers vliegen hier nog wel eens uit de bocht. En dat ligt niet aan onze rijstijl of aan het feit dat we gewoon niet kunnen fietsen (uitzonderingen daar gelaten natuurlijk). Nee, dat heeft er vooral mee te maken dat de fietspaden en wegen hier soms zo worden aange legd zoals het racecircuit van Zandvoort; met hier en daar een lekker scherpe bocht. De reden hiervan is mij onduide lijk. Het lijkt me wel zo klaar als een klontje dat de ambtena ren die deze bijna onneemba re chicanes bedacht hebben, zelf nooit fietsen. Zo rijd ik regelmatig over de ro tonde vanaf de Reitse Hoeven straat naar de Ringbaan West. Driekwart rond dus. Alleen dat laatste kwart gaat niet echt van harte. Als automobilist merk je daar niks van. Als fietser is het vooral hard in de remmen knij pen om deze rotonde zonder kleerscheuren te nemen Ander voorbeeld: De haakse bocht in de Kloosterstraat, pre cies achter Theaters Tilburg. Hier kan je het beste gewoon af stappen en heel voorzichtig om de hoek kijken of er een auto aankomt. Sla je hier met de fiets gewoon rechtsaf, dan beland je ineens midden op de weg. En als daar toevallig een auto rijdt, dan heb je een probleem. Maar we hebben ook een win naar. En dat is natuurlijk de over steek Burgemeester Brokxlaan- Jan Heijnsstraat. Ik hoop hier altijd dat het stoplicht op rood staat, dan hoef ik tenminste niet in één keer op volle snelheid die rare en onbegrijpelijke bocht nemen. En denk niet datje er na de oversteek bent, want voor je het weet kom je vervolgens in botsing met kruisende fietsers van twee kanten. Op elk fietspad vol in de rem men voor een haakse bocht. Dat is toch vast niet wat de ge meente bedoelt met die ambi tie voor een Slow City? Besterd Het winkellint Besterd heeft op za terdag 25 juni ook een ludiek eve nement op het programma staan: 'Mensen bouwen de Besterd'. Dit programma op het Besterdplein duurt van 11.00-16.00 uur. Het Besterdplein overstroomt de ze dag met heel veel erg grote le- go-blokken. Het gratis evenement opent met de bouw van drie typi sche Besterdiconen. Daarna ga je ment het nummer 'Share a Per fect Day'geschreven, dat hij iede re dag zal spelen. Recent werden ook K-otic, de Kast, Laura van den Elzen en Leonie Meijer Eller van Buuren geboekt voor Share a Perfect Day. Voor een ultiem fes- tivalgevoel draaien verschillende dj's, waaronder het populaire duo Manual Broekman Geza Weiz. Het evenement wordt gepresen teerd door o.a. Bart Bosch, Dennis van der Geest, Sandra Schuurhof, Carolina Dijkhuizen en Giel Beelen. Kijk voor meer informatie over het evenement op shareaperfectday.nl -BURGSE KOERIER ven brengen geluk, zo luidt het spreekwoord.

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2016 | | pagina 3