JE' ilburg in Bedrijf 'W brulée 99,00 :h ursussen IG FRANS VAN AARLE I AM Van Gijzen Opticiens twee jaar succesvol aan Schouwburgring Foto Frans van Aarle geeft 70 jaar l'beleving'aan fotograferen 'Kom kijken in de hemel' WIS Cursus plaatsen? 27 DONDERDAG 21 APRIL 2016 5SE KOERIER LBURGSE C2ZZ2EZ2ZE2E I >ZD TOTO: PETER TIMMERMANS Vocaal ensemble zoekt tenor Het team van Van Gijzen Optiek. een nieuwe arleeen jpt krijgt zelfs ,jw i n fotocursus liteit, service wijzen levert alleen ujifilm, Olym- lei, Tamron, werkt itwik- sopranen, ee bassen. I TENOR. Iets :an beetje '"erken ook Tijdgeest De familie Van Aarle startte in 1946 met een fotostudio in de voorka mer van hun woonhuis aan de Ko- wenbloemstraat in Tilburg. Al snel verhuisde men naar de Korvelse weg, waar meer ruimte was voor leen echte studio en een 'donkere Tegenwoordig maken mensen meer foto s dan jer, maar helaas blijft door de populariteit van Ions mobieltje de camera vaak thuis en maken wij al leen nog maar'kiekjes'van mindere kwaliteit. berkel enschot Groencentrum de Hemeltjes gaat een unieke samenwerking aan met bloemsierkunstenaar Paul van Seeters van bloemisterij Rozemarijn. r weerspiegeling van de groei die het bedrijf doormaakt. Ga naar: www.tilburgsekoerier.nl Klik op de button Cursusaankondiging Nikon zegt aar wie een aanschaffen noer terug naar de De persoonlijke rustig kunnen be- camera en eerlijk het al snel van een zeker als de camera cel net zo duur is als op leratie, zoon Frans >uwde samen met drijf verder akeling van itaal, sloot een ngsverband met ie basis van een /inkels in de Inlijstservice In de winkel aan de Korvelseweg 255 staan nieuwe fotokiosken, waarmee men makkelijk en snel foto's en posters kan bewerken en printen op canvas, glas, hout, alu minium, etc. Vanwege het 70-jarig jubileum tijdelijk op iedere kiosk- bestelling maar liefst 20% korting. Recentelijk is ook het assortiment fotolijsten uitgebreid met een ei gen inlijstservice. "Wij adviseren graag in de afwerking van je mooi ste foto, maar ook bij het inlijsten van diploma's, tekeningen, etc." Vanwege het 70 jarig bestaan heeft Foto Frans van Aarle speci ale jubileumacties en is de winkel aan de Korvelseweg op Konings- dag geopend met in de kraam een jubileumsale. Zie voor meer informatie de advertentie in deze krant. kamer' voor het afwerken van de foto's. In de jaren vijftig werd teurfotografie steeds pr en ging Van Aarle ook v pjes van amateurs ontwi afdrukken, m Frans sr. verde tovakhandel werd p zoon Connie de zaal nam, nadat zijn i den. Samen met Maas voelde hij aan. Bij de studk winkel, waar stee verkocht werder ter volgde het Zingen bij Paté Brulée is iedere woens dagavond repeteren bij Factorium en regelmatig optreden. We zingen een Eigenzinnig repertoire met composities W Jaap Houdijk en diverse gastcom- ponisten. Frank Hermans, onze dirigent, is streng maar rechtvaardig en leidt de groep naar grote hoogte. Frank is zang docent aan het Factorium, dus je werkt tijdens de repetitie ook aan stemontwik- teling. Paté Brulée heeft vier s™ *ier alten, twee tenoren en twee WE ZOEKEN MET SPOED EEN -! jou? Het is handig als je een beetje «an blad kunt lezen maar we werken ook het geluidsbestanden waarmee je de stukken kunt instuderen. Op onze web site www.pate-brulee.nl maak je kennis met de koorleden en kun je luisteren naar I muziekfragmenten. Liever een keer live tennismaken? Kom dan naar onze repeti tie op woensdagavond in het Factorium. Zin in? Bel 0653413138 (Jaap Houdijk) of stuur een email naar: info@pate-brulee.nl VOCAAL ENSEMBME PATÉ Ie. De derde gene van Aarle jr., bot zijn vrouw José het bedr uit, maakte de omschak. analoog naar digit uniek samenwerking Fuji en stond aan de van de eerste internetwi regio. "Internet is ook in de fotobranche niet meer weg te denken", Frans van Aarle. "Maar wie nieuwe camera wil c komt steeds meer fysieke winkel. D aandacht, het kijken van de advies winnen webshop, in de winke internet." Frans van Aarle spreekt met trots over de samenwerking met Fuji. "Onze vernieuwde website www. fujiprint.nl is een geweldige ver betering. Het assortiment is sterk uitgebreid, de prijzen zijn zeer concurrerend en bij Fujiprint staat kwaliteit voorop. Vooral de digitale fotoboeken van Fujiprint op echt fotopapier zijn een groot succes. De software is gratis te downloa den, zelf je eigen fotoboek samen stellen gaat makkelijk er zelfsprekend staan wij I vragen zijn en binnen™ we samen met Fuji c fotoboek samenstell en snel.Van- vij klaar als er inkort starten cursusavonden ■Hen." Passie Sinds 2014 jaar wordt Erik officieel bijgestaan door mede-eigenaar So- tiria Alexandris. Samen zetten zij de traditie en hun passie voor het vak verder voort. Bestaande en nieuwe klanten lopen regelmatig binnen voor het uitzoeken van een modi euze bril, het aanmeten van contact lenzen, het ondergaan van een des kundige oogmeting of een volledig optometrisch onderzoek bij diabe tes of hoge oogdruk. Benieuwd naar deze zaak waar u als klant nog echt centraal staat? Loop gerust eens bin nen aan de Schouwburgring 142. Naast particuliere projecten werkt hij bij de Hemeltjes ook aan grote projecten voor de za kelijke markt. De open dag staat in het teken van samenwerking. Lokale onderne mers mogen producten promoten, er zijn stands op het gebied van groen en er vinden miniworkshops voor kinderen plaats. De ondernemers willen ontspan nen blijven werken. Hun activitei ten passen bij een dorps karakter. "We vinden het wel belangrijk om te vernieuwen. Deze zomer willen we daarom een 'pluktuin' zaaien. Hier mag je zelf een bos bloemen komen samenstellen en plukken. Kwaliteit van de producten en per soonlijk advies komen bij ons altijd op de eerste plaats", zegt Kees Rob ben tot slot. TILBURG Al Sinds 1919 is Van Gijzen Opticiens een begrip in Tilburg. Destijds was men voor namelijk gespecialiseerd in het maken van brilmonturen. In 1955 nam de tweede genera tie de leiding over en klanten konden nu ook langskomen om zich een bril te laten 'aanmeten'. Vijfentwintig jaar later verhuisde het bedrijf naar de Besterdring, waar de activiteiten werden uitgebreid met contactlenzen, waarna in 1992 Erik van Gijzen, de derde generatie, de leiding overnam. De opening op 2 mei 2014 van de zichtlocatie aan de Schouwburgring 142 was een strategische keuze, een goede werd de ama- «s populairder “k de rolfilm- rikkelen en maar van handel wilde Jer niets weten. Van fo- pas sprake toen iak in 1955 over vader was overle- zijn vrouw Connie de tijdgeest goed lio kwam een foto- eeds meer camera's en. Enkele jaren la- eerste filiaal in Goir- Samen met Kees en Christianne Robben van de Hemeltjes pro beert Paul "de wondere wereld van Groencentrum de Hemeltjes nog meer fantasie te geven". Op zater dag 23 april pakken zij groots uit met een open dag bij Groencen trum De Hemeltjes, Hemeltjes 1 in Berkel-Enschot. Deze open dag duurt van 10.00- 19.00 uur en gaat bij slecht weer gewoon door. "We willen de klant iets meer bie den dan een traditioneel groen centrum. Door deze samenwer king komen onze belevingen en fantasieën op dit gebied op een mooie manier samen", vertelt Paul van Seeters. De ingekochte pro ducten worden door hem direct verwerkt om een goede kwali teit te garanderen. Opdrachten zijn daarom enkel op bestelling. Mindfulness na seksueel mis bruik Blauwe Maan, hulp na onvrijwillige seks en misbruik, geeft deze Mindfulness training voor iedreen die te maken heeft gehad met seksueel misbruik/grensover- schrijdend gedrag. Mindfulness is een manier om aandacht te geven, bewust, in dit moment, zonder te oordelen. Je wordt uitgenodigd om meer aanwezig te zijn bij wat je op elk moment doet en ervaart. Je leert met afstand naar je gedachten en gevoelens te kijken. Ook leer je om in con tact te komen met je lichaam en de sen saties die je voelt. Mindfulness werkt erg goed bij klachten als spanning, onrust, angst en depressie. De training duurt 9 weken waarin je telkens een groepsbij eenkomst hebt van 2,5 uur. De training vindt plaats bij Blauwe Maan, Wilhelmi- napark 55 te Tilburg en start in mei op donderdagavonden van 19 tot 21.30 uur. Data: 9 en 26 mei, 2,9,16 en 23 juni. 2 juli (zaterdag oefendag), 7 en 14 juli. Opge ven? bel naar 013 - 5437501 of mail naar karin@blauwemaan.nl Pensen springen daarom slordig om met hun dierbare herinne- Hjgen. 'Print them or lose them' ïjniet voor niets het motto in de nieuwe campagne van Fujifilm. De [simpelste manier om foto's te be- waren voor de volgende generatie isgewoon laten printen. X)

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2016 | | pagina 27