1 Iburg in Bedrijf Lk Piet van lerselTweewielers bestaat 60 jaar Grote vlooienmarkt in Hulten r.NL ELIG! Passie en drive bezorgt'Eatonomy' titel Rabo Starter van het Kwartaal Kunstplein tijdens Koningsdag Korvel Cursus plaatsen? 17 3URG Willem en Piet van lersel poseren trots in hun imposante showroom. FOTO: MICHEL KLOP GRATIS PROEFLES BRIDGE ET.NL ILBURGSE ■HR 3 uur aten) Ga naar: www.tilburgsekoerier.nl Klik op de button Cursusaankondiging niBURG Piet van lersel Tweewielers is een begrip in Tilburg. Op 21 januari 1956 opende de zaak zijn deuren aan de Enschotsestraat 164. De voordeur zit nog steeds op dezelfde plek en het bedrijf is dan ook altijd op deze plaats gevestigd geweest. Anno 2016 is hier een imposante showroom te vinden I met een keur aan tweewielers in alle soorten en I maten. huisraad goederen ei te koop drie gene orden uitg jf op een enteren.r'* /kale media een pr- r geholpen met het n of haar netwerk. jaar organiseert Ra- irg en omstreken de het Kwartaal ver- nomineer- tgenodigd i originele i. De winnaar ledia een en zo'n 250 marktkramen opgesteld staan. Particulieren zul len hier hun overtollige en andere tweedehands g voor een appel en een ei aanbieden. VAYA YOGA is de naam van mijn prak tijk waar ik je de gelegenheid bied om op zoek te gaan naar spanningen in je lichaam die weer andere klachten kunnen veroorzaken. Door basishoudingen aan te nemen met aandacht voor je adem haling kun je die spanningen traceren en opheffen. Ook voor mensen zonder directe klachten is VAYA YOGA de plek om in rustig tempo het hoofd te legen, het lijf weer te voelen en de fysieke kracht te ver groten. Voel je weer soepel en energiek in de lente! Voor informatie over lesdagen, tijden en prijzen bel 0628335427 of mail yogastudiovaya@hotmail.com Tilburg Tijdens Koningsdag Korvel is het St. Annaplein omgevormd tot een kunst plein. U kunt gratis deelne men door uw kunstwerken te tonen. De organisatie is verder op zoek naar enthousi aste kunstenaars en creatieve personen, die demonstraties willen geven. Een workshop voor volwassenen en kinde ren zou een mooie invulling zijn op deze dag. Hiervoor wordt een kraam en/of par tytent gratis beschikbaar ge steld. De kosten van degene die een workshop wil geven worden gedekt na overleg met de organisatie. Als u mee wilt doen of een workshop wil geven kunt u contact opne men met Maarten Teijen via e-mail m.teijen@ziggo.nl derd in de markt en bij Piet van lersel wordt daar continu op in gespeeld. De techniek staat niet stil en dat zien we met name bij de elektrische fietsen. Het bedrijf volgt de technologische ontwik kelingen op de voet om de klant optimaal van dienst te kunnen zijn. Wie hier eens rustig kennis van wil nemen kan een kijkje ne men in de grote showroom of op de overzichtelijke website www. pietvaniersel.nl Als u van spelletjes houdt zult u met brid gen nog MEER plezier beleven! In sep tember starten nieuwe cursussen. Nu met GRATIS proefles zodat u zelf kunt ervaren hoe LEUK bridgen is! Tel. 013-5336400 www.denksportcentrum.nu VAYA YOGA IN CENTRUM TIL BURG Boost Vier keer per bobank Tilbur Rabo Starter van kiezing. Twee of de starters wor om hun bedrijf manier te preser. ontvangt via lokak boost en wordt ge vergroten van zijn t Winnaars van eerdere edities, zoals Nick van der Wiel van Signcentral en Marijn Verschure van Wednes day Whiskey, zagen de prijs als een extra springplank voor hun bedrijf en kregen hierdoor meer bekend heid en een groter netwerk. Mooie voorbeelden van 'een aandeel in elkaar' waar de bank trots op is. Piet van lersel is oprichter van het bedrijf. Zijn zoon Willem' kwam «Is 16 jarige in de zaak en is er nu al meer dan 40 jaar werkzaam. In middels heeft met kleinzoon Piet van lersel de derde generatie zijn intrede gedaan bij de tweewiel- specialist aan de Enschotsestraat. De grote kracht van Piet van ler sel Tweewielers is een groot en breed assortiment voor zowel fietsen, e-bikes als scooters. De afgelopen jaren is er veel veran- Kaffee Room en Veganity Foods uit Tilburg, en Foodguerrilla uit Breda om producten te leveren. Ook starten we met een weblpg en webshop, én willen we in de toekomst een eigen zaak starten op een fysieke locatie", zegt Bar bara. Eatonomy is te volgen via facebook.com/eatonomy. Barbara nam het op tegen llona Besems van auto- en bergingsbedrijf Gijs- bers Bedrijven Tilburg. Zij nam dit bedrijf onlangs samen met haar broer over van Geert Gijsbers, die sinds 1962 de scepter zwaaide. Tilburg Dat eten en de anatomie van de mens onlosmakelijk met elkaar verbonden zijn ondervond Barbara Potyka aan den lijve. Een verandering van voeding beteken de voor haar een betere gezond heid. Vol passie stortte zij zich in de wereld van BIO- en glutenvrije producten die bovendien vrij zijn van geraffineerde suikers. Eind vorig jaar startte ze haar eigen be drijf Eatonomy, samen met haar partner Klaudiusz Bereziuk. Bar bara is met Eatonomy op 29 maart verkozen tot 8e Rabo Starter van het Kwartaal in het Rabobank Ont moetingscentrum in Tilburg. Tijdens de verkiezing beet Barba ra het spits af met haar presenta tie over Eatonomy. Haar passie, verstand van zaken en toekomst plannen gaven voor de jury de doorslag om Barbara tot winnaar te kronen. "Mijn grootste streven is om producten aan te bieden die mooi en smakelijk zijn, maar voor al voordelen hebben voor de alge mene gezondheid. Ik laat zien dat een lekkernij zoet én gezond kan zijn, zonder dat er geraffineerde suikers en gluten aan te pas ko men", vertelt de stralende Barbara. Eatonomy timmert goed aan de weg op creatieve markets, zoals de Swan Market in Tilburg. "Daarnaast zijn we vorige week gevraagd door ytTEN Op zondag 17 april is er ■Wn groot vlooienspektakel op het ■Parkeerterrein van wegrestaurant Jat Vliegveld aan de Rijksweg 25 in ■Hulten (Gilze-Rijen), de oude rijks- We9 tussen Tilburg en Breda. De vlooienmarkt duurt van 10.00 tot Goed advies, kwaliteit en een uit stekende service typeren Piet van lersel Tweewielers. Het bedrijf heeft bijvoorbeeld een ophaal- service, waarmee zelfs de Ree- shof en de omliggende dorpen worden bediend. En indien nodig kan de klant rekenen op een gra tis leenfiets. Het bedrijf aan de Enschotse straat beschikt verder over een goed uitgeruste werkplaats met vakbekwame monteurs. Pakkerd Bij dit jubileumjaar passen uiter aard diverse feestelijke acties. Piet van lersel pakt deze attenties in als 'Pakker(d)s' van aanbiedingen. Zo'n 'Pakker(d)' is voor de klant als een korting om te zoenen. Reden genoeg om eens binnen te lopen in de winkel aan de Enschotse straat of om de acties goed in de gaten te houden. gratis proefles Salsa Bachata Merengue Kom op do 7 en vrij 8 apr van 20.00-21,30u genieten van een avond Salsa dansen, vol passie en energie in een ontspannen Zuid-Amerikaanse sfeer. Kom vrijblijvend meedoen en laat je overtuigen. Leer de dans-sensatie van dit moment, alleen of met een partner! Iedereen is welkom want Dansschool Un Pasito Alante staat garant voor een persoonlijke begeleiding. Locatie: Spoorzone, Burg. Brokxlaan 1000- 68 5041 SG Tilburg. Info: 06-57113568/ J 06-17527046www.unpasitoalante.nl «O

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2016 | | pagina 17