3 ijknieuws R PIJNENBORG HiTVEW— Profiteer van Heyhoef Cinema met film'Zurich' AANBIEDING KORTINGSACTIE eeshof Samen Online Tilburg: ontmoeting jong en oud koopavond Heyhoef 16 DONDERDAG31 MAART2016 TILBURGSE KOERIE Zal Pijnenborg Verf B.V. Wende Snijders in 'Zurich'. Dé verfspeciaalzaak van Tilburg sinds 1939 Verf Industrielak Autolak Behang Spuitbussen www.pijnenborgverf.nl Onze nieuwe website is online! Om dat te vieren krijgt u 5% extra kassakorting en twee extra stempels op uw stempelkaart. Ga naar www.pijnenborgverf.nl, klik op de actiebanner en volg de stappen. Tevens vindt u daar onze actievoorwaarden. Heeft u ook last van de lentekriebels? Wij wel! Daarom is de buitenlak nu in de aanbieding om het exterieur van uw huis helemaal lenteklaarte maken. Bij aankoop van tenminste 1L buitenlak van Wijzonol óf van Pijnenborg Verf, ontvangt u een professionele kwast t.w.v. 12,30 gratis! iets ten BURG Twe< één passie, extra weikoi sen kunsts ’Jj ijshockeye vaal zonder pro 'keaanWatgebeui -ibiedin geluidsinstallatie personen V rum worden om- nen elkaar 11 Pr hii hunton r F +31(0)13 komen: i ibosplaats 1, Klein), maar ook ar, Schaepmanstraat 36, tel. mie Haverkamp). ikzij Samen gheden cr bij I Tilburg Samen Online is een speciale computer- of ta- blet-cursus voor senioren. Deze cursus wordt gegeven door jongeren die een ICT-opleiding volgen aan het ROC. Voor meer informatie of een inschrijffor mulier kunt u bellen of langs komen: wijk centrum Heyhoef, Kerkenbosplaats 1, tel. 013-5728383 (Sjef van der in MFA Het Spoor, 013-5421664 (Janr Goirkestraat 40 T +31(0)13 542 05 37 14.00 Prachtige sh 'Op zaterdag TILBUR die ploeg regior I vertoe I situati er nu wordt I moet weet L iedere Alle kleuren zijn mogelijk en worden gemaakt terwijl u wacht. Onze medewerkers voorzien u graag van een passend advies. Het vernieuwende aan deze aan pak is dat jong en oud, die elkaar in het dagelijks leven nauwelijks te genkomen, niet alleen leren com puteren en lesgeven maar ook op andere vlakken van elkaar leren. De kracht van een Samen Online cursus zit in de intensiteit (2 tot 3 maal per week), de persoonlijke begeleiding (één jonge docent op Zij zoekt haar i hem uit-., F schillig, of...? 1 tegenover ell vecht,...voor verhaal,... voc Gedurende de kunstschaatse kaar regelmat alles wat wel tussen beide i sterk genoeg i den samen te matig op het internet te vinden is en geven ze bijna allemaal aan hun computerangst te hebben overwon nen. Gemiddeld geven de ouderen de cursus een 8. Er worden cursussen gegeven op de locaties MFA Het Spoor, Schae pmanstraat 36 in Tilburg (Oud- Noord) en wijkcentrum de Hey hoef, Kerkenbosplaats 1 in Tilburg (Reeshof). De cursusdagen zijn dinsdag en donderdag. De lestij den zijn van 09.45 tot 12.00 uur (Spoor) en van 13.45 tot 16.00 uur (Heyhoef). Startdatum: 18 april. De kosten voor de cursus inclusief het cursusboek bedragen 50,-. Men kan de cursus voor Windows 7,8/8.1 en Windows 10 ook volgen op de eigen laptop. Op locatie zijn pc's beschikbaar met Windows 10. Men kan gebruikmaken van de Meedoenregeling. ■]nfo langs snelwegen en truckstops zwerft, schijnbaar stuurloos en doelloos. Dit is een vrouw die haar leven ontkent en ont vlucht. Een vlucht die eigenlijk een wil tot verdwijnen is. De entree bedraagt koop (in café wijk 6 euro aan de zaal thee voorafgaand a< UJww Meer informatie: www.heyhoef-cinema.nl Kaartmiddag Tilburg - Ouderenwerk 55+ De Reit houdt op donderdag 7 april een kaartmiddag in wijkcentrum 't Sant. Bezoe kers kunnen kiezen uit rikken, jokeren of hoogjassen. Er is voor iedereen een prijsje en een kop koffie of thee is gratis. De kosten voor het kaarten bedragen 1,50 per persoon. De middag duurt van 1"“ tot 16.30 uur. Wijkcentrum 1 Sant is te vinden aan de Bene- luxlaan 74 in Tilburg. 5046 GK TILBURG 543 40 97 E info@pijnenborgverf.nl Tilburg - Zurich is de volgende film die wordt vertoond in het kader van 'Heyhoef Cinema'. Belangstellenden kunnen op vrij dag 8 en zaterdag 9 april terecht in wijk centrum Heyhoef, Kerkenbosplaats 1 in Tilburg. Aanvang op vrijdag om 14.00 uur en zaterdag om 20.00 uur. Zurich is een drama uit 2013 van regis seur Sacha Polak, met in de hoofdrollen Wende Snijders en Barry Atsma. De film neemt ons mee naar het leven van de ont redderde Nina, die in alle eenzaamheid Tilburg - Winkelcentrum Heyha heeft elke vrijdagavond tot 21.» uur zijn vaste koopavond. In dt maand april worden de bezoeken f van de koopavond geheten door elk kwartier een I ke aanbieding te presenteren.! koopavond in april zullen twa winkeliers namelijk een leuke aa bieding hebben. Deze aant gen zullen via de ge in het winkelcentru geroepen. Zorg dat u er bij bent» profiteer mee. twee ouderen) en de vele praktij- koefeningen. Maar ook het contact tussen jong en oud levert beide groepen veel op. Ze krijgen door het intensieve contact meer zicht op eikaars leven en daardoor ook meer begrip voor elkaar. Na afloop van de cursus zegt de helft van de ouderen en jongeren een positie ver beeld te hebben van de andere leeftijdsgroep. Niet alleen de ouderen leren. Ook de jongeren doen dan! Online nieuwe vaardigheden op. Deze helpen hen later bij hun studie en op de arbeidsmarkt. In Tilburg zijn dit ROC leerlingen en studenten Sociaal Cultureel Werk aan het Vitalis College in Breda. Zij leren onder meer presenteren, beter communiceren, klantgericht werken, en aandacht en begrip tonen. Allemaal competenties die zij tijdens hun studie moeten ont wikkelen. Ook leren ze dat zij ie waardevols kunnen beteken* voor een ander, verantwoorde lijkheid nemen, leiding geven en, vooral, ge duldig zijn. Gemiddeld be oordelen de jon geren de cursus met een 7,3. Onderzoek wijst uit dat drie maanden na af loop van de cur sus 84% van de ouderen regel- agt 5 euro in de voorver- ijkcentrum Heyhoef) en (incl. een kop koffie of aan de film).

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2016 | | pagina 16