A F4J utomaat Genève bepaalt autojaar 2016 ID Autoboulevard Kraaiven weekend lang in paassferen - F - JRGSE KOERIER 19 DONDERDAG 24 MAART 2016 tilburgse koerier LBURG 11 1G 3 Mitsubishi Peugeot De jaarlijkse autosalon van Genève is en blijft voor veel automerken dé plek om nieuwe modellen te lanceren. Wie over de beursvloer loopt krijgt meteen een idee van alle noviteiten die het komende half jaar in de showroom zullen verschijnen. We zetten onze rondgang voort. Mokka is s iets aan- L200 en ASX Hen zijn grijs rie ?n 1.6 jrgse n die ien. De facelift van de Opel f een feit. De naam is zelfs gepast. We praten vanaf nu over de Mokka X, waarbij de toege- Nog geen groot nieuws van Mits ubishi in Genève, maar wel twee opgeruigde auto's, del'” Geoseek. Deze modell De 2008 behoort tot de best ver kopende Peugeot-modellen. Geen wonder dat het merk dit ty pe graag up-to-date wil houden. Daarom ondergaat de compacte crossover een facelift. Zo is het front aangepakt met een andere grille en nieuwe koplampen, ter wijl ook de achterlichten onder Traditioneel is het paasweekend dé gelegenheid om erop uit te trekken, evenementen te be zoeken, in tuincentra ideeën op te doen en... te gaan kijken naar een andere auto. Het voorjaar staat op uitbreken, dan denken velen al aan vakanties. En hoe kun je beter onbezorgd op pad gaan dan met een andere auto, of dat nu een volledig nieuwe is of eentje met wat ervaring. Bij de bedrijven op deTilbur- Autoboulevard Kraaiven zijn .in een enorme keuze te vindt In oktober liet Subaru in Tokyo al een concept zien van de nieuwe Im- preza. In Genève was het de beurt aan de volgende generatie XV die in conceptvorm werd getoond. De XV is een stoere crossover op de zelfde basis als de Impreza. De 4,52 meter lang auto staat hoger op de wielen en heeft contrastranden langs de spatborden om het geheel nog stoerder te maken. De carros- serievorm lijkt aardig definitief. handen zijn genomen. Net als bij andere modellen lanceert Peu geot de 2008 GT-Line voorzien van specifieke 17 inch wielen en zwarte details. Benzinerijders hebben de beschikking over dri driecilinders van 82 tot 130 pk er daarnaast blijft uiteraard de 1.( BlueHDi. voegde letter staat voor het avon tuurlijk karakter van het model. Aan het front zijn duidelijk een gewijzigde grille en aangepaste Op de Autoboulevard Kraai- van zijn onder meer de dealers van de merken Audi, Honda, Mazda, Hyundai, Nissan, Kia, Peugeot, Seat, Skoda, Opel, Mercedes, Ford en Toyota te vinden. Zij hebben allemaal hun showrooms in vrolijke paas- kleuren ingericht en hebben de nieuwste modellen blinkend in de spots staan. Er is sinds 1 janu- koplampen te zien. Het dashboard is volledig nieuw opgetrokken met plaats voor een uitgebreid i nfota I n mentsysteem. gespoten en dragen de nodige thema met oranje wordt ook in het oranje accenten. Daarmee bena- interieur doorgezet. Standaard drukt het merk het avontuurlijk hebben de Geoseek-modellen een karakter van het tweetal. Het kleur- fietsenrek. ari vooral voor de zakelijke rijder het nodige veranderd waarover de dealer u alles kan vertellen. Bij particuliere kopers begint private lease een zeer interes sante optie te worden. U weet jaren vooruit precies wat u voor uw auto per maand kwijt bent, alleen het tanken moet u zelf nog doen. Ook over deze zor geloze manier van autorijden kunnen de dealers u uitgebreid informeren. Daarnaast staat Autoboulevard Kraaiven voor het grootste aan bod gebruikte auto's uit de hele regio. In alle prijsklassen, bouw jaren, van groot tot klein. Wie in de markt is voor een andere auto doet er verstandig aan de Tilburgse autoboulevard met een bezoekje te vereren. Om het u nog gemakkelijker te maken zijn alle bedrijven op het Kraai ven ook op Tweede Paasdag geopend en wel van 11.00 tot 17.00 uur. L I j

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2016 | | pagina 19