u it kaarten voor Macbeth TK Introdans met'Wonderland' Lezersactie in Theaters Tilburg Introdans Ensemble voor theaters tilburg.ni BEnfo i Pudding M 3 I I 8t WIII rs a 450-500 ml^1 en mogelijk TTT Theaterproducties met Martino 7 J1LBURGSE KOERIER DONDERDAG 17 MAART 2016 BURGSE KC FOTO: HANS GERRITSEN Mark Kraan en Saskia Temmink, foto: casper rila de Jeugd - Wonderland (8+) Wonderland is een echte Introdans-belevenis vol fantasie en avontuur. Choreograaf Alwin Nikolais neemt je mee naar een magische, kleurrijke wereld. Een wereld waarin decor, kostuums, projecties en attributen als elastieken en spiegels voor betoverende beelden - en veel oh's en ah's - zorgen. Een aanrader voor zowel de kleine als de grote dansliefhebber. .telefonisch via balie van Theaters Tilbi om 1 nogt ties t tragikor lend stu Meer informatie en tickets via www.theaterstilburg.nl, 1 013-5432220 en aan del Tilburg. Stichting presenteert op vrijdac jrt om 20.15 uur TTT 1 terproducties met Martino van Sierens in De Schalm in >I-Enschot. 2 20, rechtstreeks aan de balie of 12,75. I EX- ag 25 Thea- a Griesmeel bessensaus, 3 450 ml zo 19 maart 19.30 uur Schouwburg Tilburgse Koerier Last-minute Actie! Na Romeo Julia regisseert Lucas De Man een nieuwe Shakespeare- klassieker: Macbeth, over het slui merende gevoel van onmacht. Macbeth probeert zich staande te houden in een wereld waarin on zichtbare machthebbers - de hek sen - hem regeren. Maar kan dat nog als iedereen iets van hem wil en alles wat hij doet en zegt open baar is? Toen Lucas De Man de Amerikaan se hitserie House of Cards zag dacht hij:dit is mijn Macbeth. Samen met romanschrijver en winnaar BNG Literatuurprijs 2015 Jamal Oua- Lezers van De Tilburgse Koerier kunnen nu extra voordelig naar deze voorstelling: f 2 voor de prijs van 1*1 Normaleprijs:€ 19|€ 17|€ 15 Bestel uw kaarten o.v.v. de actiecode wonderland bij Infoservice &Tickets via 013 543 22 www.theaterstilburg.nl. *U betaalt van het vrijkaartje slechts de servicetoeslag van 2 familiebedrijf, samen met haar af gekickte broer Alex. Ze droomt van verre reizen en zou graag een leuke man aan de haak slaan. Samen met personeel en gasten vormen ze een bont gezelschap. Waar leven deze kleurrijke mensen voor? Is er een happy end? Theater voor een breed publiek, toegankelijk en recht voor ZijnraaP’ Hnfo Entree: 8.00 (inclusief consumptie). Reserveren viatel.013-5331333ofe-mail Tilburg Op zaterdag 19 maart staat Introdans met de familie voorstelling Wonderland in de ~"»urgse schouwburg. Aanvang 19.30 uur. Hij won er meteen twee mee op het Internationale ografenconcours in Hannover. In de dans Malasangre van Cayetano Soto proberen de dansers op hilari sche wijze en met heel overdreven bewegingen hun irritaties 'weg te dansen'. Daarbij weet Soto de sexy swing van de Cubaanse muziek als geen ander voelbaar te maken. Introdans geeft op een creatieve, verrassende wijze een eigentijdse invulling aan ballet. Wervelend, de zwaartekracht tartend, neemt Intro dans iedereen mee in de totaalbe leving van dans: vol passie en met internationale klasse. De voorstel lingen worden gedanst voor jong oud(er) en er zijn activiteiten en projecten voor veel verschillende doelgroepen. Vrijkaarten In samenwerking met de Tilburgse Koerier geeft Het Zuidelijk Toneel 5x2 vrijkaarten weg voor de voor werkt stelling van woensdag 23 maart. Mail voor vrijdag 18 maart 12.00 uur uw adresgegevens naar win@ hzt.nl o.v.v. Macbeth 23 mrt. Prijs winnaars worden diezelfde vrij dagmiddag nog ingelicht. Met heel verschillende dansstukken en gebruik van onder andere spie gels en licht wordt de verbeelding steeds op andere manieren geprik keld en word je meegenomen naar een fabuleuze wereld. Het Israëlische choreografenduo In bal Pinto Avshalom Pollak neemt je met veel mooie dans mee op een wonderlijke reis, waarbij een hoofd rol voor kartonnen dozen is wegge legd. Introdans danst ook werken van de Zweed Alexander Ekman en Spanjaard Cayetano Soto, twee van de internationaal meest gevraagde choreografen van dit moment. Zij zorgen er met opzwepende klan ken voor dat je amper op je stoel kunt blijven zitten. Swingle Sisters is een van Ekmans vroege werken. Tilburg Het Zuidelijk Toneel presenteert een eigentijdse versie van de Shakespeare-klas- sieker Macbeth. Op dinsdag 22 en woensdag 23 maart staat de voorstelling in Theaters Tilburg en lezers van de Tilburgse Koe rier maken kans op vrijkaarten. Tilburgs op toneel? In een modern stuk? Dat is niet alledaags. In Marti- jebeurt het.TTTTheaterproduc- bewerkte deze volkse Vlaamse :l omedie tot een in Tilburg spe- tuk. Stel u voor: een smoeze- riachi, schreef hij een snedige en eigentijdse Macbeth waarin de complotten en intriges elkaar snel opvolgen. De ooit zo sterke liefde tussen Lady Macbeth en haar man wordt op de proef gesteld als hij gebroken terugkomt uit de oorlog. Zij zoekt naar de Macbeth van wel eer, maar voelt dat er iets is veran derd. De continue strijd tussen de hoofdfiguren versluiert daar waar de echte macht zit. Maar wie kan het wat schelen, als de eigen mu ren op instorten staan. In deze voorstelling wordt ook technisch gezien alles uit de kast gehaald: videoprojecties, sound scapes en flitsende belichting geven het publiek een extra be- levingsdimensie. Lucas wederom met een Vlaams-Neder- landse cast, bestaande uit Dennis Coenen, Ludo Hoogmartens, Mark Kraan, Servaas Petrov, Saskia Tem mink, Isil Vos en Bert Luppes (op film). Het gebruik van videoprojec ties en geluidstechnieken zorgen voor een extra belevingsdimensie. Frank Lammers, «Hadewych Minis en Viggo Waas completeren de cast en laten Shakespeares hek senwereld spreken. De voorstelling staat op dinsdag 22 en woensdag 23 maart in The aters Tilburg. Kaarten kosten 24 euro en zijn te koop via de website van Theaters Tilburg en telefonisch via 013-5432220. Meer informatie: www.hzt.nl/macbeth. BERKEL-ENSCHOT PO I maai terpro Arne Berkel US Beter /en linaire ïtrollade turel kilo

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2016 | | pagina 7