M port w? a I? Vijfde Rode Kruis Wandeltocht F N! Clubavond met aantrekkelijke tegenstander Willem II :en Gratis basketbalclinic voor meiden ■Dn,° i' Bowls in T-Kwadraat 8 ih 25 TILBURGSE KOERIER DONDERDAG 10 MAART 2016 IRGSE KOERIER Jacobine Klerx LrfèJ end N FOTO: GEERT VAN ERVEN spele en dt Tricolores forever. L 1 lïlburg Willem II- Alkmaar Meer informatie: www.highfivetilburg. nl/balzoektvrouw »n via is ook even i Til- male ?rd in EG Mis i 13 ar, t. stadior grote c belanc burg v. zaterdag 12 maart 19.45 uur TILBURG - Aanstaande za terdag ontvangt Willem II in eigen huis AZ uit Alkmaar. De aftrap zal om 19.45 uur plaatsvinden. len van om de op rr en 4 an 10.00 tot 16.00 uur str ie prijzen. Er wordt gespeelG matten van elk 30 meter lang 4 meter breed. De spelers rollen om beurten hun bowl van circa kg naar een klein wit balletje, aanmelden via balz* highfivetilburg.nl wor organisatie op p:”: is niet verplicht. ^Nül Tilburg Op dinsdag wordt in sportcomplex Olympiaplein jroot bowls-toernooi gehou- .iefst 24 teams met Belangrijke spil in het team van AZ is de 21 jarige spits Vincent Jans sen, afkomstig uit het Brabantse Heesch. Hij wist tot dusverre 17 maal het doel te treffen. Ook Stijn Wuytens, voormalig Willem ll-spe- ler, maakt sinds januari van dit jaar trijden jack genaamd. De bedoeling is de speeld bowl zo dicht mogelijk bij de jack te krijgen. De toegang is gratis. Meer inlichtingen: dhr. Helmer, tel. 1,5 013-5334289 of mevr. Pijnenburg, de tel. 0162-426909. Tilburg Basketbalclub High Five organiseert op zondagmiddag 13 maart een gratis basketbalcli nic voor meiden. De clinic wordt o.a. gegeven door de Waalwijkse Jacobine Klerx en Karin Kuijt, bei den ervaren internationals en uit komend in de hoogste divisie van de Nederlandse damesbasketbal- competitie. Ben jij een sportieve meid tussen de 6 en 60 jaar? I deze kans dan niet en kom maart naar Sportcomplex Drie- burcht aan het Wagnerplein. Deelneemsters kunnen na af loop met de internationals op de foto en ontvangen daarnaast een leuk aandenken. De clinic duurt van 15.00 tot 17.00 uur. Vooraf lzoektvrouw@ ordt i.v.m. de prijs gesteld, maar hun leden met korting kaartjes kopen voor de wedstrijd van de Tricolores. Ook in eerdere jaren was deze actie een groot succes met heel veel extra bezoekers en diverse activiteiten rondom het stadion. In AZ treft Willem II een tegen stander die opvallend goed uit de winterstop kwam, niet alleen qua resultaat maar ook nog eens met sprankelend voetbal. De laatste weken zit het klad er een beetje in. De eerste acht wed strijden werden allemaal met winst afgesloten, maar in het uitduel tegen Ajax ging het mis, de Alkmaarders werden op een 4-1 nederlaag getrakteerd. Af gelopen weekend herpakte AZ zich door in eigen huis Excelsior met 2-0 te verslaan. Gevolg hier van is dat AZ op dit moment op een vierde plaats in de Eredivisie bivakkeert. In het bekertoernooi slaagde AZ er niet in om ten koste van Feyenoord de fir te bereiken. Vorige week wer de halve finale met 3-1 verloren. punten werden behaald. Na de winst in Arnhem op Vitesse (0-1 was er weer hoop, maar afgelo pen zondag leden de Tricolores een kansloze 0-4 nederlaag te gen Ajax. Door dit resultaat staat Willem II op plek 15, één plaats boven de beruchte rode streep. Het lijkt er op dat Willem II samen met Roda JC en Excelsior gaat uitmaken wie er in de nacompe- titie raakt verzeild. Jurgen Strep- pel gaf zondag aan dat Willem II nog tien punten nodig heeft om zich veilig te spelen. Een punt of meer in het thuisduel tegen AZ zou dan ook meer dan welkom zijn. Het zal vertrouwen ge\ dat de laatste drie edities in burg allemaal in een overwin ning voor de thuisclub eindig den. Met deze wetenschap en deel uit van de selectie van trainer de steun van een goed gevuld John van den Brom. stadion, moeten de spelers tot Willem II zit in een lastige fase, met grote daden komen en de o zo een programma tegen pittige te- belangrijke drie punten in Til- genstanders. In de eerste wedstrij- burg weten te houden, den na de winterstop zat het niet altijd mee, waardoor er maar vier Enrico van den Elshout Tilburg Op zondag 3 april organi seert het Rode Kruis Tilburg de in middels regionaal bekende Rode Kruis Wandeltocht in het prachtige buitengebied van Riel en Goirle. Een mooi oefentraject voor bijvoor beeld vierdaagsewandelaars. De or ganisatie hoopt met deze 5de editie het aantal wandelaars van vorig jaar te evenaren. De opbrengst gaat dit jaarnaar een geweldige survivalva- kantie voor gehandicapte jongeren uit Tilburg. Dit jaar organiseert het Rode Kruis samen met Motorcy cle Support Goirle en Contour de Twern een survivalvakantie voor gehandicapte mensen tussen de 18 en 40 jaar uit de regio Tilburg. Er zijn verschillende wandelroutes uitgezet voor de goed getrainde wandelaar, maar ook voor minder geoefende wandelaars. Voor de kinderen is er tevens een spannen de puzzeltocht met leerzame spel letjes tijdens de speciale route met een spannend verhaal. De kinde ren kunnen leuke prijsjes winnen. Daarnaast is er een rolroute uitge stippeld voor mindervaliden, zodat iedereen deel kan nemen aan deze mooie wandeltocht. Voor begelei ding wordt gezorgd door vrijwilli gers van het Rode Kruis Tilburg. De start is tussen 07.00 en 11.00 uur bij Mainframe (tegenover CC Jan van Besouw) aan de Thomas van Diesenstraat in Goirle. Deelnemers kunnen zich nu al inschrijven I www.rodekruistocht.nl Daar is 11 meer informatie te vinden. Na het uitverkochte huis in de thuiswedstrijd tegen Ajax zorgt ook de th u iswedstrijd te gen AZ voor een goed gevuld stadion. Dit kan onder meer worden verklaard, omdat Wil lem II de jaarlijkse'clubavond' houdt. Verenigingen uit de regio Tilburg konden voor ag 15 maart ax T-Kwadraat ui in Tilburg aan het een groot bowls-toernooi gel den. Liefst 24 teams met in totaal 72 spelers uit heel Nederland zul- DESTI VRIJDAG 11 MAART 20:00 UUR DINSDAG 15 MAART 20:00 UUR HANNOVER SCORPIONS

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2016 | | pagina 25