ll ilburg in Bedrijf c G Burgemeester Noordanus opent XLWIN Casino s Zonder techniek geen pret ursussen Open dag voor financieel advies ïtie n Lezing Tommy Wieringa in bibliotheek Week vol verrassingen bij Hornbach Wesley Klein, John West en Lange Frans bij Media Markt 21 GSE KOERIER TILBURGSE KOERIER DONDERDAG 10 MAART 2016 FOTO: BAS HAANS FOTOGRAFIE JRG 341 n.nl n.nl Tommy Wieringa icte 30,- en ad res. er laar slijk. ■da, BSS, eur, een ieer hikt rug tot e de F Een ;te an- aag iste ilijk nzo out arry jsh, en j ieder Aygo", >xel uit. ander munt- atten of met Het Sacred Chambers proces Een proces van Goddelijk ingrijpen, als geschenk aan de mensheid. Een 'short cut' voor heling, ontwaken en God- realisatie. Ontmoet jouw eigen Divine. Sessies zijn gratis. Info: satyaloka.nl bosch 20 minuten. "We willen iedereen kennis laten maken met XLWIN. Gratis toegang, hapjes en non-alcoholische drank jes is bij WIN Casino's een bewezen concept en dat zetten we ook hier bij XLWIN door. Je maakt bij i bezoek kans op een Toyota T legt manager Gertjan van Boxe XLWIN Casino werkt zon geld. Je speelt met biljet Tilburg - Trouwe klanten. Het is dé basis waarop Hornbach drijft. Hoog tijd om voor deze klanten iets te- j te doen. Daarom wordt van 14 en met 18 maart De Week van Profi' georganiseerd. Een week waarin Hornbach Tilburg Pro- fiklanten centraal stelt. Een week waarin elke dag dankjewel wordt gezegd tegen de trouwe klanten. En elke dag anders. Een ontbijt, een goodiebag, het graveren van gereedschap en autowasdag op vrijdag. Kijk voor meer informatie op www.hornbach.nl/profiservice Het Hornbach ProfiConcept bete kent service op maat voor de pro fessionele klusser. Ondersteuning achtige aanwezigheid veroorzaakt angst en onrust. En als ze uiteinde lijk zijn opgepakt, vindt de politie in hun bagage het bewijsstuk van een gruwelijke misdaad. kaarten kosten 10 euro (7,50 euro voor leden van de Bibliotheek Mid- den-Brabant) en zijn verkrijgbaar bij de Bibliotheek Tilburg Centrum aan het Koningsplein. berkel-enschot - Het derde casino in de reeks van het merk WIN is op vrijdag 4 maart officieel geopend door Tilburgs burgemeester Peter Noordanus. Het XLWIN Casino is gevestigd in De Druiventros, Bos- scheweg 11 in Berkel-Enschot. gevestigde locatie, die makkelijk t bereiken is vanaf de snelweg. Var afTilburg is het vijf minuten rijden, vanuit Eindhoven en 's-Hertogen- Cursus plaatsen? U wilt een cursus plaatsen? Kijk dan voor informatie over prijzen en werkwijze op: www.tilburgsekoerier.nl Klik op de button Adverteren Cursusaankondigingen. Of kom langs op ons kantoor. Voel je lekkerder in je vel met Mindfulness! Ben je op zoek naar (meer) balans en rust in je hoofd en wil je (meer) genie ten van het leven? Vanaf dinsdag 29 maart 19:30-22:00u start de achtweek- se Mindfulness training (MBSR/MBCT) in de Hasseltsekerk. Prijs 295,-. Voor info aanmelding zie www. gewoonmargriet.nl. viseurs van de Rabobank kunnen zij u over al die onderwerpen van advies voorzien. De historisch lage hypotheekrente is bijvoorbeeld een onderwerp dat veel mensen bezighoudt. Een hypotheek over sluiten bespaart u vaak honderden euro's. Hoe is dat in uw geval? De Rabobank adviseurs kunnen u tij dens een oriënterend gesprek pre cies vertellen waarmee u rekening moet houden. Lukt het niet om op zaterdag 19 maart binnen te lopen? Iedere eer ste zaterdag van de maand staan de financieel adviseurs voor u klaar tijdens het Inloopspreekuur Wonen. Kijk voor meer informatie over de inloopmomenten op www. rabobank.nl/tilburg Tilburg - Op zaterdag tussen 12.00 en 14.00 ui Markt Tilburg niet alleen waar je het grootste assortime.iu aan elektronica vindt. Er treden deze dag maar liefst drie artiesten op. Om 12.00 uur is de aftrap met Wesley Klein. John West geeft ver volgens om 13.00 uur een optre den met als extra act Lange Frans. Tijdens deze optredens zullen de artiesten ook een signeersessie verzorgen voor bezoekers van Me- tjlburg - De Bibliotheek Tilburg Centrum organiseert in samenwer king met Tilt en Theaters Tilburg een lezing door schrijver Tommy Wieringa op donderdag 17 maart om 20.30 uur. Tommy Wieringa leest voor uit eigen werk en neemt het publiek mee in de wereld be schreven in zijn roman Dit zijn de Namen. Dat boek gaat over een dolende groep vluchtelingen. Nie mand weet wie zij zijn, Hun spook- I 12 maart, jur, is Media de plek ":ment voor zelfstandigen zonder per soneel (zzp'ers), kleine bouw- en onderhoudsbedrijven en facilitaire diensten van instellingen. Horn bach biedt de Profi's meerwaarde door privileges, zoals ruimere openingstijden (vanaf 07.00 uur), coulante betaalmogelijkheden, uitgebreide assortimentsboeken en probleemloze goederenterug name. Iedere Profi heeft boven dien een gespecialiseerd team van medewerkers tot zijn beschik king, en een aanspreekpunt: de ProfiAdviseur. Door deze speciale aandacht krijgen de professionele klussers het advies dat ze zoeken en worden ze snel geholpen. tilburg Kan ik eerder stoppen met werken? Hoe sparen we voor de studie van de kinderen? Kan ik profiteren van de lage hypotheek rente? Als u met dit soort vragen zit, is het fijn om eens te praten met een expert en te ontdekken wat er mogelijk is. Op de open dag voor financieel advies op zaterdag 19 maart kunt u de financieel adviseurs van de Rabobank kosteloos al uw financiële vragen stellen. Het Rabo bank Ontmoetingscentrum aan de Spoorlaan 300 in Tilburg is die dag geopend van 10.00 tot 14.00 uur. Pensioen, kinderen, scheiding, ont slag, arbeidsongeschiktheid: het zijn allemaal onderwerpen met flinke financiële gevolgen. Met de brede kennis van de financieel ad- Uitleg over de techniek. tilburg Koud zwemwater, een warme ijsbaan, een donker film doek of een bedompte sporthal: dat is niet de bedoeling! Achter al die attracties en faciliteiten zit een heleboel techniek om het zwem water warm te krijgen, het ijs koud, de film op het doek en de lucht in de sportzaal fris. Wilt u weten hoe dat allemaal werkt? Op zaterdag 2 april tussen dia Markt Tilburg. Wesley Klein is een Nederlandse zan ger uit Leiden. Hij werd voornamelijk bekend door zijn deelname aan de talentenjacht Popstars van SBS 6, die hij op 29 januari 2010 won. Zanger John West is geboren in Den Haag. Hij had succes met twee singles, die beide in de NL Top 30 terecht kwa men. Zijn nieuwste album heet Jouw glimlach op je mond. Op het album staat een duet met Lange Frans, ge naamd Lekker Ding. 09.00 en 16.00 uur krijgt u de kans tijdens de Dag van de Installatie techniek. Dan leiden ervaren mon teurs die de installaties gebouwd hebben of onderhouden, bezoe kers in kleine groepen rond langs zwembad Stappegoor, Ireen Wust ijsbaan, sporthal T-Kwadraat en bioscoop Euroscoop. Wel tevoren even opgeven via website www. dagvandeinstallatietechniek.nl een XLWIN-pas. De gast laadt zijn of haar kaart op en kan hiermee geld inzetten of laten uitbetalen. Van Boxel: "Erg handig en veilig. De medewerkers hebben hierdoor meer tijd om de gasten uitleg en service te bieden. Iedereen boven de 18jaar is welkom!" meer informé nl/proi.;.^ iConcept maat voor d«

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2016 | | pagina 21