w rM onen 1J Start verkoop Vormenrijk, betaalbare woningen in binnenstad ■N! SMITS VAN REE 7 Alle stappen van oriëntatie tot koop nieuwbouw URGSE E NU Serviceappartementen D R M De Duynsberg biedt een totaalconcept van service en zorgeloos en veilig wonen. Wij nodigen u daarom van harte uit om een afspraak te maken voor een rondleiding waarbij wij u o.a. onze modelappartementen laten zien. Wat is er prettiger dan zorgeloos wonen in een serviceappartement aan de rand van het schitterende Wandelbos in Tilburg. De Duynsberg heeft alle elementen in zich om dit waar te maken. Alle appartementen zijn zonnig geklegen op het zuidoosten of op het zuidwesten en u woont er geheel zelfstandig in een recent gemoderniseerd appartement. U kunt kiezen uit een 1 2- of 3-kamer appartement en daarnaast gebruik maken van de uitgebreide voorzieningen en een optioneel aanvullend servicepakket waaronder een 24-uurs calamiteitenservice. de Duynsberg - Indigolaan 100 - 5044 SB Tilburg www.duynsberg.nl - Contactpersoon: Mw. T. Gitnig 013-465 69 51 'EG voor een vriiblijvende F] rondleiding jh| EUBELSTOFFEE VOOR AL UW STOFFEERWERK, KLASSIEK OF MODERN. Tilburgseweg 6, Moergestel - Tel. 013 - 513 23 45 Geopend maandag t/m vrijdag van 8.00-17.00 uur. Zaterdag gesloten. www.smits-vanree.nl E R Tilburg - Aan de Hart van Brabant- laan ontstaat een mooie woon- wijk. In het hart van Tilburg, op een steenworp afstand van het station! Rondom negen sfeervolle groene binnentuintjes en pleintjes worden mooie woonblokken gesi tueerd, ieder met een eigen iden titeit. Er worden 132 woningen gebouwd, verdeeld over drie types inéén of twee woonlagen. Aan de zijde van de Hart van Brabantlaan wordt een commerciële plint van drca 1375 m2 gerealiseerd, waar mogelijk eerstelijnszorg gevestigd gaat worden. Parkeren is ook geen probleem, dat doe je onder een mooi ingericht dek. In Vormenrijk woon je nooit alleen, in Vormenrijk woon je samen. Vormenrijk. Het was een succes volle avond met veel enthousias te reacties. Op de verkooplocatie is de Vormenrijk model won' Bezoek modelwoning De 132 woningen in Vormenrijk variëren in oppervlak van 50 m2 tot drca 70 m2 en zijn geschikt voor één- en tweepersoonshuishou dens. De woningen zijn verdeeld over twaalf bouwblokken. Op don derdag 28 januari is de verkoop gestart van zes bouwblokken van van projectontwikkelaars, beleggers, bouwers en woningcorporaties, ver enigd in de NEPROM, gericht op de woonconsument. Met deze website willen zij ervoor zorgen dat je volledig wordt geïnformeerd en een gelijk waardige gesprekspartner bent voor alle professionals die je tijdens het proces gaat ontmoeten. Kijk eens op www.bewustnieuwbouw. nl Je kunt je daar abonneren op een nieuwsbrief waarin je op de hoogte wordt gehouden van actuele ontwik kelingen op nieuwbouwgebied. Je kunt het nieuws ook volgen via Face book en Twitter. Q tilburgwoont.nl Zorgeloos en veilig wonen Bosrijke omgeving Concurrerende prijzen Tijdelijke woonruimtes Ongedwongen sfeer opgebouwd en ingericht. Je bezoeken van maanda kunt hier al de sfeer proeven van vrijdag tussen 9.00 en 17.00 uur. Be het project en de woningen. De vooreenafspraak013-5400700.lv jning modelwoning is op afspraak te informatie: www.vormenrijk.nl Tilburg - Je gaat een huis kopen. Waar om zou je voor nieuwbouw kiezen en hoe werkt dat precies? Waar moet je allemaal op letten? Veel vragen waar je graag een antwoord op wilt. Dan is de site van Bewust Nieuwbouw een komst. halve informatie over bijvoorbeeld □pcontracten, de verschillende soorten rentes tijdens de bouw en het belang van garanties, geeft Bewust Nieuwbouw informatie over hypothe ken, nieuwe installaties, innovatieve materialen en energiezuinigheid. Daarnaast laat de site zien welke stap pen je allemaal kunt zetten in je zoek tocht naar een nieuwbouwhuis. Bewust Nieuwbouw is een initiatief TILBURGSE KOERIER DONDERDAG 18 FEBRUARI 2016 tot en Ij tilburgwoont.nl

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2016 | | pagina 19