I H T. Eursussen ^Qilburg in Bedrijf Si X I 7 Nieuwbouwwijk Vormenrijk in de verkoop •OP! '=0P' CVT Keukens presenteert Willem II Week '=0P! >boo> 'HUMI WW Media Markt Tilburg zet bijzitter'in ING Nederlandfonds helpt Nederland vooruit .VI j I /Hl2 tursus plaatsen?' U wilt een cursus plaatsen? 11 DONDERDAG 28 JANUARI 2016 TILBURGSE KOERIER Vormenrijk, een nieuwbouwwijk in hartje Tilburg. Willem II week bij CVT Tilburg Het nieuwe Tilburgse woonproject Vormenrijk gaat op don derdag 28 januari in de verkoop. ars van een ko- uitdelen. Leuk aanmeldingen Kom met ons pannenkoeken bakken! Zaterdag 30 januari van 13.00-15.00 bij CVT Tilburg troepen, een stemj vand krijgt hart afstar óm r nen [WT op de verwachte dia Markt rijzitters voor de kids! De beginnen al bin- 3GSE KOERIB g ermee d< ag 27 janua i tot zondag 31 januari. In februari begir sen zelfverdedig gewapende krijgs komen kijken en en dat kan nu al! 5' kan men bellen onze website: www.: nen te stromen, maar er is nog plek. Meld je aan via www.cvt.nl arsoons huis- jen zijn ver- /blokken. Computerlessen Windows 10 bij het MST Het MST geeft al jarenlang computer cursussen en maakt dit voorjaar de overstap naar Windows 10. Er is nog plaats in verschillende cursussen: Win dows 10 voor beginners, overgangs cursus Windows 7 naar Windows 10, cursus Email en Internet, cursussen in Word, PowerPoint en Excel (2013) en tabletcursussen voor beginners. De cursussen starten in de week van 22 februari en duren t/m 22 juli. Deel name kost €75,-. Meedoenregeling is mogelijk. Inschrijven op dinsdag of woensdag t/m 17 februari tussen 10 en 16 uur. Gasthuisring 54A, tel. 5800855. Aziatisch cultureel centrum Shin tai ryu ‘“jinnen weer de les- fverdediging, Jiu jitsu en ide krijgskunsten. Een keer .1 een proefles gratis Voor meer informatie 1 06-11220232 of zie ww.shintairyu.nl. Meditatietechnieken en het eigen energieveld Introductieworkshop en basiscursus. Meditatietechnieken gericht op het eigen energieveld. De introductiework shop is juist bedoeld voor mensen die zich hierbij weinig kunnen voorstel len. Op zondag 31 januari 14:00 u. Geen kosten, vrijblijvend proberen, wel reserveren. Hierna start de basiscursus op dinsdagavond 16 februari. Eén keer per (ongeveer) 14 dagen, buiten de schoolvakanties. Individuele kennis making is op afspraak ook mogelijk. Bij Het Sandelhout. Begeleid door Adriaan van der Eist, lid NVPA. In het Beekse Boshuis, tussen Goirleen Hilvarenbeek. Meer informatie: www.HetSandelhout. nl of telefoon 06-155 77 510. Kijk dan voor informatie over prijzen en werkwijze op: www.tilburgsekoerier.nl Klik op de button Adverteren Cursusaankondigingen. Of kom langs op ons kantoor. Muziek met je kind bij Feniks Alle mama's, papa's, oma's of opa's: opgelet! Wil je samen met je (klein-) kinderen op een speelse manier dan sen, zingen en muziek maken? Dins dag 1 maart start 'Muziek met je kind'. Schrijf je nu in! 7 dinsdagochtenden van 9.15-10.00 uur onder leiding van een ervaren docente. Na afloop samen koffie drinken, terwijl de kinderen lek ker spelen. Kosten: 40,- ind. koffie of thee. Meedoen-regeling van toepas sing! Meer informatie: 013-5421896 of www.fenikstilburg.nl den. Het ING Nederland fonds doneert bedragen tussen de 1.000,- en 5.000,- aan Nederland se verenigingen en stichtingen (met Nederlands rekeningnum mer) die zich lokaal inzetten om mensen vooruit te helpen, geregi streerd zijn bij de Kamer van Koop handel en geen winstoogmerk hebben. ING selecteert per regio vijf verenigingen of stichtingen die een donatie ontvangen. Na de se lectie volgt een stemperiode. Deze stemperiode bepaalt de hoogte van de donatie. Na de stemperiode krijgt het goede doel te horen welk bedrag het ontvangt. Geleide meditatie Chakra's en de kristallen. In meditatie leg je voor elk chakra kristallen en een mandala voor een van de chakra's. De cursus bestaat uit 5 avonden. Kosten €90,-. Start: maandag avond 15 febru ari. Meer info: www.rosarie.nl Aan de Hart van Brabantlaan ont staat een mooie woonwijk. In het van Tilburg, op steenworp and vanaf het station. Rond negen sfeervolle groene bin- i tuintjes en pleintjes worden mooie woonblokken gesitueerd, ieder met een eigen identiteit. Er worden 132 woningen gebouwd tiiburg Voor de elfde editie van de BTW weg ermee dagen pakt elek- tronicaketen Media Markt uit met een nieuw fenomeen: speciaal in te schakelen 'rijzitters' zorgen er voor dat je vooraan in de rij komt te staan. De jaarlijks terugkerende BTW weg ermee dagen staan op het punt van beginnen. Van woensdag 27 tot en met zondag 31 januari uur betaalt Media Markt de 21% BTW op bijna het gehele* assortiment. De actie trok vorig jaar 1,2 miljoen bezoekers naar de winkels en 2,5 miljoen bezoekers online. Dit jaar hoopt de elektronicaketen dat re cord te breken. Voorgaande jaren bleken met name grote aankopen zoals computers, laptops, televi sies en smartphones erg populair. "We merken dat veel klanten uit kijken naar deze actie. Zowel in de winkels als in de webshop zien we ieder jaar de bezoekersaantal len toenemen," zegt Edward van Lith, vestigingsdirecteur bij Media Markt Tilburg. Om in te spelen c drukte, heeft Medi verdeeld over drie types in één of twee woonlagen. Aan de zij de van de Hart van Brabantlaan wordt een commerciële plint van circa 1375 m2 gerealiseerd waar mogelijk eerstelijnszorg geves tigd gaat worden. Parkeren is ook geen probleem, dat doe je onder een mooi ingericht dek. Mindfulness Op 7 maart start een nieuwe cursus mindfulness onder begeleiding van dr. I. Nyklicek, een gevestigde naam op dit gebied. Kosten v.a. 289,- ind. Interesse? Meer info en/of inschrijving via de website: www.ditmoment.nu of mail naar: info@ditmoment.nu Modelwoning De 132 woningen in Vormenrijk variëren in oppervlak van 50 m2 tot circa 70 m2 en zijn geschikt voor één- en tweeper: houdens. De woningt deeld over twaalf bouwt Op donderdag 28 januari start de verkoop van zes bouwblokken van Vormenrijk. Dit is de gelegen heid om je uitgebreid te laten informeren over het project en uiteraard ligt de brochure voor je klaar. Op de verkooplocatie is de Vormenrijk modelwoning opge bouwd en ingericht. Je kunt hier al de sfeer proeven van het pro ject en de woningen. Belangstel lenden zijn van 19.00 tot 21.00 uur welkom in de modelwoning, Westpoint 219 in Tilburg. EJww Meer informatie op www.vormenrijk.nl Open dag bij Bogaers Talen! woensdag 10 februari a.s. Bepaal uw taalniveau of volg een proefles! Wilt u meer weten over onze taal- en communicatiecursus- sen? Of een keer kennismaken met onze docenten? Of wilt u uw niveau Nederlands en/of Engels bepalen? Kom dan woensdag 10 februari naar de open dag van Bogaers Talen! Tussen 10.00 en 14.00 uur verwelkomen we u graag op onze locatie aan de Groen straat 139-155 te Tilburg. Programma: *10:00-14:00 u. - Informatiemarkt voor diverse talen. *11:00-11:30u. - proefles Nederlands, Sollicitatietraining/ Pro fessioneel Presenteren *11:30-12:00u. - proefles Engels. Voor meer informatie over de open dag en om een plaats te reserveren stuur tijdig een email naar: administratie@bogaerstalen.nl Tot 10 februari!. Tel. 013-5362101 Tilburg Als trotse sponsor van Willem II organiseert CVT Keukens Tilburg van 25 t/m 31 januari een speciale Willem II Week. Een week vol acties en activiteiten met als hoogtepunt twee topspeler Willem II, die pannenkoeke men bakken. In de Willem II Week scoort ieder een 25% korting op de keukencol- lectie van CVT én leuke Willem II cadeaus. Bij je offerte krijg je bij voorbeeld een Willem II goodie bag met leuke verrassingen en bij aankoop van een keuken krijg je zelfs een goedgevulde XXL goodiebag met o.a. een Willem II tenue, voetbal en nog veel meer. Maar dat is nog niet alles. Op za terdag 30 januari komen Kostas Lamprou en Robbie Haemhouts van 13.00-15.00 uur pannenkoe ken bakken en handtekeningen in het leven geroepen. Bij iedere vestiging staat een rijzitter klaar. Klanten van Media Markt Tilburg kunnen deze rijzitter via een Face- bookactie winnen. Tijdens de aftrap van de BTW weg ermee dagen op woensdag 27 januari, neemt de rij zitter plaats in de rij, om uiteindelijk vlak voor de opening van plek te wisselen met de winnende klant. Zonder enige moeite staat deze klant daardoor vooraan in de rij. De BTW weg ermee dagen starten op woensdag 27 januari om 18.00 uur en lopen Amsterdam ING start een nieuwe campagne, Help Nederland voor uit, om goede doelen in Nederland financieel te ondersteunen. Neder landers kunnen hun eigen goede doel de komende drie weken via een speciale website aanmelden om in aanmerking te komen voor een donatie van het ING Neder landfonds. ING vindt het belang rijk om te investeren in omvang rijke maatschappelijke initiatieven en ideeën, maar wil ook lokale pro jecten in Nederland een steuntje in de rug te geven. Tot 31 januari kunnen alle Neder landers hun goede doel aanmel- Workshop Ontmoetingskerk Tilburg Wat is de zin van mijn leven? Waar sta ik eigenlijk voor in deze maatschappij? Hoe ga ik om met moeilijke keuzes? Waar geloof ik in? En: wie ben ik nu echt? Grote vragen, die iedereen zich een keer stelt, en die misschien op dit moment in jouw leven spelen. Terech te vragen, die ook tijd en aandacht verdienen. Wij gaan graag met jou op zoek naar antwoorden vanuit de Bijbel. Het is misschien voor jou nu de tijd dat je zelf gaat ontdekken wat God tegen jou wil zeggen. Er is geen moeten, maar een willen op weg naar wie Jij mag zijn. Voor meer informatie kun je een email sturen naar: workshop® ontmoetingskerktilburg.nl Telefoon nummer 06-31505779 Lor 73

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2016 | | pagina 11