I1 h Hr lik. ilburg in Bedrijf Prijs kerstpuzzel uitgereikt Informatie-avond basisschool Tiliander Pol Roger voor Peter Remeijsen Demo- en inleverdag 8 mm films bij Media Markt www.psycf voor ilumiere.r Basisschool ten doel de kwaliteiten organi' modagi iseert speci men smalfilm men uitgroeien elf betekenis en geven en te vinden ende samen- jn algemeen gemeen- stenliefde I Tiliander stelt zich in elk kind aanwezige en krachten wakker te ren moeten kum tot mensen die zei. richting aan hun leven i hun eigen plek weten t »l veranderen J amentair zijr. waarden als respect, naaste Nia lessen: sport, dans, plezier en meditatie Wekelijkse conditionele en ontspa nende Body&Mind work-out. 1 gra proefles in januari, www.inexpressie. rg-Afgelopen vrijdag I kunnen nemen. Sipke Koof FotoJans, Besterdring 163 i Tilburg Op dinsdag 26 januari organiseert Basisschool Tilian der, Lange Nieuwstraat 189 in Tilburg, een informatieavond. Aanvang: 20.15 uur. tursus plaatsen? U wilt een cursus plaatsen? Kijk dan voor informatie over prijzen en werkwijze op: www.tilburgsekoerier.nl Klik op de button Adverteren Cursusaankondigingen. Of kom langs op ons kantoor. I heeft de winnaar van onze traditionele kerstpuzzel een fantastische prijs in ontvangst jpmans uit Tilburg kreeg een prachtige Samsung WB350F zwart camera uitgereikt bij i in Tilburg, het bedrijf dat deze mooie camera beschikbaar heeft gesteld. Insecten in de picture Altijd al willen weten wat voor insec ten er in uw tuin zitten? Welke soort lieveheersbeestje op de vensterbank rondloopt? Wat nu eigenlijk het ver schil is tussen een kever en een wants? KNNV- en IVN-afdeling Tilburg verzor gen in 2016 een basiscursus'Insecten in de picture'. In deze cursus leer je alles over bouw en variatie, levenswijze en de kenmerken van verschillende ordes. De cursus start op 22 maart. Info.r- matie en aanmelding gaat via knnv. nl/tilburg Tai Chi voor beginners Voormeer informatie kijk op: www.taichibrabant.nl Jeannine Geris 013-542 18 27. kwalitatieve champagnes. Door een extra lange lagering in de ei gen ondergrondse kelders (met een constante temperatuur van 9 graden Celcius), verkrijgt men ui termate delicate champagne met een verfijnde mousse en elegante smaken. Champagne Pol Roger is hofleverancier van het Brits ko ningshuis. Wijlen Sir Winston Chur chill dronk regelmatig een glas Pol Roger en sierde zijn liefde voor Pol Roger met de volgende uitspra ken: My tastes are simple, I am easily satisfied with the best en In victory, deserve it, In defeat, need it! Geleide meditatie Chakra's en de kristallen. In meditatie leg je voor elk chakra kristallen en een mandala voor een van de chakra's. De cursus bestaat uit 5 avonden. Kosten €90,-. Start: maandag avond 15 febru ari. Meer info: www.rosarie.nl het gescande filmmateriaal. Bent u benieuwd hoe de kwaliteit van uw eigen filmpje is? Dat kan het team u direct laten zien. Neem vooral uw films mee, want indien u op de demodag uw opdracht direct inle vert krijgt u niet alleen het beste advies, maar ook zeer aantrekkelijk voordeel. Dit voor Meditatietechnieken en het eigen energieveld Introductieworkshops en basiscursus. De meditatietechnieken zijn gericht op het eigen energieveld (aura en chakra's): om dit zelf te leren waar nemen en in balans te brengen; en op intuïtieve ontwikkeling. Als kennis- king zijn er introductieworkshops zondag 24 of 31 januari 14:00 u. en kosten, vrijblijvend proberen, wel reserveren. Hierna start de basiscursus op dinsdagavond 16 februari. Eén keer per (ongeveer) 14 dagen, buiten de schoolvakanties. Individuele kennis making is op afspraak ook mogelijk. Bij Het Sandelhout. Begeleid door Adriaan van der Eist, lid NVPA. In het Beekse Boshuis, tussen Goirle en Hilvarenbeek. Meer informatie: www.HetSandelhout. nl of telefoon 06-155 77 510. - maken. Naast kennis en intellec tuele vaardigheden worden ook wilskracht en gevoel ontwikkeld. Intellectueel, creatief, ambachte lijk en sociaal wordt het kind uit gedaagd om zijn persoonlijkheid te ontplooien. De vakken zijn dan ook gericht op het ontwikkelen van deze vaardigheden. Kinde- richting hun eigi in een snel leving. Eler menselijke schapszin, res en compassie. Onder het dak van basisschool Tili ander bevinden zich: - peuterspeelkamer Windekind; - kleuterschool (groep 1 en 2): kleuters kunnen in een bescherm de omgeving naar hartenlust spelen en zichzelf en de wereld ontdekken; - lagereschool (groep 3 t/m 6): een plek waar kinderen leren vanuit inspiratie en enthousiasme. Kin deren hebben niet primair logica nodig maar wel een liefdevolle be nadering van de leerstof zelf; - Peronniek: integratieklas voor zeer moeilijk lerende kinderen (ZML); - buitenschoolse opvang Tiliander Tijdens de informatie-avond zijn een kleuterleidster en een leer kracht van de lagere school aanwe zig om u te vertellen over praktijk, inhoud en achtergrond. Er is volop gelegenheid om vragen te stellen. Zaterdagochtend 30 januari opent Basisschool Tiliander opnieuw haar deuren. Ouders die belangstelling hebben voor het kleuteronderwijs Tilburg Met de editie van Tilburg Culinair 2015 heeft de leverancier van de geschonken champagne Pol Roger, de wijnwinkel Whyn by Albert Schuermans aan de Schouwburgring 2 in Tilburg, een jeroboam (3 literfles) champagne Pol Roger toegezegd voor de res taurateur met de meeste cham- pagneverkoop. Onlangs werd deze fles uitgereikt aan Peter Remeijsen van restaurant Le Bistro aan de Ju liana van Stol bergstraat in Tilburg. Met een bescheiden productie van 1,2 miljoen flessen op jaar basis staat Pol Roger garant voor Tilburg - Zou het niet prachtig zijn om uw oude super 8 en dubbel 8 films weer te kunnen bekijken? Me dia Markt Power Service kan deze beelden voor u digitaliseren. Alle oude dierbare beelden zet Media Markt over naar DVD of naar een externe harde schijf. Op die manier I zijn de beelden veiliggesteld voor I de toekomst en kunnen ze weer worden bekeken of worden I bewerkt in een videomontagepró- I gramma. Niet alleen 8 mm films, I maar ook videobanden, camera- I tapes, foto's, dia's en negatieven I kunnen worden omgezet. Op za- I terdag 23 januari is er van 10.00- I 16.00 uur een inleverdag bij Media I Markt in Tilburg. I Media Markt o I ale inlever-/dem TILBt peuter of kleuter van harte wel kom. Uw kind kan spelen, u kunt de sfeer proeven en vragen stellen over de manier van werken. Meer informatie: www.tiliander.nl oftel. 013-5431963. salinen, speciaal gencm op net I overzetten en veiligstellen van 8 II mm films; dubbel 8 en super 8. De professionals van Power Service digitaliseren, laten u op deze dag zien hoe de 8 mm films gescand I worden en wat de kwaliteit is van

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2016 | | pagina 17