leerwijzer FM' J! tr 0! ei cursussen en opleidingen Studeren Uitdaging bij Tango Deseo OR.n Trainingen bij het IMW naast je baan bij Avond- opleidingen SKO Wijkorkestin Tilburg Noord IRGSE KC TILBURGSE KOERIER DONDERDAG 14 JANUARI 2016 I^Qnfo iTlww IT] WW N! CURSUSSEN 21 Kijk voor meer informatie op www.tangodeseo.nl Voor meer cursussen en workshops blader verder in deze Leerwijzer.... Geïnteresseerd? Kijk op www.AvondopleidingenSKO.nl of bel 073-6562277 voor meer informatie. Kijk voor meer informatie op www.imwtilburg.nl Tanc Tilt' VUGHT verzorgt landelijk komen el Den Bosch of' lessen in thousiast j Trainin- shops en ;ma’s als ovoeden irkshops akcursus in irg centrum les in goed ie groepen. 1. Gratis par- januari t/m mei. is proefles en info: Keramiel Tilburc Ervaren docente geeft geoutilleerd atelier. Kleine Beginners en gevorderden. keren. Korte cursus j- Start 27 januari. Gratis prc_... wwwjme-keramiek.nl Cursus plaatsend U wilt een cursus plaatsen? Kijk dan voor informatie over prijzen en werkwijze op: www.tilburgsekoerier.nl Klik op de button Adverteren Cursusaankondigingen. Of kom langs op ons kantoor. Avondopleidingen SKO vele opleidingen. Met diploma. Veel cursisten ;lke week naar school in of Vught en volgen daar n kleine groepen. Met en- ste docenten voor de klas die graag hun kennis en vaardighe den overdragen aan gemotiveerde leerlingen. Docenten die als doel hebben cursisten te stimuleren en hen zoveel mogelijk te helpen bij hun studie. Opleidingsmogelijk heden zijn er op velerlei gebieden: boekhouden, loonadministratie, management en diverse kantoor- opleidingen (telefoniste/receptio- niste, administratief, secretaresse). Alle opleidingen die Avondoplei dingen SKO aanbiedt gaan zeker van start. Kennismaken met NLP In deze cursus kun je de ervaren wat NLP voor jou kan betekenen. In 6 avonden maak je kennis met NLP basisvaardigheden. Tijd 19:30-21:30. Data don.av. 25 feb, 3,10,17,24 maart. Kosten 150,- vrijgesteld van btw. Voor meer informatie en aanmelding bel 06- 53785557, website www.ingemolin.nl Eertse hulp verlenen moetje kunnen en durven Hoe help je bij een wond, bij een splinter, bij bewusteloosheid? Is hulp verlenen moeilijk? Of wat is hyper ventilatie, epilepsie, dia-betes? Wordt het dan niet tijd voor een EHBO cursus. EHBO ver. Petrus Donders start op 25- 01-2016 een EHBO cursus. Meer info zie www.petrusdonders.nl of info@ petrusdonders.nl of 013-2114885. Tai Chi voor beginners Voor meer informatie kijk op: www.taichibrabant.nl Jeannine Geris 013 - 542 18 27. gratis proefles Salsa Bachata Merengue Kom op do 14 en vrij 15 januari van 20.00-21.30 uur genieten van een avond Salsa dansen, vol passie en energie in een ontspannen Zuid-Ame- rikaanse sfeer. Kom vrijblijvend mee doen en laat je overtuigen. Leer de dans-sensatie van dit moment, alleen of met een partner! Iedereen is welkom want Dansschool Un Pasito Alante staat garant voor persoonlijke begeleiding. Locatie: Spoorzone, Burg. Brokxlaan 1000-68 5041 SG Tilburg. Voor meer info: 06-57113568/06-17527046 www. unpasitoalante.nl Betaalbare zangles, duoles voor iedereen! Zangles duur? Niet bij MannaertMusic! Kijk voor mogelijkheden en tarieven op www.mannaertmusic.nl of bel naar 06-52364736! Je eigen unieke stem (leren) waarderen is de basis van waar uit ik met je werk aan meer techniek en oplossen van zangproblemen. In alles wat ik doe staat werken met zelfver trouwen en plezier centraal. Ik geef les aan volwassenen en kinderen v.a. 7jr. nier, waarbij aandacht wordt be steed aan alle details van deze dans. Maak kennis met de tango en kom naar de proefles voor be ginners op 4 februari van 20.00 tot 21.00 uur bij LOFT in Tilburg. De cursussen starten op 18 februari. Tilburg Start 2016 met een nieu we uitdaging en leer de Argen tijnse tango. Tango is niet alleen het leren van pasjes, maar ook het dansen in verbinding met je part ner, de muziek, de omgeving én het luisteren naar elkaar. “ingo Deseo is dé tangoschool in Iburg en verzorgt 6 jaar groeps lessen op een professionele ma- tilburg De afdeling Trainingen Bijzonder Aanbod van het IMW >iedt diverse trainingen aan voor kinderen en jongeren op gebied van Sociale Vaardigheden, Weer baarheid (Rots en Water) en spel en praatgroepen Kinderen In Echt scheiding (KIES). Voor volwassenen zijn er groepen op gebied van So ciale Vaardigheden, Pittige Pubers en Positief Opvoeden. Ook verzorgt de afdeling 1 gen van het IMW worksh gastlessen rondom then, (Cyber)pesten, Positief Op\ en Social Media. Deze wor en gastlessen worden onder an dere in het basis-, voortgezet on derwijs en middelbaar beroepson derwijs aangeboden. Het aanbod richt zich zowel op leerlingen als op ouders. I tilburg - In de wijk waar je woont, 1 is het binnenkort mogelijk om mee I te spelen in een wijkorkest. Voor- I dat je in het orkest gaat spelen, I krijg je eerst les op een door jou I gekozen instrument. Daarna ga je I met de andere mensen uit je wijk I oefenen voor een concert met het I hele orkest. I De lessen zijn verdeeld over drie I blokken van 6 weken. Deze begin- I nen in de tweede week van januari I (later instromen is ook mogelijk), I het concert is in juni. I De lessen zijn overdag op een plek bij jou in de buurt. Om mee te doen, hoeft je nog geen instru ment te kunnen bespelen. Zijn je ouders/verzorgers enthousiast? Zij kunnen ook meedoen. Er wordt een kleine bijdrage van 50 euro per persoon gevraagd. Als extra- tje kun je ook concerten bezoeken t in de wijk en in de binnenstad. I Doe je mee? Je kunt je inschrijven I via www.factorium.nl/wijkorkest. R Hier vind je ook een overzicht van II de instrumenten waarop je kunt Il inschrijven. Nia lessen: sport, dans, plezier en meditatie Wekelijkse conditionele en ontspan nende Body&Mind work-out. 1 gratis proefles in januari, www.inexpressie.nl -17

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2016 | | pagina 17