ijknieuws L uid Hommes Tilburg The Sisters Of Mercy in maart exclusief naar 013 Modeshow bij Terre des Bart Braspenning partner bij Van Boekel accountants en adviseurs ■Jnf° Nieuwjaarsconcert Kamerata Zuid 13 URGSE KOERIER DONDERDAG 7 JANUARI 2016 leze Rijbewijskeuringen H)nfo fl]nfo Kamerata Zuid de’ Kijk op www.denwevorst.nl voor meer informatie. Tickets en meer informatie: 013, Veemarktstraat 44, Tilburg, www.013.nl llende laatste groep it naar 18 maart >estaat raspen- :irca 55 Redir de sek Wilt u deze i op 10 j< gezellig i is zondac, uur. De m< 16.30 uur. Bart Braspenning tilburg Op zaterdag 16 januari is er een nieuwjaarsconcert van Ka merata Zuid in De NWE Vorst aan de Willem ll-straat in Tilburg. Aan vang om 20.30 uur. Kamerata Zuid wil een orkest zijn dat midden in de samenleving tilburg Van Boekel accoun tants en adviseurs uit Tilburg heeft Bart Braspenning (42) per 1 januari 2016 benoemd tot partner. De maatschap b< met de komst van Bra ning uit vijf partners en ch medewerkers. tilburg Op maandagmiddag 18 ja nuari kunt u terecht voor de verplich te rijbewijskeuring in wijkcentrum De Nieuwe Stede aan de Capucij- nenstraat 156 in Tilburg. Een afspraak maakt u via tel. 013-5436664 (bgg 06- 23055689). De keuring kost 35,-. tilburg De baanbrekende The Sisters Of Mercy komt Nederland. Op vrijdag IS om 20.30 uur staat de Britse band in 013 voor een exclusief Nederlands optreden. De band wordt gezien als één van de grondleggers van de new wave. >rdt ook een hapje geserveerd. Het »r duo Sgt Kafka Jruce the Roos uit ■•en belangeloos ei- ten gehore. The Sisters Of Mercy werd in 1980 opgericht door Andrew Eldritch en Gary Max. Hoewel Eldritch, het brein achter de band en het enige vaste lid, ironisch genoeg begon als drummer, braken The Sisters door als eerste band die de drum computer succesvol incorporeerde in hun sound. Ze gaven de compu ter zelfs een naam: Dr. Avalanche. Het geluid van de band was stevig geworteld in de postpunk, maar door de elektronische toevoegin gen worden ze gezien als één van de belangrijkste grondleggers van de new wave. De zelfverklaarde "intellectual love gods" lieten hun vernieuwende geluid als eerste horen op singles met name gericht op het midden- en kleinbedrijf. De kernactiviteiten zijn accountancy, belastingadvies, fusie- en overnamebegeleiding, HRM en salarisadministratie. Maar er wordt ook veel aandacht be steed aan strategisch advies op het gebied van investeringen, financi ële planning en organisatorisch advies. De professionals van Van Boekel accountants en adviseurs hebben de kennis en ervaring die nodig is voor het oplossen van problemen en benutten van kan sen. Inmiddels is het kantoor uit gegroeid tot een kantoor met 55 medewerkers en vijf partners. gekocht. Er woro en een drankje singer-songwriter en de band Br Tilburg brengen gen materiaal ter Terre des Hommes Tilburg ver koopt gebruikte goederen van zeer goede kwaliteit. De opbrengst van alle verkopen gaat naar het project irect, dat Filipijnse kinderen uit eksindustrie haalt. feestelijke bijeenkomst januari bijwonen en tevens I rondsnuffelen? De winkel ag open van 13.00 tot 17.00 modeshow is van 15.00 tot als 'Alice'en vooral 'Temple Of Love' (beide 1983). Het eerste volledige album 'First And Last And Always' volgde in 1985 en wordt nog steeds als een klassieker gezien. Maar het grootste succes moest toen nog komen. In 1987 brachten Eldritch en consorten het album 'Floodland'uit. Hierop stonden ook de nummers 'Lucretia My Darling' en 'This Corrosion', wat grote hits werden op de radio. Het laatste werk van de Britse groep stamt uit 1990. Door ruzies met verschillende platenlabels kwam er de laatste 25 jaar geen studiowerk meer uit. Daar lijkt de komende tijd ook geen verande ring in te komen, hoewel de band live nog wel eens onuitgebrachte nummers wil spelen. Op vrijdag 18 maart kunnen fans weer zien hoe de band er voor staat, wanneer ze in 013 optreden voor een exclusie ve Nederlandse show. I tilburg Op zondag 10 januari 2016 bestaat Terre des Hommes Tilburg [officieel één jaar. Dit wordt gevierd met een wervelende modeshow in de winkel aan de Korvelseweg 87, waarbij vrijwilligers en vaste klanten als model meelopen. De kleding die wordt getoond kan na afloop van de modeshow worden Met ruim 20 jaar ervaring in de accountancy stapte hij in het jaar 2015 van een Big-4 kantoor over naar Van Boekel accountants en adviseurs. Als accountant heeft hij in de afgelopen jaren vele on dernemers en ondernemingen geadviseerd en bijgestaan. Zijn er varing loopt uiteen van eenmans zaken tot dochterondernemingen van beursgenoteerde bedrijven, maar nagenoeg altijd met een MKB-profiel. Linda van Hoof, partner van Van Boekel accountants en adviseurs, over de toetreding van Bart Bras penning: "De toetreding van Bart als partner is voor de groei en ontwikkeling van ons kantoor van grote waarde. Een accountant met een voorliefde voor en uitgebreide ervaring in de MKB-praktijk. Boven dien vergroten en versterken wij met zijn komst ons netwerk in de regio Waalwijk en de verdere Lang straat. Bart beschikt daarnaast over een juiste mix van eigenschappen die kenmerkend zijn voor onze ma nier van zaken doen. Wij zijn weer gegroeid door zijn toetreding." Van Boekel accountants en advi seurs bestaat dit jaar al 70 jaar en is den. Beide groepen hebben een open mind en beheersen diverse muzikale stijlen. Aangevoerd door een bevlogen dirigent zorgt dit voor de ideale combinatie. Adult; jongvolwassenen met kan ker in de leeftijd van 18 tot 35 jaar. AYA's met kanker hebben speci fieke problemen en vragen, zoals over opleiding, werk, emoties en aangaan van relaties. De stichting heeft een AYA4 community opge zet zodat lotgenoten over deze onderwerpen kunnen praten en hun verhaal kwijt kunnen. Het AYA Platform wil meer bekendheid en herkenning, betere informatie voorziening, mensgerichte zorg en toegesneden wetenschappelijk onderzoek voor mensen met kan ker in deze leeftijdscategorie. Zie voor meer informatie www.aya4net.nl alleen de zaal, maar ook een plein, een strand, een park, een station of een loods. De musici van het orkest zijn deels kersvers van het conservatorium en in topconditie en deels solide, zeer behendige musici die hun jarenlange ervaring kunnen delen met de jonge hon- Hyacintenactie in ETZ voor jonge patiënten met kanker tilburg In Nederland horen jaar lijks 2.700 jongvolwassenen tus sen de 18 en 35 jaar dat zij kanker hebben. Het Nationaal AYA Plat form houdt vrijdag 8 januari een HAYAcintenactie om mensen hier bewust van te maken. De stichting verkoopt dan bosjes hyacinten in het Elisabeth-TweeSteden Zieken huis (ETZ). De bloemen zijn te koop van 09.30 uur tot 16.00 uur bij de inloopruimte van het Oncologisch Centrum, in de hoofdgang van ETZ Elisabeth, Hilvarenbeekseweg 60 in Tilburg. Een bosje hyacinten kost 4 euro. De opbrengst gaat volledig naar betere zorg en wetenschap- k onderzoek. staat voor Adolescent Young SE koerie staat. Het concertpodium is

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2016 | | pagina 13