u G HD it Neil van der Drift verovert ookTilburg lilm Mannenharten 2 Fhe Kikin Concertzaal Tilburg Christian Faria The Kik foto: nick helderman F UUR IEN jf.nl Kleurrijke kerst met philharmonie zuidnederland theaters tilburg.ni 7 TILBURGSE KOERIE dellen SQen SQM Neil van der Drift lum, 3cob Onfo Meesterpianist Nelson Goerner. foto: jean Baptiste millot rlands >er2015 *er-fïets DO,- 5 JAAR GARANTIE! 16 jperfietsen.nl wrtverkoop: tel. 013-5432220, tketservice@theaterstilburg.nl, Ww.theaterstilburg.nl di 22 dec. Schouwb 29 de- jncert- J TILBURGSE KOERIER DONDERDAG 17 DECEMBER 2015 zijn dag dox, Telegraai Van der Drift debuutalbum vang or. i 7,50. ILezers van DeTilburgse Koerier kunnen nu extra voordelig naar deze voorstelling: 2 voor de prijs van 1*! Normale prijs:€ 23201€ 15. Bestel uw kaarten o.v.v. de actiecode MAGIC bij Infoservice Tickets via 013 543 22 20, rechtstreeks aan de balie of via www.theaterstilburg.nl. *U betaalt van het vrijkaartje slechts de servicetoeslag van 2,75. Er zijn nog kaarten te bestellen via www.theaterstilburg.nl, telefonisch via 013-5432220 en aan de balie van Theaters Tilburg. B/Zce T I Tilburgse Koerier I Last-minute Actie! als Lennaert Nijgh en Joop Visser. Er klinken invloeden van Bach en The Beatles en zelfs hun voorliefde voor de smartlap, satire en neder- skiffle zal de revue passeren. The Kik in een klucht? Wie zal het zeg gen. Het overspel is in ieder geval verdwenen, maar de deuren zijn gebleven. En vanavond gaan ze al lemaal open. Tilburg - "Luistert u nog mee, waren op tv": de openingszin van The Kik op het nieuwe album 2. De Nederlandse beatgroep, bekend van hits als Simone en Schuilen bij jou, was inderdaad de huisband van De Wereld Draait Door. Met het'muzikale blijspel'Met de deur in huis staan ze op dinsdag 2" cember om 20.30 uur in Cor zaal Tilburg. Tijd voor een feestje voor het einde van het jaar. The Kik brengt naast hun eigen rock-'n-roll muziek op teksten van vaderlandse schrijvers Kortom: de zoektocht naar liefde gaat in alle hevigheid verder! Te zien bij Pathé Tilburg en Euros- coopTi de hopeloos romantische Younes (Mingus Dagelet), die op zoek is naar het meisje waar hij één on vergetelijke nacht mee beleefde. Toen hij net begon, reisde Van der Drift met orkesten naar onder meer Spanje en Zwitserland en jamde hij erop los in Montreux, waar hij in middels van redelijk vaste waarde is bij dejamsessies ter opening van het wereldberoemde Montreux Jazz Festival. Hij heeft hier al met aardig wat grote namen samenge- speeld, waaronder Jamie Cullum, Joe Sample, Paloma Faith, Jacob Collier, David Mathews (toetsenist Santana) en de band van Gregory Porter. De met twee IMS Merlin Awards bekroonde illusionist Christian Faria neemt u mee terug in de tijd, op zoek naar het geheim van onsterfelijkheid. Zijn spectaculaire illusieshow in een schitte rend gotisch kasteeldecor, wordt ondersteund door videoani- matie, hightech sound en lichteffecten. Night of Illusions is een perfecte mix van vingervlugge magie, zwevende dames, komische effecten en superspannende ontsnappingsacts. Ook ziet u niet eerder vertoonde stunts, zoals de unieke Black Scorpion Escape. Een wervelend theaterspektakel, geschikt voor alle leeftijden. Tilburg - In Nederland is de jonge drummer en componist Neil van der Drift nog niet zo bekend, maar in China heeft hij al meer dan 20 shows gegeven. Begin december is hij teruggekeerd van zijn derde tour in China. Neil van der Drift en twaalf bandleden zijn op zon dag 13 december te gast in Para- Jox, Telegraafstraat 62 in Tilburg, ci Lzmt presenteert dan zijn italbum "New Old City". Aan- im 14.30 uur. Kaarten kosten niBURG - Nu de dagen korter wor den en de temperatuur daalt, stijgt het verlangen naar de kerstdagen. dagen van samenzijn, reflec- en introspectie. Maar ook de jen van favoriete kerstmuziek. (harmonie zuidnederland pre senteert op zaterdag 19 december In aanloop naar de kerstdagen een stemmig programma in kerstsfeer in de Concertzaal van Theaters Til burg. Aanvang om 20.30 uur. Het orkest biedt onder leiding van de Zweedse dirigent Per Otto Jo hansson knusse decemberwarmte met werken van Nielsen, Grieg en Rimski-Korsakov. Meesterpia nist Nelson Goerner is de solist in Griegs Pianoconcert. Er is veel veranderd in de levens van onze mannen, maar ook in Mannenharten 2 blijkt de liefde weer alles behalve een sprookje. Zo drijft de baby van Wouter (Jeroen Spitzen berger) en Nicole (Katja Herbers) hen vooral uit elkaar. Als beginnend kinderboekenschrijf ster heeft ze vooral oog voor haar leuke boeken en dito uitgever. Met als gevolg dat Wouter zich nog één keer in het onbezonnen stu dentenleven stort. Sarnen met Tim (Daan Schuurmans), die net terug is van zijn reis en besloten heeft een tijdje single te blijven, wat makkelijker gezegd is dan gedaan. Dennis (Barry Atsma) valt als een blok voor een nieuw zangtalent, maar zij laat zich niet zo makkelijk inpakken. Evenals Niels (Fabian Jansen), die besluit het na een ver- siercursus over een hele andere boeg te gooien. En dan is er nog CHRISTIAN FARLA

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2015 | | pagina 7