u te 4 it iV; G cor S IT RING A BELL Woezel Pip Overal vriendjes V Pieter Tiddens Marlies Helder- Opa-Oma Diploma De Kleine Kerstman betoverend kerstsprookje theaters tilburg.ni D OE Ronny Vreeman steekt 13volt hart onder de riem Burnt DONDERDAG 26 NOVEMBER 2015 6 jijkerbe. Bernadet! itact h chhierv fot&dbxl oude beki Amir Alikt en woont theaterstilburg.nl 013 543 22 20 FOTO: RONALD KNAPP 4 FEESTMAAND 12 dec 13 dec 16 dec 17 dec 17 dec 19 dec 23 dec 28 dec 30 dec Storioni Festival Tilburg 2016 Rosenberg Trio Amsterdam Sinfonietta Wende Snijders Stef Bos 14 jan 19 jan 24 jan Souvenir: Gary Hoffman David Selig Tim Knol Christmas with Anüna (ler) Oorkaan Joep Onderdelinden alleen me Zoals Am die allebe Vrijwillige In." Berna Is van we, 'Ik woon ik veel m ran binge lommelm det is de jneetelt ei Tilburg Ronny Vreeman, voormalig burgemeestersvrouw van Tilburg, heeft stichting 13volt een schilderij aangeboden, omdat ze de organisatie een hart onder de riem wil steken. The Tallis Scholars (GB, koor) philharmonie zuidnederland Nederlandse Bachvereniging TOP 2000 Live 'Samen vieren met een sfeervol concert...' I daar veeh int ik w zo29nov. 16.00 uur Studio Tip! Theaters Tilburg Cadeaubon ien. lee- loetje rvindi kunnen met Werelds De actie is online te volgen op de facebookpagina van 13volt. Ronny Vreeman steunt de actie van harte en biedt 13volt daarom een schilderij aan. Ze laat daarbij weten het zeer onrechtvaardig te vinden dat mensen die 13volt niet echt kennen nu via een pun tensysteem hebben bepaald, dat Tilburgse Koerier j Last-minute Actie! 13volt verkeert in zwaar weer sinds afgelopen vrijdag bekend werd dat de subsidieaanvraag aan een andere partij is toege kend. De stichting heeft daarop besloten in actie te komen. De actie 'Ongehoord' wil een stem en gezicht geven aan alle mensen die bij 13volt op hun plek zitten. spireerd op de kinderboeken van Anu Strohner, met tekeningen van Henrike Wilson en muziek van Toek Numan. Elk jaar is de Kleine Kerstman als eerste klaar met het maken en in pakken van zijn cadeaus. En toch mag hij nooit mee met de grote Kerstmannen om alle cadeaus bij de kinderen te bezorgen. Omdat hij te klein is. Zelfs de kinderen zijn groter dan de Kleine Kerstman, zeggen de grote Kerstma nn« En zijn slee is maar een prutssle Burnt is een sexy en smaakvol drama over rock 'n roll chef Adam Jones (Bradley Cooper). Hij had ooit met zijn fantastische gerechten de culinaire wereld aan zijn voeten, maar verloor alles door zijn wilde leven met drank en drugs. Nu is hij klaar om het succes terug te pak ken, maar heeft hiervoor het beste team ooit nodig, waaronder zijn ex-geliefde Helene (Sienna Miller). Zal het hem lukken om opnieuw aan de top te komen en die derde Michelin ster te krijgen? tje, vinden ze. Dus blijft de Kleine Kerstman alleen achter... Meer informatie: www.oorkaan.nl Recht-voor-z'n-raap muzikaal kindercabaret. En wel over de Grote Vraag: is het moeilijk om opa of oma te zijn? Want wat moet je eigenlijk kunnen? Moet je ervoor leren? Of lukt het je gewoon, als je het wordt? Marlies en Pieter vinden zichzelf zeer geschikt: ze hebben de leeftijd, maken toffe muziek, I computers omgaan, doen veel aan sport. Ook vergeten ze wel eens dat ze iets al vaker gezegd hebben. Doen gekke dingen. Krijgen kinderen aan het lachen, maar kunnen ook best iets strengs zeggen. Alleen... ze hebben geen kleinkind.. let op: Maar 50 last-minute kaarten te verkrijgen! mige dingen zijn nu eenmaal niet met punten vast te stellen", aldus Ronny. Het schilderij, genaamd Vriendschap, toont drie figuren uit drie verschillende culturen. ’Ronny Vreeman: "Ze zijn samen, vrolijk en kordaat. En vol energie. Net als 13volt!" waren vo- de speciale van hun vriendjes', in de Neder- oezel Pip. rje Ogen vriendjes iLezers van De Tilburgse Koerier kunnen nu extra voordelig naar deze voorstelling: 2 voor de prijs van 1*1 Normale prijs: €8,50 Bestel uw kaarten o.v.v. de actiecode diploma bij Infoservice &Tickets via 013 543 22 20, rechtstreeks aan de balie of via www.theaterstilburg.nl. *U betaalt van het vrijkaartje slechts de servicetoeslag van 2,75. Tilburg - Woezel Pip v rig jaar al te zien met de Sinterklaas-voorstelling familiemusical 'Overal Ze keren dit jaar terug in landse theaters als Wo« Want ook in "Het Land van je Ogen Dicht" dromen de beste vriendjes over Sinterklaas. Op zondag 6 december beleven de liefste hondjes van de hele wereld weer vrolijke en spannende avon turen in Theater Tilburg. In elk jaar getijde en samen met Tante Peren boom, Wijze Varen, Buurpoes en de Tulpjes. Zo beginnen ze in de winter, dan de lente, de zomer, de herfst en tenslotte is daar weer.de winter, waar de goedheiligman de Tover- tuinbewoners verrast met peperno ten en cadeautjes.Tijdens deze spe- tilburg - De tournee van de mu- ziektheatervoorstelling De Kleine Kerstman van Oorkaan in samen werking met De Doelen gaat op zondag 13 december van start in Theaters Tilburg. Aanvang om 14.00 en om 16.00 uur. Verteller Joep Onderdelinden, de musici van het Grote Kleine Kerst man Ensemble en regisseur Wil van der Meer maken het samen tot een vrolijke en ontroerende kerstvoorstelling voor het hele gezin. De Kleine Kerstman is geïn- ciale familievoorstelling zingen I populaire hondjes als SinterWoea I Pietje Pip en hun vriendjes de vit I lijkste Sinterklaasliedjes. De pret begint al vóór de voorste I ling! Vul je vriendjesboekpagiru I en doe deze in het grote Woezel I Pip Vriendjesboek in de foyer1 I het theater. Misschien korpt jo I vriendjesboekpagina wel in I I musical! Je kunt de vriendjesbo I pagina downloaden via de site I I het theater. Na afloop kunnen alle gasten oc I nog met levensgrote knuffels i I Woezel Pip op de foto. De musk van Woezel Pip duurt ongi 60 minuten. Er zijn voorstelli om 14.00 en om 16.00 uur. veren kan via www.theatersti nloftel. 013-5432220. TILBURGSE KOERIEII1LBURGSE 1 de oraanisatie niet voldoet. "Som- FOTO: LEVIN DE BOER

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2015 | | pagina 6