port film Vrijwilligers Verbeeten Challenge Schaatsen Sea' Piet de Visser: 'Voor John Feskens kwam ik naar Willem II' Nominatie voor Golfbaan Midden-Brabant an rdam The Legacy wint goud in Raamsdonkveer en lopen in Tilburg per- ntje 10,- 21 FOTO: JEROEN HAPPEL en en rschil- de andere loop 7 en Wjaarouc kens, d'n I Visser (81J vanhetelï tachtig furore maakte. chir zij ge riodt tel' k fans1 hanc Nagerecht ag vanaf 17.00u TILBÜRGSE KOERIEr|tILBURGSE KOERIER DONDERDAG 26 NOVEMBER 2015 Bei- in de boek- IU? kijk op .gasterijdetopper r ras ioscoop. over de film op lm.nl. 2 kaarten ;ze film! literlijk zondag ;n mailtje naar koerier.nl jw naam, a mer. De k oor bioscopr nd, waarond oop in Tilburg. organiseren i burg Road Ri Sci.- jaar k j leuke I schaat 1 endaa 1220. Tickets voor' i far away zijn op De NWE Vorst te zichtig trainen stond ze weekend weer op het p stralen. aat daarna hardlopen. Alle kin- ieren krijgen na afloop een gratis bioscoopbon! Inschrijven doe je voor 7 december via website www.schaatsloop.nl clubicoon dat hij zich deze middag "met de minuut een betere voet baller begon te voelen". Oud-ploeggenoot Bud Broeken reikte onlangs in Supporterscafé D'n Beitel het eerste exemplaar uit aan John Feskens. De voormalige rechtsbuiten vertelde dat hij van af het eerste moment het gevoel had dat hij al jaren samenspeelde met D'n Beitel. "John was nog jong, maar hij werd nooit gepie peld in de kleedkamer. Daar was hij een veel te goede voetballer voor." Veel oud-spelers waren van de partij in het supporterscafé: t was een opmerke- lling van de vroege- ll-trainer. Tijdens de >hn Fes- 'Als scout van Chelsea ben ik nog altijd op zoek naar een type-Fes- kens. Petje af voor hem", aldus De Visser. Ook Jan Reker was vol lof over zijn voormalige pupil. Feskens onderging het eerbetoon beschei den. In zijn dankwoord stelde het Bud Broeken (links) reikte het eerste exemplaar uit aan John Feskens. Wilburg Het lijke onthulli 're Willem ll-trainer. Tijde boekpresentatie van 'Joh kens, d'n Beitel' vertelde Piet de 1dat Feskens de motor elftal was dat in de jaren Voor de verkiezing van Golfbaan van het Jaar 2015 zijn, na stemming onder de aangesloten golfbanen en clubs bij de Nederlandse Ver eniging van Golfaccommodaties (NVG), twee banen overgebleven die de meeste voorkeursstem men ontvingen. Dat zijn Golfbaan Sluispolder en Golfbaan Midden- Brabant. Tijdens het 'Golf Awards Gala', dat op donderdag 17 decem ber plaatsvindt in Huis ter Duin in Noordwijk, kunnen de genodig den hun stem uitbrengen op één van deze genomineerde banen. De NVG telt maar liefst 119 golfac commodaties die lid zijn. Daar- schaatst en de andere loopt. je tussen de 7 en 10 jaar oud bent kun je ook meedoen samen met één van je ouders. Je moet dan zelf schaatsen en je vader of moeder Henk van Rooy, Wanny van Gils, Hans Werdekker, Fons Mallien, John Lammers, Kees Govers, Wil Swaans, Patrick Cohen, Mariano Bombarda, Adrie Bogers, Louis La- ros, Cor Stolzenbach, Toon Nele- mans en Ad van de Wiel, allemaal waren ze naar het Koning Willem II stadion gekomen om de boekpre sentatie bij te wonen. De aanwezi gen beleefden een gezellige mid dag onder leiding van presentator Toine van Corven. Volkszanger Theo Boomaars, voormalig team genoot bij Broekhoven, zorgde voor de muzikale omlijsting. The Legacy irurg die zei: ik ga opereren en gaat weer dansen. En na een pe- Je van intensief en toch voor- tilburg The Legacy van The PUC uit de Reeshof heeft na vijf maan den weer een wedstrijd gedanst in de hoogste klasse under 18 advan ced. Ondanks de sterke concurren- I tie was het juryrapport overweldi- I gend, Een duidelijke eerste plaats I Deze wedstrijd bracht in verschil- I lende opzichten iets speciaals met zich mee. Zolang geen wedstrijd gedanst, nieuwe outfit, gemiddel- I de leeftijd 14-15 jaar, maar ook een I klein wonder. Sanne kreeg een jaar I geleden te horen dat ze een drié- dubbele hernia had en hier niet liaan geopereerd kon worden. Ze zou nooit meer mogen dansen en [I buiten dit moest ze met verschil lende bewegingen voorzichtig zijn anders zou ze hélemaal niets meer llkunnen. Maar daar was ineens een Tilburg De Verbeeten Challenge daagt je uit om 1000 kilometer af te leggen in één dag. Richt je eigen team op, of sluit je aan als individu. Het evenement is voor iedereen die een steentje wil bijdragen aan het overwinnen van kanker. Ieder een is welkom. Het doel van het evenement is om aandacht te vragen voor Instituut Verbeeten, hét topklinische me disch centrum voor de behandeling van kanker in deze regio. De volle dige opbrengst van de Verbeeten Challenge gaat rechtstreeks naar het Verbeeten Fonds. Iedere euro fiLBURG - Op zondag 13 december Ijsclub Tilburg, Til- lunners en Attila een ichaats-Loop. Kinderen vanaf 7 kunnen meedoen aan deze wedstrijd, waarbij je eerst •-k-atst op de Ireen Wüst ijsbaan en daarna gaat hardlopen op de at letiekbaan. Je kunt dit allemaal zelf doen of samen met een vriendje of vriendinnetje, waarbij de ene Volksjongen Het boek 'John Feskens, d'n Beitel' is een feest der herkenning voor supporters die de carrière van de middenvelder van nabij hebben gevolgd. Het roept herinneringen op aan een tijd waarin hij als een voudige volksjongen uit Broek hoven uitgroeide tot clubicoon. Mister Willem II speelde liefst 483 officiële wedstrijden voor de Tri colores. Zelf is Feskens bijzonder vereerd met zijn biografie."Tijdens de interviews kwamen tal van her inneringen naar boven die in de loop der jaren weggezakt waren. Dat maakte het heel leuk om eraan mee te werken." Het boek 'John Feskens, d'n kost €15,95 en is te koop tshop van Willem II en in i ndels in Tilburg en Goirle. wordt direct besteed aan onder zoek naar betere en patiëntvrien delijkere behandelmethodes. Op zondag 10 april 2016 vindt de derde Verbeeten Challenge plaats. Om deze editie nog succesvoller te maken, is er plaats voor vrijwilligers: locatie managers, vrijwilligers ma nager, lid communicatiecommissie, lid dagcommissie, lid sponsorcom missie en lid routecommissie. Wil je ook een steentje bijdragen? Heb je affiniteit met een van boven staande vacatures? Neem dan zo snel mogelijk contact op via e-mail info@verbeetenchallenge.nl naast wordt het gala ook geor ganiseerd door de golfbond NGF (Nederlandse Golf Federatie), waar alle 267 golfaccommodaties in Ne derland bij aangesloten zijn. Naast de golfer en golfster van het jaar, golfbaan van het jaar, worden nog andere prijzen uitgereikt. Inmiddels is Marcel Maijer, sport journalist en verslaggever bij RTL, namens de NGF al langs geweest op de golfbaan om een promotie- en finale-video te maken. Deze vi deo zal voor de uiteindelijke stem ming in de finale getoond worden. Ongeacht de uitslag is Golfbaan Midden-Brabant al erg trots om bij de laatste twee genomineerden voor 'Golfbaan van het Jaar'te zit ten, mede gezien het feit dat de provincie Noord-Brabant alleen al 46 golfbanen teh. esbeek Golfbaan Midden-Bra bant in Esbeek is genomineerd voor de titel Golfbaan van het jaar. Als DESTI HERNER EV IJSSPORTCENTRUM TILBL Dl 01 Cl VRIJDAG 27 NOVEMBER 20:00 UUR en res irt- n ;r

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2015 | | pagina 21