w D B/i s )D! IRQ jijknieuws K I E» I vretersgat iz. De Bullekus maken 33 jaar muziek BDnfo Windenergie voor Berkel-Enschot nieuwe prins in Knolle- Martijn d'n Irste Verzamelbeurs in Udenhout Wintermarkt in Udenhout DONDERDAG 19 NOVEMBER 2015 Impressie van de wmtermarkt. Kijk voor meer informatie op www.t-heem.nl ivond jdens omgeving inves- >ark in*). terse vine de S vang BEC v coöp gevii onde van i windmol Prins Martijn d'n Irste en Adjudant Gert-Jan van Knollevretersgat. FOTO: BAS HAANS en exploiteren imolenpark op Iburg. Aan- T1LBURGSE KOERll TILBURGSE KOERIER den van, voor en door bur gers en bedrijven in de stad en directe omgeving. Zo kun nen bewoners en bedrijven van Berkel-Enschot groene stroom uit eigen omge gaan afnemen of gaan ir teren in het windmolenpê ('een stukje windmoler Tijdens de openbare bijeen komst wordt u geïnformeerd over de stand van zaken, planning en de mogelijkh den vanT-wind. Voorafgaand aan de re bijeenkomst (2O.( uur) 1 1 den den worden uitgenodigd om op zondagmiddag 22 november van af 14.00 uur met de bandleden te proosten op 33 jaar leut en onder tussen te luisteren naar mooie mu ziek, die wordt verzorgd door alle carnavalsbands die Knollevreters gat een warm hart toedragen. En natuurlijk mag een optreden van Ook het boerenbruidspaar werd vast aan het publiek voorgesteld. Maar in plaats van een 'echte' boerenbruiloft met bijbehorende klederdracht, gaat Knollevreters gat op de glamourtour. Mo 'Neeg openba- .00-21.00 vindt de Algemene Le- Vergadering plaats voor uitsluitend leden van BEC. berkel-enschot - Op maandag 30 november organiseert de Berkel-Enschot Energie Coöperatie (BEC) in de Drui ventros, Bosscheweg 11 in Berkel-Enchot, een voorlich tingsbijeenkomst. Deze staat in het teken van concrete plannen voor het ontwikke len, realiseren t van een windr Spinder in Till igöm 21.00 uur. werkt samen met andere iperaties in Tilburg en om ring aan die ontwikkeling jer de naam T-Wind. Doel dit project is om het een .dr.’.olenpark te laten wor- el-enschot Carnavalsband De ;kus bestaat 33 jaar. Leut mök- >ame, 3x11 jaar. De Bullekus is i opgericht door een buurtvereni- uit Berkel-Enschot en 33 jaar vuriger dan ooit. 3 jarig bestaan van De Bulle- aat de band groots vieren en een is welkom! Belangstellen- Golly (Monique Maas) en Mike Mc SOK (Mischa Reuser) waren nu al even samen, maar zullen elkaar in d'n onecht en in Knollywood-style het ja-woord geven op carnavals- maandag 8 februari. een bekende zanger uit Knollevre- rsgat niet ontbreken. Het feest idt plaats in thuisbasis Party centrum Van Opstal, Burgemeester Brendersstraat 3 in Berkel-Enschot. Like de facebookpagina van De Bullekus en blijf op de hoogte van de ontwikkelingen rondom het 33 jarig bestaan. udenhout - Op zondag 22 novem ber is er in de Eikelaar in Udenhout een sfeervolle en gezellige winter- markt voor jong en oud. De toe gang is gratis. Snuffel rond in de kraampjes met leuke spullen van bedrijven en particulieren uit Udenhout en om geving, geniet van lekkere hapjes en drankjes of kom een pieten muts knutselen en pepernoten bakken met de kinderen. De be zoekers kunnen meedoen aan het Hij zal bijgestaan worden door ad judant Gert-Jan Robben. Samen met hun Raad van Elf zal dit duo Knollevretersgat gaan leiden tij dens carnaval. Het motto van Knol levretersgat voor komend carnaval js'Leut mokte zll!' Met deze prins en adjudant staat weliswaar een nieuw duo op het podium, maar wel één met de no dige ervaring. Martijn (Baarendse, 128 jaar en projectleider Vastgoed I bij Hogeschool Rotterdam) is al enkele jaren actief in het carna- jvalsleven. Als Raadslid en later in Iverschillende commissies. Adju dant Gertjan (Robben, 43 jaar en londernemer) was al eerder adju dant. Verder was hij raadslid en ac tief bij de verschillende activiteiten Jen commissies van het SOK. Beide blijven naast hun officiële functie I deze taken ook gewoon doen. Iberkel-enschot Zaterdagav werd in Berkel-Enschot tij< het Malle Muze Fist de Prins Car naval bekend gemaakt. Knol levretersgat gaat het carnavals seizoen 2015-2016 in met een nieuwe prins: Martijn d'n Irste. Rad van Fortuin, met mooie prijzen die door ondernemers uit Uden hout beschikbaar zijn gesteld. Er is vertier voor iedereen. Iedereen is zondag van 13.00 tot 17.00 uur van harte welkom. De Wintermarkt is in de Eikelaar, een woon- en zorggebouw van 't Heem aan de Slimstraat40 in Udenhout. udenhout - Op zaterdag 21 novem ber wordt in de grote zaal van par tycentrum 't Plein, Tongerloplein 1 in Udenhout, de halfjaarlijkse verzamelbeurs gehouden. Er zijn standhouders met postzegels, an sichtkaarten, munten en papier geld, Eftelingspullen, winkelwa genmuntjes, miniatuurauto's en nog veel meer. De beurs is open van 10.00-15.00 uur. De entree is gratis. Als u een gratis taxatie wilt van uw verzamelspullen zoals kaarten, munten, etc. is dit moge lijk. Diverse standhouders taxeren en kopen uw spullen graag in. Meer informatie: tel. 06-10915839 of www.verzamelbeurzen.net L-7 j

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2015 | | pagina 11