j I ilburg in Bedrijf Online boodschappen doen bij PLUS Usselstein Lichtjesavond in afscheidspark crematorium nt.nl Wagnerplein Rabo Ondernemerscafé over het nieuwe financieren Geluksdag winkelcentrum Intratuin Tilburg en Rosmalen vieren 25-jarig bestaan Gratis boodschappen sparen bij PLUS Usselstein .BURGSE KOERIER DONDERDAG 29 OKTOBER 2015 23 TILBURGSE KOERIER I Nieuwe trucks Versteijnen Logistics 8 AM Tilburg I litslag! boud! Ina in de gaten! TILBURG - Boodschappendoen bij PLUS Usselstein kan nu ook online via plus.nl. Thuis of op kantoor be stelt u de boodschappen, die de PLUS-medewer- kers vervolgens afleve- ren of die u gewoon zelf bij de winkel ophaalt bij het PLUS Ophaal Punt. irkunst 44 Tilburg edinilla.eu volwass er creati. ile beste jerland 6! jner- 10,-, „K/jrg, WWW. WWW. 3rt- de klant dc Usselstt IJssel: nsierkunst coratie waarmee u happen nog 'Goedkoper tat lieve ïlstein, ondernemer ïlstein. Inspiratie Naast het online boodschappen doen, ki de nodit nenkon de ide’ biedt lijkte een har lappenhulp. nodig i in te /er heeft", zegt Ronald •ndernemer van PLUS Tilburg Logistiek dienstverlener en transporteur Versteijnen Logis tics heeft recent 15 nieuwe trucks in gebruik genomen, die zijn voor zien van de meest uitgebreide veiligheidsvoorzieningen. Daar naast is ook aan het comfort van de bestuurder gedacht. Kwaliteit, veiligheid en milieu zijn al jaren de speerpunten van Versteijnen Logistics waarbij Maatschappelijk Verantwoord Ondernemen alszeer belangrijk wordt gezien. Versteij nen is op de goede weg met een moderne vloot, een zo efficiënt mogelijke planning van ritten, trai ningen van medewerkers en ener giebesparende verlichting (LED) in de magazijnen. Met de aanschaf van deze nieuwste generatie Euro 6 trucks groeit het aandeel Euro 6 motoren in de totale transpor' vloot naar 50%. Hiermee wordt c CO2 emissie verder verlaagd. Kinderen en volwassenen kunnen op 31 oktober creatief aan de slag met pompoenen in het kader van Halloween. Daarnaast valt er tij dens deze feestweek voldoende te beleven en te zien en zijn er de hele week heerlijke lekkernijen te verkrijgen in de winkel. Zo worden er 25 prijzen verloot onder beta lende klanten die een formulier inleveren én wint de mooiste ver jaardagskaart een prijs. Iedereen is van harte welkom. Kijk voor het complete programma en meer informatie op www.intratuin. nl/tilburg Tony's Chocolonely chocolade tot Honig soep en van Sanex Douche tot Vanish Oxi Action. De actie start zondag 1 november en loopt tot en met zaterdag 30 januari 2016. Klanten van PLUS IJs- selstein ontvangen bij elke 10 euro aan boodschappen en speciale ac- tieproducten een gratis spaarze- gel. Met 70 zegels is de spaarkaart vol en kan vervolgens direct aan de kassa verzilverd worden voor een gratis boodschappenpakket. In het pakket zitten 22 producten van verschillende A-merken en het PLUS Huismerk, met een totale waarde van 50 euro. avond presenteren Kredietunie Tilburg, Collin Crowdfund en Start Foundation mogelijkheden van alternatieve financieringen. Daarnaast worden de twee be kende Tilburgse ondernemers Ruud Mutsaers en Ton Gimbrère ondervraagd. Zij hebben erva ring met het nieuwe financieren. De avond wordt afgesloten met een netwerkborrel. De ontvangst is om 19.30 uur in het Ontmoetingscentrum aan de Spoorlaan 300 in Tilburg. Meer in formatie over het programma, de sprekers en aanmelding is te lezen op website https://events.rabo- bank.com/tilburg/Ondernemers- cafe2015/ kunt u online terecht voor >dige inspiratie. Heeft u bin- >rt een feestje? Zoekt u naar ieale zondagsbrunch? PLUS >iedt online volop ideeën. De iroducten op uw lijstje bestelt u eenvoudig online of neemt u als reminder mee op uw mobiel naar de winkel. Ook qua recepten leeft u zich uit op de website; met dui zenden recepten zit er altijd wel iets voor u bij. op diverse plaatsen in de urnentui nen staan vuurkorven. Bovendien zal er passende muziek klinken. In een tent van het crematorium zal koffie, thee, warme chocomelk en glühwein worden geserveerd. Voor meer informatie over deze lichtjesavond kunt u contact op nemen met Crematorium Tilburg, tel. 013-4686204 of kijk op crematoriumtilburg.nl of stervenenrouw.nl I Tilburg Voor ondernemers is het I aantrekken van geld vaak een hele uitdaging. En is het lastig om de beste oplossing te vinden. Er zijn veel manieren om aan geld te ko men, bijvoorbeeld via een tradi tionele financiering van de bank, geld lenen van familie, crowdfun ding of via een kredietunie. Vooral de 'nieuwe financieringsvormen' L zijn in opkomst, maar nog vaak j onbekend. Tijdens het Rabo Ondernemers café op maandagavond 23 no vember laat Rabobank Tilburg en omstreken (MKB) ondernemers kennis maken met diverse par- i tijen die actief zijn in de wereld van het nieuwe financieren. Deze Tilburg - Zaterdag 31 oktober or ganiseren de ondernemers van winkelcentrum Wagnerplein een 'Gelukszaterdag' in het overdekte winkelcentrum in Tilburg-Noord. Tussen 10.00 en 15.00 uur maak je kans een gratis attentie te ontvan gen van het geluksteam. Deze at tentie heeft een u nieke gelukscode. Met de unieke gelukscode.maak je kans op één van de vele Wagr plein cadeaubonnen t.w.v. 1 die deze dag verloot worden. Wil je weten of jouw unieke code in de prijzen valt? Zorg dan dat je bij de prijstrekking aanwezig bent. De prijstrekkingen zijn om 11.00,13.00 en 15.00 uur op het plein bij EMTE. Online vindt u hetzelfde assor timent, dezelfde service en de zelfde prijzen als in de winkel. Zo maakt PLUS Usselstein bood schappen doen nog gemakke lijker. "Vertrouwde mensen, een vertrouwd assortiment en een vertrouwde service. Dat is wat u van ons gewend bent en wat we ook online kunnen bieden. We I heten onze klanten dan ook van j harte welkom om bij ons online boodschappen te doen. We heb ben nu een PLUS Ophaal Punt naast de winkel bij onze magazijn roldeur. Daar kunnen klanten hun boodschappen ophalen. Natuur lijk bezorgen we ook thuis als de Tilburg - Elk jaar wordt er naar uitgekeken; de boodschappen pakket spaarcampagne. Zondag 1 november start PLUS Usselstein opnieuw met de spaarcampagne voor een gratis boodschappen pakket. De komende maanden sparen klanten voor een pakket met een winkelwaarde van liefst 50 euro. Ook dit jaar biedt PLUS Usselstein haar klanten weer de mogelijk heid om te sparen voor gratis boodschappen. Met de dure feest maand in het vooruitzicht is het pakket een welkom cadeau in de vorm van 22 gratis producten. Van Tilburg-Vanv kere dagen i heid om het i. te bezoeken, van het Crematorium Tilbu1 de Karei Boddenweg 5 is maandag 2 november een sj :htjesavond.Crematoriuml rganiseert deze lichtjes samenwerking met coöj Monuta uitvaar ïlangstellenden Boodschappen PLUS Usselstein heeft een eigen online omgeving op plus.nl, waar u alle voor u relevante informatie vindt. Denk aan aanbiedingen en acties, het laatste nieuws en de mogelijkheid een boodschappen lijst te maken die u vervolgens op uw mobiel in de winkel bekijkt .Om het maken van de boodschappen lijst extra makkelijk te maken heeft de website een handige functie: de Boodschappenhulp. Het is na melijk niet nodig een volledige productnaam in te voeren. Enkel de termen 'brood', 'melk' of 'kaas' zijn al voldoende om de producten voor u te selecteren. De website Tilburg - Deze maand vieren Intratuin Tilburg en Rosmalen het 25-jarig be staan. Dit wordt uitgebreid gevierd met een speciale feestweek van za terdag 24 oktober t/m zondag 1 no vember. Tijdens deze week worden allerlei demonstraties, workshops en andere activiteiten georganiseerd. Voor eigenaar Gerard Berkelmans van zowel Intratuin Tilburg als Ros malen speelt educatie na deze 25 jaar nog steeds een grote rol. Zijn concrete missie is 'De natuur bij je in huis brengen'. Daarom worden ook tijdens deze feestweek weer veel verschillende activiteiten ge organiseerd, waarbij bezoekers kennis kunnen maken met de flora en fauna. Van leerzame workshops voor jong en oud tot interessante demonstraties. biedt een unieke optie i de dagelijkse boodschi voordeliger doet: de V maken'-functie. Voeg uw bood schappen toe aan uw lijstje en PLUS toont vergelijkbare produc ten tegen een lagere prijs. iwege de korte en don- is er minder gelegen- graf van uw dierbaren i. In het afscheidspark "’’burg aan is er op speciale lichtjesavond.CrematoriumTilburg organiseert deze lichtjesavond in samenwerking met coöperatie DELA en Monuta uitvaartverzor ging. Belangstellenden kunnen van 18.00 tot 20.00 uur kaarsen branden bij de columbaria, strooi- velden en de urnengraven van hun dierbaren. Het ritueel van de lichtjesavond brengt u dichterbij de herinne ringen aan uw overleden partner, kind, familielid of vriend. U staat stil bij degene die u achterlaat en kijkt vooruit naar wat er nog ko men gaat. Uw gevoelens kunt u er varen in het samen zijn en toch ook alleen. U bent aan het wandelen in het licht van de fakkels en kaarsen op een donkere avond. Juist uw aanwezigheid, met alles wat er is, zoals de tegenstellingen en over- gangen in het leven maken dat deze avond bijzonder zal zijn. De paden langs de strooivelden zullen worden verlicht met de fakkels en burg

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2015 | | pagina 23