1 §8 FM 1 ioek.nl Waarom een nieuwbouwhuis kopen? Een nieuw gezicht in de Piushaven Start verkoop appartementen Veemarktkwartier Prachtig wonen in Udenhout: Den Bogerd Koolhoven waagt de sprong over de Donge! Het ENDIS/INNOZAAM woningconcept 'WONEN 3.0' 1 1 ÉUW! PE WOONSALON; DÉ BEURS OVER BOUWEN EN WONEN - BULAGETILBURGSE KOERIER- DONDERDAG 8 OKTOBER 2015 I Karlijn en Thomas. I mingen Tijdens de huizenjacht staan nieuwbouwprojecten niet meteen bij iedereen op het vizier. En waarom eigenlijk niet? Met een nieuwbouwhuis bent u in bezit van een huis wat meteen naar uw eigen smaak is. Ook heeft een nieuwbouwhuis geen aankoopkos- ten (kosten koper) en uw huis is Vrij Op Naam. Rooi Harten Wonen in Rooi Harten is wonen in hartje Tilburg op plek met een bijzondere ge schiedenis. Dat vonden ook Mirjam van Lunen (47) en Roland van der Leegte (55). Roland: "De voordelen van nieuwbouw waren al snel duidelijk. Alles is meteen nieuw. We hoefden niet te slopen voor we Koolhoven Buiten Karlijn Sommer (22) en Thomas van Vugt (23) zochten een huis in de Reeshof en za gen als jong stel al snel de voordelen van nieuwbouw. Zij kochten uiteindelijk in Koolhoven Buiten. "Waar je bij een be staande woning vaak moet verbouwen en 'door een smaak van een ander heen moet kijken' konden wij nu het huis vol ledig naar eigen wens inrichten", vertelt Karlijn. Thomas: “Voor ons was al snel dui delijk dat we een nieuwbouwhuis wilden. Ons huis heeft de eerste vijf jaar weinig tot geen onderhoud nodig. Ook zijn nieuw bouwhuizen beter geïsoleerd en duurza mer afgewerkt. Hierdoor besparen we ook op stookkosten. En je hebt een huis dat op de dag van verhuizen, meteen naar je ei gen zin is". Met de oplevering van blok A in het-project 'Aan de Waterkant' heeft het Piushavengebied er een nieuw gezicht erbij. De woningen zijn allemaal verkocht, opgeleverd en sommige inmiddels zelfs bewoond. Triborgh gebiedsontwikkeling heeft echter niet stilgezeten en is in middels gestart met de verkoop van de 2e en 3e fase. Er is veel be langstelling en de bouw van fase 2 start waarschijnlijk nog in 2015. Ook in de tweede fase is er een grote diversiteit aan woningtypen, gevelindelingen, aantal verdiepingen en afmetingen. Er zijn nog di verse woningen beschikbaar. De ligging van het gebied is echt bijzon der. Aan het Wilhelminakanaal met uitzicht op natuurgebied Moe renburg, vlakbij de gezelligheid van de Piushaven. Laatje verbazen door dit prachtige project, www.aandewaterkant.nl Wonen in het Veemarktkwartier is wo nen in een bruisend cultureel stadshart, nergens vind je zo'n concentratie van cultuur, Creativiteit en gezelligheid! Tij dens de Woonsalon start Van der Wee- gen de voorverkoop van 12 appartemen ten. De appartementen komen in een De nieuwe bewoners kunnen straks met een gebruik maken van alle faciliteiten in De plannen voor het laatste deel van Koolhoven Buiten (aan de oostzijde van de Donge) liggen al op de tekentafel. Kom naar de Woonsalon en bekijk de eerste impressie van het plan. Met zo'n 300 woningen is er weer een breed aan bod. Kijk of er wat voor u bij zit en schrijf u alvast in. De voorinschrijving start op de beurs en daarmee blijft u als eerste op de hoogte van de ontwikkelingen! hun nieuwe buurt. Het park en de wegen rond de woningen zijn klaar wanneer de woningen worden opgeleverd. De woningen uit de eerste fase zijn ontwor pen dooj Bedaux De Brouwer Architecten. Kom op de beurs kennismaken met het ENDIS woonconcept. Het ENDIS woningcon- cept is zeer geschikt voor particuliere wo ningen (in iedere prijsklasse), maar zeker ook voor collectief particulier opdrachtge- verschap. Uitgangspunt is een woonhuis dat extreem licht, duurzaam, comfortabel, gezond, aanpasbaar, betaalbaar en ook nog nul-op-de meter is! Technisch is de woning van alle gemakken voorzien. Het casco bestaat uit een staalframe construc tie. Het waarborgt een zeer snelle bouw tijd, zeer grote ontwerpvrijheid en dus een optimale prijs/ kwaliteitverhouding. Bezoek de Den Bogerd promotiewagen op de Woonbeurs en haal gelijk een appeltje voor de dorst! Ook wonen in het Veemarktkwartier? Bezoek onze Hierwonen stand in de Koepel- hal tijdens de Woonsalon. gebouw waar onder in de plint diverse creatieve winkeltjes zijn gevestigd. De appartementen zijn 86 m2 tot ruim 100 m2, koopprijzen vanaf 215.000 v.o.n. De grootste appartementen krijgen een master bedroom en extra badkamer on der de kap van het gebouw. weer opnieuw konden gaan opbouwen. Ook hebben we een deel van de wensen vooraf kunnen bespreken met de aanne mer". Voor de nieuwe bewoners is het een heerlijk gevoel om te weten dat er voor lopig niets aan het huis gedaan hoeft te worden. Ideaal. "Dus nu gaan we alleen nog maar genieten!", aldus Mirjam. In nieuwbouwwijk Den Bogerd worden de komende jaren ongeveer 380 nieuwe wo ningen gebouwd; tweekappers, bungalows, rij- en hoekwoningen, vrijstaande wonin gen en woningen op vrije bouwkavels. De verkoop van de eerste fase (60 woningen) is deze zomer gestart. De belangstelling is groot. Zo groot dat de bouw al gaat starten in februari 2016. De realisatie van de eerste deelplannen van Koolhoven Buiten verloopt zeer voor spoedig, ongeveer de helft van de 220 woningen is opgeleverd. Dit jaar start de bouw van nog eens 75 woningen.

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2015 | | pagina 21