e ttjjSESI 1 ïlE Zelf bouwen: Collectief Particulier Opdrachtgeverschap II :r Goirle: 3e beste woongemeente! (laars Aangenaam wonen in project Heisteeg (Riel) Start verkoop deelplan Florence (Berkel - Enschot) Ie en iwijk Gratis adviesgesprek of speeddate met een professional 9 DE WOONSALON; DÉ BEURS OVER BOUWEN EN WONEN - BIJLAGETILBURGSE KOERIER- DONDERDAG 8 OKTOBER 2015 8 ■I CPO Hoge Hoek to ESEIND.NL De woningen worden in een traditioneel luimte en een huis In nog dit jaar in ÏSEIND aan wonen! Op de Woonsalon zijn er bouwkavels te koop in Tilburg, Riel, Udenhout, Berkel-Enschot, Gilze en Moergestel Wat houdt CPO precies in? Sander van Raak van het CPO-initiatief ‘Hoge Hoek' en Martijn van Heeswijk van 'CPO Fon- kelsteen’ vertellen over hun ervaringen. Beiden vinden het grootste voordeel dat alles zelf gekozen kan worden. Sander: "Ik kan zelf bepalen hoe mijn huis er uit komt te zien, waar de keuken komt en waar ik de stopcontacten wil heb ben. Daarnaast wordt het huis precies zo groot als ik mezelf kan veroorloven". Martijn vult aan: "Er zijn geen tussen stations, want ik koop alles direct bij de bron. Zo blijven de kosten laag". Sander en Martijn zijn het erover eens dat er veel tijd in gaat zitten. Bijvoor beeld het lidmaatschap van verschil lende werkgroepen, commissies of het CPO bestuur. Maar dat is ook voordelig. Martijn: "Doordat ik zo betrokken ben bij het project, heb ik echt het idee dat ik zelf erg veel inbreng heb in het geheel". Sander: "Uiteindelijk gaat het natuur lijk om één ding en dat is jouw eigen droomhuis. Ik moet zeggen dat ik ook echt trots ben nu mijn huis er eindelijk staat". CPO is geschikt voor iedereen. Inmiddels zijn er diverse adviesbureaus die CPO ini tiatieven begeleiden. Sander en Martijn hebben uiteraard ook advies voor zelf bouwers. "Neem in je afweging mee dat er echt veel uren in gaan zitten", zegt Sander. Martijn is het daar helemaal mee eens: "Ja, je moet begrijpen dat het lang duurt voordat het project klaar is. Fonkelsteen duurde in totaal driejaar". En toch zijn ze het beiden erover eens, alles is het meer dan waard! Tijdens de Woonsalon 2015 gaan de wo ningen van deelplan Florence in verkoop. In de stand van Novaform Vastgoedont wikkelaars krijgen geïnteresseerden een eerste indruk van dit gevarieerde deel plan dat onderdeel uitmaakt van nieuw- bouwplan Hoge Hoek te Berkel-Enschot. Het deelplan omvat zowel gevarieerd aan bod qua woningtypes als qua architectuur en gevelbeelden. Deelplan Florence bestaat uit in totaal 20 Een van de adviseurs waar mee u kunt speeddaten is Klerx Diepenhorst. Een gespecialiseerd bedrijf in maatwerk! nterieurs (kasten, meubels, keukens) en glas-in-lood. www.klerxdiepenhorst.nl. Goirle is uw woongemeente als u houdt van wonen in een dorp met stadse allu re. Naast een sfeervol centrum met goede horeca en een uitgebreid winkelaanbod, kunt u hier ook genieten van de rust en ruimte in de prachtige natuurgebieden. woningen; rij- en hoekwoningen, twee- onder-één-kap en vrijstaande wonin gen. Iedere woningblok heeft een eigen ontwerp en gevelbeeld. Ook in de plat tegronden is gezocht naar variatie. Zo zijn er twee-onder-een-kapwoningen met een extra grote begane grond waardoor er een woonkamer met riante woonkeuken ontstaat. Door middel van diverse afwer- kingspakketten, uitbreidings- en inde- lingsopties zijn de woningen helemaal op maat te maken. En wilt u even iets anders? In enkele minuten bent u in het centrum van Tilburg, bevindt u zich op de A58 of verblijft u in het Belgische achterland. Geïnteresseerd? Bezoek onze stand (nr. 11 en 12) ’LAN ELAARS. n Tilburg 175.000 ringen in mgebied af 710 sburg.nl/ ztorhuutj 10 Royale twee-onder-een-kapwoningen (vanaf 270.000) Het landelijke en groene plan Heisteeg be vindt zich aan de rand van Riel. De bouw van de eerste vrijstaande particuliere wo ningen is inmiddels gestart. Van Wanrooij verkoopt 10 royale twee-onder-een-kap woningen in dit plan. Er zijn vijf typen wo ningen op diverse kavelgroottes (vanaf 230 m2 tot 350 m2). Vrijwel iedereen fantaseert wel eens over hoe het ideale huis er uit zou zien. Als je zelf bouwt, kun je ook zelf bepalen hoe je droomhuis er van A tot Z uit komt te zien. Wat houd je tegen? CPO (Collectief Particulier Opdrachtgeverschap) biedt een oplossing: zelf bouwen met je toekomstige buren. Speeddaten kan zaterdag 17 oktober met: CIER Architecten Triborgh Ruimte voor Ruimte (zelf bouwen - kavels Oostkamer) Willem Hoppenbrouwers Bouwadvies Boink Tuin- en Landschapsinrichting Karin Hendriks Architectuur Kitty Mouwen Interieurontwerp Busser Tuinprojecten Klerx Diepenhorst maatwerk interieurs glas in lood Bouwatelier 013 KG Architecture WonenBreburg (verkoop starters- woningen en vrije sector huur) Format A Architecten PanPlus Architecten Innozaam (renoveren bouwen) Fereco Staalframe (bouwsystemen) en woonwijk bijna gereed. terdag 17 oktober LO:OO tot 12:00 uur J,SIN! Heb je persoonlijk advies nodig van een professional om je woonwensen waar te maken? Zoek je een architect, aannemer, interieur- of tuinontwerper die jouw visie begrijpt en waarin je vertrouwen hebt? De Woonsalon biedt je de kans om tijdens de beurs kennis te maken met diverse advi seurs en ze gratis en onder vier ogen te spreken. Wil je vrijblijvend kort kennismaken, plan dan een speeddate van 10 minuten en ont dek of je een klik hebt. Heb je een concrete vraag? Plan dan een adviesgesprek van 25 minuten. Neem tekeningen of foto's mee en hoor direct wat de ander voor je kan betekenen. Het aantal plaatsen is beperkt, dus meld je op tijd aan op www.woonsalon.nl en vul het aanvraagformulier in. Niet alle advi seurs zijn ook aanwezig op de beurs, dus aanmelden is noodzakelijk! eigentijdse stijl gebouwd, met mooie de tails en afwisselende dakvormen en raam- partijen. De ruime woningen (vanaf 600 m3 tot 660 m3) worden compleet afgewerkt en de koper heeft de keuze uit diverse aanvul lende opties, waaronder de kosteloze keus voor de woonindeling (wonen aan straat- of aan tuinzijde). Voor meer informatie kijkt u op http://www.vanwanrooij.nl of bezoekt u onze stand op de Woonsalon. Weekblad Elsevier verkoos Goirle dit jaar tot 3e beste woongemeente van Noord- Brabant! In Goirle vindt u een breed aanbod aan woningen, van starters- woningen, tweekappers tot vrijstaande woningen in een groene omgeving. Goirle is een actieve gemeente. Er zijn veel (sportverenigingen en er wor den veel evenementen georganiseerd. Cultureel centrum Jan van Besouw heeft een hoogwaardig aanbod aan voorstellingen.

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2015 | | pagina 19