BeursKrant SALON Gratis entree fiiv. Bezoek vrijdagavond 16 oktober of zaterdag 17 oktober dé beurs over bouwen en wonen Fors herstel woningmarkt - ook in Tilburg I Üf tilburgwoont.nl Prijzen winnen Al IRGSE KOERIER de Woonsalon Vrijdag 16 okt. 18.30 tot 20.30 uur zaterdag 17 okt. 11.00 tot 15.00 uur Koepelhal Tilburg Gratis entree Jer van nü OOP Primeurs 2015 kstraat 30 8 locaties met bouwkavels Tijdens de Woonsalon start de verkoop van nieuwe starterswoningen in Ros molen (Groeseind) en de verkoop van deelplan Florence in Hoge Hoek, Ber- kel-Enschot. Ook start de voorverkoop van Pakhuis West (appartementen Vee- marktkwartier), Vormenrijk (woningen Hart van Brabantlaan) en de laatste fase Koolhoven Buiten. Tijdens de beurs presenteert Van de Ven de woningen op hetVerbuntterrein (Tilburg Noord) en het Magazijnkwar- tier (binnenstad). Beide projecten gaan tijdens de beurs nog niet in verkoop, maar zijn bij de Woonsalon wel voor het eerst te zien. Dat geldt ook voor De Achterom; een woonconcept aanpas baar aan iedere locatie en woonwens. De Woonbeurs wordt georganiseerd door Platform Tilburg Woont. Op de hoogte blijven van nieuwe koop woningen en bouwkavels? Check www.ti I b u rgwoo ntn I .15950,-* ....9850,- ..9950,- 17450,- ...9450,- De woningmarkt trekt steeds verder aan. Volgens het Kadaster steeg het aantal ver kochte woningen in juli met bijna 33% en in augustus met bijna 29% vergeleken met een jaar eerder. De stijging deed zich voor bij alle woningtypen en in alle provincies. Vorige maand werden ook 28% meer hy potheken geregistreerd dan een jaar eer der. Deze cijfers worden gezien als een in dicatie voor toekomstige woningverkopen. Ook in Tilburg heeft de woningmarkt zich fors hersteld. Lokale ontwikkelaar Rob Ke- ijzer (Honk): "Volgens de NVM zijn in het tweede kwartaal van 2015 ruim 600 be staande woningen verkocht, een jaar eer der maar 400. Met name de nieuwbouw projecten verkopen weer goed: projecten als de Ijzergieterij, Lourdesplein en Aan de Oorzaak Het herstel op de woningmarkt komt vooral door de hypotheekrente. Die stond in 50 jaar niet zo laag, waardoor een huis ko pen voor veel mensen mogelijk wordt. De verwachting is dat de rente laag blijft, dus het herstel gaat nog wel even door. En de concurrentie onder hypotheekverstrekkers is groot, met als gevolg scherpe en lage hypotheektarieven. Toch betekent dat niet dat een huis kopen voor iedereen is weg gelegd. De regels en voorwaarden worden Waterkant (allen in de Piushaven), maar ook verschillende projecten in de Reeshof. Ook bouwkavels zijn weer populair: 22 luxe bouwkavels in Goirle waren binnen enkele maanden weg. In de crisistijd zou dat jaren geduurd hebben". Primeurs op de beurs Bekijk alle beurstips steeds strenger. Zeker voor de NHG hy potheken, een relatief veilige hypotheek met een lage rente, maar ook redelijke voorwaarden. Mensen die een huis willen kopen in Til burg hebben in ieder geval ruim keus. Rob Keijzer: "Ik denk dat de Piushaven de ko mende jaren de populairste plek van Til burg wordt. Je hoort mensen nu heel an ders over dit gebied praten dan vijf jaar geleden. Ook een wijk als Jeruzalem leeft op. Mensen zien hoe fijn het is om bij het water te wonen. De Tilburgse Spoorzone heeft een ander karakter, maar heeft de zelfde potentie als woongebied. Dat wordt nu nog minder herkend. Maar als het Cla rissenhof eenmaal gebouwd en bewoond is zal dat snel omslaan". 17 bedrijven en pop-up stores 33 nieuwbouw projecten 13350,- 7650,- 8450,- 15350,- exd. btw 7950,- 7850,- 7950,- Wie treft u op de beursvloer? Bekijk de beursplattegrond op pagina 3 43 :o.nl to.nl Nieuw in 2015: speeddaten met adviseurs Gratis en direct advies op maat 9 14350,-* 8950,- Bezoekers van de beurs maken kans op di verse mooie prijzen. Een cadeaubon van De Fabrikeur 50), twee kaarten voor de Efte- ling (€72), een boottochtje voor 4 personen door de Piushaven en vele andere prijzen. Om kans te maken op deze en andere prij zen is (vrijblijvend) aanmelden voor de beurs op www.woonsalon.nl/aanmelden noodzakelijk. 22350,- 23450,- 9750, r 12950,- Woonsalon 1

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2015 | | pagina 11