c 8.95 5.M 6.4S 8.45 BN-ers op rode loper bij première Grease lolumn OP KING! Oktober isTilburg Dansmaand Joosen Audio- Video K nu <999,- Nieuw Duits feestje in Reeshof maar wel zo leuk. TILBURGSE KOERIER DONDERDAG 10 SEPTEMBER 2015 3 (Winkel)hart FOTO: LEVIN DEN BOER en Volgende week... onen FTiww e uur. Dan klanken uur ument Petra Jansen FOTO: PIET GOETHALS 77; niet alleen maar .00 uur Samsung UESSJ6300 15 23 78 r Beneluxlaan 61 - Tilburg - T.013 467 05 37 - www.joosenav.nl cialist n Rooij Uw mening telt! Het is potjes 'AG OPEN r 17.00 UUR ktilburg.nl JURGSE KOERIER IKKEN ma in de Re gewijk wor een vrolijl onder de Reeshof. vreemdste )urg zit in de promenade, iteraan, in dat altijd links 800Hz, curved 138 cm Prijs: €1299,- na inruil niet ouder dan6jaar Tilburg Begin oktober staat er een nieuw feest op het program- teeshof. Sporthal Don- ordt omgetoverd tot jke Duitse feestruimte noemer Oktoberfeest Sinds donderdag 3 septem ber legt De Tilburgse Koerier alle nadruk op nieuws en gebeurtenissen uit de ge meente Tilburg (Tilburg, Ber- kel-Enschot en Udenhout). Bovendien hebben we geko zen voor een nieuwe vorm geving. We zijn erg benieuwd wat onze lezers hier van vin den. Stuur uw reactie per e- mail naar het adres lezers@tilburgsekoerier.nl 23 979 :.nl k» PIN Zaterdagavond start het feestge druis om 19.00 uur aan de lange Duitse tafels met pullen bier. Ook deze avond zal DJ Coenio zor gen voor de sfeer. Ook zullen de heren van Ein Prosit er een dolle boel van maken en wordt ieder een weer welkom geheten door Die Torfgraber kapelle. Hier geldt enkel een entreeprijs, maar er kun nen wel tafels besproken worden. Deze avond duurt tot 24.00 uur en er is weer een afterparty in café Dongewijk. Schnitzelparadijs Op zondag 4 oktober staat weder om een Oktoberkinderfeest op het programma (14.00 tot 18.00 uur). Deze zondag iscafé Dongewijkvan 17.00 tot 19.00 uur omgetoverd in een schnitzelparadijs. Perron 3 zal deze maaltijd verzorgen. Een kin- derschnitzelmenu kost €8,50, een schnitzelmenu voor volwassenen €12,50. Deze menu's zijn alleen on line te reserveren via e-mail info@ oktoberfeestreeshof.nl. Kijk voor entreeprijzen en meer I informatie op www.oktoberfeest- reeshof.nl. Daarnaast bestaat de mogelijkheid voor bedrijven om zich te melden als partner van het nieuwe evenement. tilburg Op zondag 13 september gaat de musical Grease in première in de schouwburg van Theaters Til burg. Tim Douwsma en Vajèn van den Bosch spelen de hoofdrollen in deze energieke show, die op 11 en 12 september haar voorpremière beleeft. Voor de première op zon dag is iedereen van harte welkom om tussen 15.00 en 16.00 uur ster- ren te spotten op de rode loper. Idool Tim beleeft in zijn rol als Dan ny zijn musicaldebuut. Naast hem l schittert Vajèn, bekend van onder andere de televisieserie Spangas, The Voice Kids en de succesvolle I musical The Sound of Music. Ook René van Kooten, Tommie Christi aan en Mylène d'Anjou zijn in de show te zien. Songs zoals You're The One That I Want, Sandy en lessly Devoted To You staan Iers muzikale geheugen ge- De musical werd in 1978 ver- met John Travolta en Olivia |i Newton-John in de hoofdrollen: I een hitfilm die wereldwijd door miljoenen is bekeken en tot op de dagvan vandaag populair is. Na de I première zal Grease in december opnieuw te zien zijn in Tilburg. I Grease is te zien op vrijdag 11 zaterdag 12 september om 20.15 uur in de schouwburg van Theaters Tilburg. De première op zondag 13 september is besloten, maar vanaf 15.00 uur arriveren gasten op de rode loper bij de hoofdingang. In december is Grease van 16 t/m 20 december te zien. my, een avond samen vol muziek, performance, film, concert én dans. Het hart van de avond is de voor stelling The Dog Days Are Over, de bedwelmende, repeterende uitput tingsslag waarmee Martens interna tionaal furore maakt. Hieromheen zie je o.a.zijn nieuwste solo, werk op de vloer en op film van zijn dansers, en bijdragen van bevriende makers zoals United C en Connor Schuma cher. Ook klinkt er volop live-pop- muziek van onder andere Soldier's Heart en is er een afterparty met de Gentse dj Boomslang. ADVERTEREN? bel 013-5368805 of mail naar advertentie@tilburgsekoerier.nl Het evenement begint op vrijdag avond 2 oktober om 19.00 uur. Dan zullen de eerste Duitse klanken door de hal klinken. Dit is een all- in avond, waarvoor vriendengroe pen, individuen en bedrijven zich kunnen aanmelden. De tafels a 8 personen worden verkocht voor een prijs, waarvoor men de gehele avond kan drinken (pullen) en ge nieten van een typisch Duits 3 gan gen menu, geserveerd door Perron 3. DJ Coenio zal deze avond bege leiden en Die Torfgraber kapelle ontvangt u met fraaie muziek. Ook Thortsen von Lippe Biesterveld komt langs. Deze avond duurt tot 24.00 uur. Daarna is er de moge lijkheid om te genieten van een af- terparty in café Dongewijk. Duitse kledij is verplicht. Zaterdag 3 oktober staat van 14,00 tot 18.00 uur het Oktober kinderfeest op het programma. Deze middag is qua opzet gelijk aan Kieltjesbal, maar dan met een Duits tintje. Kledij is niet verplicht, De met stip winkel van Tilbi Schouwburgpr Helemaal acht stille stukje dat je laat liggen omdat het nu eenmaal niet op de route ligt naar de parkeergarage ach ter de schouwburg. C een enorme zaak met en flesjes vol pillen en drank jes waarmee je kunt afvallen, spieren kunt kweken en je vitamineniveau kunt opkrik ken. Nu doe ik dat liever op een natuurlijke manier en kennelijk de rest van Tilburg ook, want ik heb in deze win kel echt nog nooit iemand binnen gezien. Achter de kassa zit steevast een tiener die verveeld op zijn telefoon zit te kijken of een tijdschrift doorbladert. Het bedrijf heeft vast een webwinkel, voor wie zich schaamt dat hij zijn spierballen uit een potje moet halen. Maar waarom hou je als ondernemer dan zo'n duur pand aan? Mijn vader heeft een heel duidelijke mening over dit soort doodstille winkels: allemaal dekmantels voor hennepkwekerijen en an dere onfrisse praktijken. Ik begin het zelf ook bijna te geloven. Want als zelfs de gemeente in hartje centrum een pand in eigendom heeft vol wiet, dan kijk je toch ner gens meer van op? Nou is een uitgestorven pil lenwinkel natuurlijk altijd nog beter dan een leeg staand winkelpand, maar de gezelligheid straalt er niet vanaf. Dat geldt helaas ook steeds meer voor de rest van het Tilburgse centrum - het Dwaalgebied uitgezonderd. Nieuwe winkelpanden bij bouwen gaat de bezoekers aantallen van het centrum niet verhogen, daar zijn de meeste mensen nu wel van overtuigd. Behalve Erik de Ridder dan. Ik vrees echter dat het beton het gaat win nen van een beetje meer groen. Voor al die leegstaande pan den is er volgens mij wel een hele mooie en humane oplossing: stel ze beschik baar als woning voor de vele vluchtelingen die nu onder dak zoeken. Zo laat Tilburg zijn (winkel)hart weer een klein beetje spreken. Meer informatie en tickets via l www.theaterstilburg.nl, telefonisch via 013 -5432220 en aan de balie van Theaters Tilburg. teen goede service!" Samsung Smart-TV| Kijk voor het volledige programma van Oktober Dansmaand op *TT) www.tilburgdansstad.nl ®_Ljww tilburg - Oktober Dansmaand be tekent een volle maand dans op de Tilburgse podia, pleinen en straten. Tijdens Oktober Dansmaand 2015 ligt de focus op vernieuwing. Er zijn tientallen dansvoorstellingen, ver- rassingsacts op straat, kindervoor stellingen, meet en greets met cho reografen en dansfeestjes. Oktober Dansmaand is een evenement van Tilburg Dansstad en gaat van start op 1 oktober met An evening with Jan Martens, een 'mini-festival' vol dans en muziek in alle hoeken van Schouwburg Tilburg. Speciaal voor de opening van Okto ber Dansmaand stelt Jan Martens, een jonge, succesvolle choreograaf afkomstig van Fontys Dance Acade- icus op

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2015 | | pagina 3