7WB port Curling Club Tilburg start nieuw seizoen 5, Boek over John Feskens in voorverkoop Inschrijving Warandeloop geopend TILBURGSE KOERIER DONDERDAG 10 SEPTEMBER 2015 27 1 ■L- FT] ww EL Stichting Tess op zoek naar oldtimers FOTO: INE VAN DER VOORT Tien jaar impro met Tilburg Tigers Kennismaking met rugby Week van het Badminton XTRAS EREN HR <AS Fflww Meer informatie www.curlingclubtilburg.nl voorverkoop d'n Beitel ?nsverhaal Tilburg De inschrijving voor de 57e editie van de Internationale Loket.nl Warandeloop Tilburg is geopend. Alles over de Week van het I Badminton is te vinden op www.weekvanhetbadminton.nl. BURGSE KOERIEM curlers van Curling Club Tilburg van 19.30-22.30 uur actief in het Ussportcentrum in Tilburg. Men sen die kennis willen maken met curling kunnen eens vrijblijvend langskomen, om te kijken of om mee te doen. Net als vorig jaar kan iedereen zich middels de Warandeclinics optimaal voorbereiden op een van de recrea tieve onderdelen op vrijdag 20, za terdag 21 of zondag 22 november. Tien zondagochtenden verzorgen gediplomeerde trainers van AV At tila en Tilburg Road Runners deze clinics. De eerste in een serie van tien vindt op zondag 13 septem- tilburg Op zaterdag 10 oktober spelen de Tilburg Tigers hun ju- bileumshow op exact dezelfde locatie waar zij tien jaar geleden hun eerste schreden zetten op improvisatiepodium. Alle igstellenden zijn uitgeno- het Klasse Theater, ilburg, het feest van Tilburg Badmintonclub Tilburg (BCT) organiseert op maandag 14 en woensdag 16 september open dagen. Het is dan Week van het Badminton. Iedereen die eens gra tis en vrijblijvend een shuttle wil slaan, is dan van harte welkom. Be- mgstellenden kunnen op maan- ag 14 september van 19.00-21.00 ur terecht in in T-Kwadraat en/of p woensdag 16 september van 9.00-22.00 uur in de Drieburcht. het ir belangs digd om in I Carre 16 in Til het 10-jarig bestaan mee te vie ren. Het belooft een spetterende voorstelling te worden. Voor de jubileumshow zijn alle acteurs van toen en nu uitgenodigd. Als de agenda's het toelaten keren bijvoorbeeld Memphis Maniacs- gitarist Peter van Gestel en ook Ad-Just Bouwman terug. Ad-Just Bouwman won in zijn Tigertijd ooit het BNN-programma 'Lama Gezocht' en speelde later in de succesvolle musical Soldaat van Oranje. De voorstelling begint om 20.30 uur. Reserveren voor deze speciale jubileumshow kan via I website www.tillburgtigers.nl. 1 is de eerste echte biografie van een Willem ll-speler ooit. John Feskens, d'n Beitel verschijnt ter gelegenheid van zijn 50e verjaardag in november. Het boek telt meer dan 240 pagina's inclusief een fotokatern, statistieken en een chronologisch overzicht van alle officiële wedstrijden die John Feskens voor Willem II speelde. Het boek kost in de voorverkoop 13,50, de normale verkoopprijs is 15,95. De eerste 150 intekenaars ontvangen een door John Feskens gesigneerd exemplaar. De voorverkoop loopt tot en met 30 september. Het boek ver schijnt in november. Meer informatie: www.johnfeskens.nl ber plaats. Bij het inschrijfgeld voor de Warandeclinics (25 euro) zit het startbewijs voor de Loket.nl Wa randeloop inbegrepen. Daarnaast krijgt iedere deelnemer een trai ningsschema en advies over schoei sel, kleding en voeding. Runners- worldTilburg biedt alle deelnemers aan de Warandeclinics 10% korting op aankopen in de winkel. De Wa randeclinics vinden steeds plaats op zondagochtend in de Oude Wa rande achter Tilburg University. De eerste clinic is aanstaande zondag, de laatste op zondag 15 november. Een training duurt ongeveer 1,5 uur en de gemotiveerde trainers zorgen ervoor dat alle deelnemers succesvol de 5 km, 10 km of halve marathon kunnen voltooien. Kijk voor alle informatie en inschrijven op www.warandeclinics.nl en op facebook.com/wa ra nded i nies. Tilburgs sportcafé Tilburg Op vrijdagavond 25 september organiseert team Verenigingsondersteuning in het après-ski café van T-kwadraat het allereerste Tilburgse sport café. Een nieuw initiatief waar alle Tilburgse sportbestuurders en commissieleden voor uitno- digd zijn. Wethouder Hans Kokke luidt deze avond het nieuwe verenigingsjaar in met een toast. Verenigingsondersteuners pre senteren hun ondersteunings- en activiteitenaanbod voor ko mend sportjaar. Daarnaast staat de avond in het teken van "De toekomst van uw sportvereni ging". Daniel Klijn, eigenaar van adviesbureau Brug 8 en grond legger van "Besturen met een visie" neemt je mee in de veran derende wereld van de sportver eniging. Hij bespreekt o.a. leider schap en generatieverschillen en zal tips en ideeën meegeven hoe u als sportbestuurder invloed uit kunt oefenen op deze verschil len, om uw vereniging gezond de toekomst in te leiden. Tijdens het sporTcafé is er voldoende ruimte voor discussie en om met elkaar te netwerken. Informeel, infor matief, inspirerend en interactief dus. Zorg dus dat er een afvaar diging van jouw vereniging aan wezig is! Het sportcafé opent om 19.00 uur. Deelname is kosteloos, wel graag vooraf aanmelden via i robert.barclay@tilburg.nl. tilburg De wintersporten gaan weer aandacht vragen. Iedere week staan de curlers van Curling Club Tilburg op het ijs in het Us- sportcentrum Tilburg aan de Stap- pegoorweg. Curling kan op allerlei niveaus gespeeld worden. Soms is het puur 'fun', maar curling is ook een serieuze Olympische sport. Iedere donderdagavond zijn de tilburg - Rugby Club Tilburg houdt op woensdag 16 septem ber clinics aan de Bredaseweg 560 in Tilburg. Deelname aan deze kennismaking met rugby is gratis. Er zijn van 19.00 tot 20.00 uur clinics voor de jeugd en van 20.00 tot 21.30 uur voor dames en heren boven de 16 jaar. Ervaring met rugby is niet nodig. Iedereen is van harte welkom. Rugby Club Tilburg (1974) is sinds 1996 in een bos rijke omgeving aan de Bredase weg gevestigd. Aanmelden voor de clinics kan viae-mailadreswerving@rugby- clubtilburg.nl, al ben je ook wel kom zonder vooraanmelding. van de wachtlijst van stichtingTess meerijden. Het inschrijfgeld be draagt 10,00 per auto en dit be drag komt volledig ten goede van stichting Tess. Daarnaast kunt u op het eindpunt deelnemen aan een BBQ. De kosten hiervoor bedra gen 15,00 per persoon, inclusief twee consumpties. De broodjes lunch met een consumptie wordt aangeboden. Meer informatie of aanmelding: e-mail evenemen- ten@stichtingtess.nl of ceessie. vermeulen@live.nl of bellen naar 06-28807397 (Jan Mathijssen). Stichting Tess is een organisatie waarin alle bestuurders en vrijwil ligers zonder een salaris of andere financiële beloning en/of onkos tenvergoeding gelden inzamelen om dolfijnondersteunde therapie voor kinderen in de leeftijd van 4 tot en met 18 jaar met het syn droom van down, autisme of elke andere al dan niet aangeboren verstandelijke en/of motorische beperking mogelijk te maken. De ze therapie heeft bewijzen een be langrijk middel te zijn in de groei en ontwikkeling van het kind. tilburg Op zondag 27 september organiseert stichting Tess haar eerste oldtimer rit. Deelname staat open voor oldtimers van ten minste 25 jaar en ouder dié niet geschorst zijn en tenminste WA verzekerd. Deze eerste rit heeft als startpunt Van der Valk hotel Gilze- Tilburg. Hier worden de chauffeurs en hun gasten om 09.30 uur ont vangen met een kopje koffie en thee met iets erbij. Om 10.15 uur gaan de auto's via een leuke toe ristische route door Midden Bra bant naar Piet Plezier (aankomst circa 12.00 uur) in Oisterwijk. Hier gebruikt men een eenvoudige broodjeslunch. Van daar uit gaat het wederom toeristisch naar het eindpunt: 't Gildehuis in Moerge stel. Hier is van alles te doen. Er zijn springkussens voor de kinderen, een speeltuin, een demonstratie van 't gilde, het bezichtigen van de deelnemende auto's, het Raad Win spel en optredens van Mo nique Timmermans en Rudy de Wit. De auto's arriveren hier vanaf 15.30 uur. Het is de bedoeling dat in elke auto een of meer kinderen tilburg Onlangs is de van het boek John Feskens, van start gegaan. Het lever van Mister Willem II leest als een jongensboek. De dynamische mid denvelder speelde twee decennia betaald voetbal, waarvan vijftien jaar voor de Tricolores. Met 483 officiële wedstrijden heeft hij het clubrecord in handen. John Feskens, d'n Beitel leding iTilburc Ie War inkop

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2015 | | pagina 27