ADVERTEREN? Pimpen voor Muziekids leerwijzer Bossers Vlees uw barbecuespecialist Vaders in het zonnetje bij PLUS IJsselstein Inschrijven voor Blauwe Zondag Snel en veilig bruin met AlgaSun-Ultra I EL UW TAAL 4000,- 27 augustus I ALGEMEEN 17 EL tingen/modecheque bruin BhI cursussen en opleidingen doncheque® s CURSUSSEN workshops KAPPINGEN E-mail naar RPARKLAAN) _.COM zie de Impor- Geef dan nu uw advertentie op: tilburgsekoerier.nl of bel 013-5368805 Cursus plaatsen? U wilt een cursus plaatsen? Kijk dan voor informatie over prijzen en werkwijze op: www.tilburgsekoerier.nl Klik op de button Adverteren Cursusaankondigingen. Of kom langs op ons kantoor. “ring voor neld." Na een Jereen ieder- om Dion hoop na- jbel voor I IILDUhU - 4 I Vaderdag. I Besterdrinr I voor de h= I bookacti- 3E TILBURGSE KOERIER DE TILBURGSE KOERIER DONDERDAG 25 JUNI 2015 Altijd al willen leren bridgen? Grijp uw kans Wie van gezelschaps-spelletjes houdt, zal met bridgen nóg meer plezier beleven! In sept. starten in Denksport centrum B-E diverse bridgecursussen, door onze ervaren docenten. Info: tel 013-5336400 www.denksportcentrum. In een mum van tijd veilig worden. Dat is nu mogelijk met de nieuwe Franse natuurzuivere diep- zeealgenlotion AlgaSun-Ultra. Deze lotion, zorgt ervoor dat het pigment in de huid wordt geactiveerd, zodat je op een natuurlijke wijze veel snel ler bruin wordt.--Zodoende hoefje maar veel korter in de zon, wat ge zonder is voor je huid. Dit natuurzui vere AlgaSun-Ultra diepzeealgen- extract zorgt namelijk voor een zes maal snellere bruining, zodat je na een uurtje het resultaat al duidelijk ziet. Zelfs in de schaduw word je hiermee bruin. Ook geschikt voor de zonnebank. Bevat geen zonnefilter dus gedoseerd opbouwen. Door de vitaminen en voedingsstoffen blijft leefd kan lag is een i rlandse Verer JVA), samen met _.J_ ar van Autilook. jaat tussen 11.00 art bij de Harmo- aat inTilburg. Van alnemers pimpen van een meubel is niet meer dan logisch als je onze bedrijven combineert." Peter 'Peerke' Hessels vult aan: "Ik vind maatschappelijk ondernemen zeker belangrijk, alle beetjes helpen. Ik hoop dat 1 een naar de winkel komt aan het werk te zien. En ik tuurlijk dat het mooie meut een mooie prijs over de toonbank gaat. Hoe duurder, hoe beter! Stich ting Muziekids zal het geld goed besteden!" Meer informatie: www.muziekids. nl/vestigingen/st-elisabeth_tilburg. Summercourse e-learning Zelf e-learning opzetten voor jouw training? In deze 5-daagse Summer course leer je hoe je je dat doet! www.blenditlearning.nl inclusief alles wat u maar kunt be denken met borden en bestek voor slechts 9,99 per persoon. Ook zijn super de luxe spiezen en een 'vis en vega' assortiment aanwezig. Verder een groot assortiment aan wijnen ter aanvulling. U kunt daarnaast gas- of houtskoolbarbecues reserveren. De ze staan gratis ter beschikking. Er zijn ook grote pannen beschikbaar om te wokken. In totaal zijn er voldoende barbecues en wokpannen beschik baar voor 5.000 personen. Let voor de speciale aanbiedingen op de ad vertentie elders in dit blad. U kunt ook terecht op internet via www.bossersvlees.nl of in de vier Bossers vestigingen: 's-Hertogen- bosch, Churchilllaan 89, tel. 073- 6231958; Tilburg, Everjachtstraat 43, tel. 013-4674059; Eindhoven, Kruis straat 185a, tel. 040-2432474; en Breda, Donk 12, tel. 076-5418978. individueel of per groep naar de ker mis. Van 13.00 tot 15.00 uur kan ie der op zijn of haar manier de kermis beleven en in de diverse attracties gaan. Na het rondje op de kermis is er om 15.00 uur nog een gezamen lijke bijeenkomst. De groepen wor den begeleid door een vrijwilliger van de NVA. Ook zijn er vrijwilligers op de kermis aanwezig om overige bezoekers te informeren. Deelname en consumpties in de Harmonie zijn gratis, de entreegelden van de at tracties en overige consumpties zijn voor eigen rekening. Meer informa tie en inschrijven: www.blauwezon- dagtilburg.nl. koopadressen en waardebon, advertentie elders in dit blad. I teur: Tiwes-lmport, www.algasun.nl of tel. 0416-33 50 51. Tilburg De slagerijen van Bossers Vlees verkopen veel barbecue vlees. Speciaal in het barbecue- seizoen weten klanten dat er een grote variatie aan barbecuevlees aanwezig is. Tilburg - Zondag 21 juni was het J*T. PLUS IJsselstein aan de uring wilde iets leuks doen heren en bedacht een face- ctie. Iedere mama, oma, zoon, I dochter of vriend kon een papa aan- r melden door een leuk bericht over I vader te plaatsen. Er werden in totaal Dion van den Broek: "Peerke en ik kwamen elkaar tegen bij Onderne mend Zuiderkwartier, een netwerk voor ondernemers uit onze wijk. Al snel kwamen we erachter dat we naast het ondernemen, nog iets gemeenschappelijks hebben. We vinden het allebei heel belangrijk om iets terug te doen voor de maat schappij. Al pratende bedachten we dat we best iets moois zouden kun nen doen. Maar wat en voor wie? Peerke verkoopt tweedehands meu belen en ik heb een eigen bedrijf in airbrushing. Eén en één is twee, het 35 reacties geplaatst en er zou vol gens afspraak een winnaar beloond worden met een pakket. Eigenaar Ronald IJsselstein was zo onder de indruk van de inzendingen, dat hij besloot om alle 35 papa's in het zon netje te zetten. Zij zondag blij verrast met een lappen- Professionele hulp bij onverwerkte jeugdervaring wat doorklinkt in het leven Nü. Informatie: 0619953226 voicemail. www.psycholumiere.nl Er zijn al barbecueschotels vanaf 3,49 per persoon. De klant kan het helemaal zelf samenstéllen. Daar naast wordt ook een luxe barbe- cueschotel aangeboden, met o.a heerlijke gemarineerde lamskarbo- nade, varkenshaasmedaillons, luxe biefstuk of kalfspiezen en entrecóte. Tevens biedt Bossers Vlees compleet verzorgde barbecueschotels vanaf 5,99 per persoon, waarbij u kunt kie zen uit maar liefst 20 verschillende soorten vlees met drie soorten rauw kost, vief soorten sauzen en stok brood. Ook hierbij kunt u ook weer kiezen uit een luxe variant. De barbe cue all-inn is helemaal gemakkelijk, Tilburg - Zondag 19 juli wordt voor de vierde keer de Blauwe Zondag gehouden op de Tilburgse Kermis. Mensen met autisme kunnen die dag gemakkelijker deelnemen aan de ker mis. Veel attracties zullen daartoe hun licht- en geluidsintensiteit verminde ren, zodat de kermis met zo min mo gelijk prikkels beleefd kan worden. De Blauwe Zondag is een idee van Autilook, Nederlandse Vereniging voor Autisme (NVA), samen met Gijs Franken, oprichter De Blauwe Zondag g< en 12.30 uur van star nieindeStationsstraa hieruit vertrekken de deel Tilburg Op donderdag 2 juli om 18.30 uur slaan Dion van BeCreative Airbrushing en Peerke het meu- belmeneerke de handen ineen om kinderleed te verzachten. In Peerkes winkel aan de Korvelseweg 159 pim pen ze een tweedehands tv-meubel op, wat via social media op facebook via de groep Samen sterk voor Mu- I ziekids (https://www.facebook.com/ I groups/910171092358028/) geveild 1 zal worden. De opbrengst gaat naar I stichting Muziekids, zodat langdurig I zieke kinderen in het ziekenhuis zelf I met muziek aan de slag kunnen. pakket ter waarde van 50 euro. "Leuk om deze klanten blij te maken met zo'n pakket", aldus Ronald IJssel stein. "Een stukje waardering voor de mensen die zijn aangeme kopje koffie vertrok iedereen weer huiswaarts om daar verder Vaderdag te vieren. je huid fris en soepel. De lotion voor het gezicht en lichaam in een grote flacon van 150 ml voor langdurig gebruik kost 19,35 euro (met waar debon slechts 16,35 euro). Voor ver-

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2015 | | pagina 17