UID I Jazz onder de brug tijdens varend concert on ronk Open dag Factorium Goirle Zondag'Tilburg in Koor' i.NL M oresca DE TILBURGSE K0ER1 Clash of the Cover Bands MACHINES iakkerijmachines.nl PRODUCTEN valhoeve.nl BELETTERING igncentral.nl .zetbee.nl Ad Parnassum /.fiori.nu Fontys Jazz Choir GRATIS ARBEIDSRECHT ADVIES? Mtoe.ve.Kll Amarant Country Festival Expositie amateurkunstenaars FOOD NON-FOOD nulders-bv.nl en liefde' is nieuwe wis armee aurg in T. 013-5353135 www.rechtswinkeltilburg.nl ulders Hmg TILBURG - Cour The White Stz achting F >ndag 7 Reserveren is noodzakelijk, en kan op www.tilburgtewater.nl. Kijk voor het verdere activiteitenaanbod van Tilburg te Water ook op deze website. Remix Hardwell muziek Efteling-attractie CONSERVATORIO NACION" wordt Hing aan let is een Museum De organisati Stichting Tilburg te werking met de sc Tilburgse Museumt cept is bede ruim 20 ja: cesvolle Pi Onder het motto 'Sc geeft de ins* Ie Pont-concer A uniek concert met maar 75 plaatsen. Je mag zoals bij alle eerdere Sous Ie Ponts je eigen kussentje, dekentje en een lantaarn of kaarsje in een glazen pot meenemen. Tilburg Op zaterdagavond 13 juni vindt het eerste concert van de nieuwe driedelige zomerserie Sous Ie Pont plaats. Tilburg - Na drie succesvolle eer dere edities vindt op zondag 7 juni het groots opgezette festival Tilburg in Koor weer plaats. Aan vang om 13.00 uur.U kunt van al les verwachten tijdens Tilburg in Koor, want alle Tilburgse koren en vocale ensemblesmochten zich aanmelden. Van kinderkoren, bar bershop groepen, shantykoren, gospelchoirs tot klassieke koren en badkamerzangers. Ruim 40 ko ren en zanggroepen presenteren zich deze middag in Concertzaal Tilburg - Wil jij met jouw coverband of tributeband spelen op de beste podia van Nederland? Schrijf je dan nu in voor het 12e seizoen van de bandcompetitie The Clash of the Co ver Bands via www.theclashoftheco- verbands.com. In oktober starten de voorrondes van The Clash of the Cover Bands, The Benelux Edition 2015^2016. Uit alle inschrijvingen worden 350 cover bands en tributebands geselecteerd. De bands worden beoordeeld in de categorieën vakjury en publiek. De uiteindelijke winnaars worden be loond met o.a. een cd-contract met videoclip met distributie en plug ging in de Benelux, een tour van 20 optredens, bandcoaching. Broadcast live videoclips en live fotoshoots. Tilburg en de Muzentuin. Daar moet de vierde editie van Tilbu Koor voor de bezoekers een muzi kale wandeling van jazz naar pop en van Slavische liederen naar ope ra en klassieke muziek worden. Het evenement eindigt met een groot schalige samenzang in de Muzen tuin. Tilburg in Koor is de afsluiting van de Week van de Amateurkunst en wordt georganiseerd door de Federatie Tilburgse Zangverenigin gen en Theaters Tilburg. Het evenement is vrij toegankelijk. emen Interieurbeplanting 11 Projectbeplanting IN FALCON I Tilburg - Kamerkoor Ad Parnas sum uit Tilburg presenteert op zaterdag 13 juni een nieuwe cd in de Kloosterkerk in Den Haag. Aanleiding is het 35 jarig bestaan van het koor, maar ook het feit dat De trein naar Sobibor en de Canti yanteschi van de Brabantse com ponist Mathieu Dijker voor het eerst op cd worden uitgebracht. Delen van deze muziek zullen op 13 juni om 16.00 in de Klooster kerk in Den Haag ten gehore wor pen gebracht. jntry- en line dance club tallion organiseért Ls.m. Stichting Handicap op zaterdag 6 en zondag 7 juni voor de 15e keer het Amarant Country Festival in de mane ge van Amarant aan de Bredaseweg 570. Grote namen uit de Nederlandse en Belgische countryscene maken hun opwachting op dit festival, zoals Savannah met Dick van Altena, West Virginia Railroad, Robbie Masters, Ted Helen, Frank Jansen Kwartet, The Country Wings, Connected, Route 66, Texas Renegade, Terry White Band, Kris Robyan en Nicky. Er is een grote dansvloer aanwezig, maar er is ook voldoende gelegen heid om rustig te zitten en van de mu ziek te genieten. Er zijn enkele stands aanwezig met countryartikelen. Alles wat verkocht wordt is gesponsord door verschillende bedrijven, zo dat de opbrengst zo groot mogelijk wordt. De opbrengst van dit festival komt geheel ten goede aan de Stich ting Handicap. Die verzorgt paardrij den voor personen met meervoudige beperkingen. Kijk voor meer informa tie op www.thewhitestallion.nl. tie is in handen van 1 te Water in samen schippers van de ihaven. Het con- iacht door John La Haye,al jaar bedenker van vele suc- Piushaven-activiteiten. -*■“VSous Ie Pont to De Pont' geeft de instapkaart van dit Sous Ie Pont-concert gratis toegang tot het museum voor hedendaagse kunst De Pont. Belangstellenden die in één van de roeibootjes dit avontuurlijke muzi kale verhaal willen ervaren, gezien de grote belangstelling geraden snel te boeken. Het publiek van harte welkom. Meedoen aan de workshops en de voorstel ling? Schrijf je dan snel in. Er zijn veel instrumentale workshops variërend van gitaar tot harp. Ervaring is niet vereist. Op www.factorium.nl zie je het volledig workshopprogramma. Lijkt het je leuk om mee te doen, geef je dan op via e-mail workshops- goirle@factorium.nl. Je kunt ook gewoon kijken en luis teren naar wat Factorium Podium kunsten en Koninklijke Harmonie Oefening Uitspanning te bieden hebben. Van 13.00 - 16.00 uur kun je genieten van live muziek en dans en musicalvoorstellingen en kun. je instrumenten uitproberen. IsoiRLt De open dag van Factoriunr ■Podiumkunsten op zondag 7 juni in ■Goirle heeft heeft een bijzonder tintje. De jeugd kan in de ochtend meedoen aan muziekworkshops en hun kun sten voorafgaand aan de open dag I laten zien in een voorstelling. De open S1 dag zelf bestaat uit een instrumenten ga markt en spetterende optredens in de I theaterzaal van CC Jan van Besouw, ■2 Ihomas van Diessenstraat 1 in Goirle. gVoor kinderen vanaf groep 5 zijn er 5 i in de ochtend allerlei muziekwork- shops waaraan ze mee kunnen doen, De kids gaan vanaf 11.00 uur lekker ojï werken en repeteren en laten om u'j 12.20 uur zien wat ze hebben gedaan in een heuse voorstelling. Daarbij is Dit is alweer het vijfde volle seizoen van deze bijzondere concertreeks. Ditmaal met de top van de Neder landse jazzwereld, namelijk winnaar van de Boy Edgarprijs van 2015: Je roen van Vliet. Deze door de wol ge verfde Tilburgse jazzpianist en com- pionist speelt Sous Ie Pont samen met jazzsaxofonist Mete Erker. Het is een buitenkans om live van deze topmuzikanten te genieten op een wel heel schitterende locatie. Laat je lekker varen naar de concertzaal on der de brug van de Meierijbaan. Ongeveer een half uur voor zons ondergang vertrekken publiek en muzikanten varend vanuit café Bur gemeester Jansen naar het onge bruikte viaduct van de Meierijbaan. In een 80 meter lang lint van bootjes achter de Tilia ervaar je de stadsoase. De bijzondere en ongewone con- certruimte op het water onder de brug, heeft een geweldige akoestiek. Op het moment dat de ondergaande zon de waterspiegel kust, steken Je roen en Mete muzikaal van wal. Tilburg - 'Geloof, hoop het hoofdthema van de seltentoonstelling in het Peerke Don ders Paviljoen. Amateurkunstenaars krijgen de kans daar hun werk te ex poseren. Geïnteresseerden kunnen schilderijen, tekeningen, aquarellen, etsen, beelden en keramiek op 11 en 12 juni inleveren. In het weekend van 13 en 14 juni worden de werken be oordeeld en geselecteerd. De werken die niet worden uitgekozen kunnen op 15 ën 16 juni worden opgehaald. De tentoonstelling wordt op 20 juni om 15.00 uur feestelijk geopend. Daarbij is iedereen van harte welkom. De expositie loopt van 20 juni tot en met oktober en wordt afgesloten met een veiling. Meer informatie: www. peerkedonders.nl. kaatsheuvel - De wereldberoemde I DJ Hardwell, al jaren groot bewon- deraar van de Efteling, heeft een eigen bewerking gemaakt op de muziek van de nieuwe attractie Baron 1898. De attractiemuziek met duidelijke harmonie-invloe- den zorgde voor inspiratie bij de jonge DJ. De remix van Hardwell zal pas vanaf opening van de at tractie exclusief in de Efteling ver krijgbaar zijn. De Efteling is vereerd dat de Bra bantse Hardwell geïnspireerd is MOFKITn Al 9eraakt door de muziek en de at- NulN I H Altractie en dat h'j zelf de thema- muziek met duidelijke harmonie- invloeden beeft bewerkt voor een versie met een beat. De muziek zal niet in de attractie te horen of os als track verkrijgbaar zijn, wel wordt de single vanaf opening van de attractie in een bepaalde oplage uitgedeeld aan bezoekers van de attractie Baron 1898 in de Efteling. De themamuziek van de attrac- IG EN BESCHERMINI F was afgelopen maandag voor het eerst te horen in de nieuwe making-of aflevering op het Efte ling YouTube kanaal. Bekijk via de volgende link de nieuwe afleve ring met de attractiemuziek van de dive coaster: https://youtu. 5e/yQHqHTQKo4w

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2015 | | pagina 9