w w MTB marathon The Longest Day' rap ALS de wereld uit' jak varen bij Kanodub Tilburg KVTilburgC! naar NK in Assen Funso Ojo naar Willem II Beetje duur? Radio modelzweefvliegdub bestaat 35jaar _B L. BBL Q B B 1 f] TILBURGSE KOERIER DONDERDAG 4 JUNI 2015 21 SPORT IE TILBURGSE KOE Wit aan zet Sven Winkel, Culemborg NK korfbal B-aspiranten Bel: 06-28358897 DAMMEN ;n risico van js 360 euro. (advertorial) ERVARINGEN HUISARTSENPOSTTILBURG rvolge. ?erde op eerste elftal wedstrijden im Ojo tminal r of een ïbrach* 1 Julianastraat 3 restaurant Croy'1 1,5066 CA Moer Koobs (coach), Isa Koobs, tjes, Ju- Vinsent iks naar isen, Bart Na 37-31 heeft zwart keus meer, kwam 34-2 38 ad.lib.4i met 18-22 v met dam zwart hee bellen vanuit de huisartsenpost probeer toch zeker drie keer voor- i met de mededeling dat ze zelf ons Uw steunt met uw donatie-aankoop het goede doel! Offenbachstraat 80, Tilburg-Noord www.kringlooptilburgnoord.nl iden, Lisa Rutje Kroon, V an link geen verdediging schijfverlies via 6-1 B Zwart aan zet Op 6 juni wordt het KNDB bekertoer nooi voortgezet met de laatste 16.TDV is ingedeeld in groep D, samen met SNA, Arnhem en Rivieren dammers. Achtereenvolgens speelt TDV als volgt SNA-TDV, Arnhem-TDV, TDV-Rivieren dammers. Alles bijeen is het de leukste poule, waarbij de winnaar niet bij voor baat vaststaat en waarbij de nieuwe vereniging Rivieren dammers best ook eens voor een verrassing zou kunnen zorgen. Kos posteerde een schijf op 23 en je kijkt dan even vreemd maar ook niet lang 25-30 20x18 mag niet vanwege 26-21 37-32. Het tweede diagram is qua the orie interessanter Na 37-31 heeft zwart -meér en bijten -11 lijkt het beste. ssen; en idstraat Stichting Kringloopwinkel Tilburg-Noord Gratis ophalen van los meubilair of complete inboedels, alle bruikbare spullen zijn welkom. U bent welkom in onze winkel, 550m2 winkelplezier. LS is een spier- en zenuwaan- g die leidt tot het uitvallen spieren. In Nederland zijn er >00 patiënten van uiteenlo- leeftijden. Jaarlijks sterven er patiënten maar komen er ook patiënten bij. Op dit moment is geen behandeling of medicijn op gassen tegen deze ongeneeslijke tte. De gemiddelde levensver- zhting is 3 tot 5 jaar. zondag 14 juni wordt voor de nde keer de fietstocht Trap ALS wereld uit georganiseerd. De op- igst van deze fietstocht gaat in geheel naar de Stichting ALS and en is bestemd voor we- appelijk onderzoek. Er kan dit ‘fietst en gewandeld worden drie startlocaties: cafe-res- Èt Den Overkant, Dorpstraat 5133 AD Riel; Restaria De Zwaan, gen (coach), Martijn I Hester van der Lindt Marloes Beukema, L. lia Rockx, Quinty de I Jansen (coach). Onder var rechts: Jelle Stabel, Sander Jans Pepijn Peperkamp, Ties Ruiter, E Mathijssen en Yorick van Kr' leeftijd de overstap naar de jeugd opleiding van PSV die hij vervolgens volledig doorliep. Hij debuteerde op 18-jarige leeftijd in het eerste elftal en speelde in totaal 11 v.__„. in de hoofdmacht. Daarna kwarr anderhalf jaar voor FC Dordrecht. nog uit voor VW Venlo, Gerr De geboren Belg maakte op jonge Beerschot en R. Antwerp F.C. In een poging om een patiënt terug te kreeg ik steeds een bezettoon. Goed, ik p dat ik besluit de voicemail in te spreken r, nog een keer mogen bellen. ?o ook bij deze 18 jarige dame. Bij de derde keer nam ze wel op. Ze had een snee in haar vinger en wilde graag dat het gehecht werd. Iets gehaast waren ze al naar de spoedeisende hulp van het ziekenhuis gereden. Vlak ervoor kreeg ik ze aan de lijn. Op zich is een wond ook door ons goed te hechten. De meeste huisartsen hebben immers voor hun specialisatie als huisarts op de spoedeisende hulp gewerkt en kunnen zonder probleem ^wonden hechten. geen goede ;r. Op het gespeelde 17-22 -29 23x32 33-29 24x33 42- 42x8 3x12 31 x24 na sluiten 2 volgt dezelfde combinatie n op 2. Het beste is 27-32 en ?eft een schijf minder. J. v.d. Hooft De kennismaking vindt plaats vrij dag van 19.30 tot 21.30 uur en zater dag en zondag van 14.30 tot 16.30 uur. De kosten bedragen 10 euro per persoon voor de drie sessies samen. Op zondagmiddag kun je eventueel voor 10 euro extra meedoen met de jaarlijkse barbecue. Deze begint om 17.00 uur. Graag vooraf opgeven! Meer informatie en aanmelding: Jean- net Akkermans, tel. 013-5365838; Kris Wulms, tel. 06-23583537 of stuur een e-mail naar kanoclubtilburg@live.nl. Tijdens deze show zullen leden van de club en bevriende top-piloten van andere clubs demonstraties verzorgen. De club vliegt op een na tuurterrein van Het Brabants Land- schap. Er wordt uitsluitend met niet- vervuilende (elektro)zweefmodellen gevlogen. Deze modellen worden met behulp van een elastiek, een elektrische lier of een elektromotor- tje omhoog gebracht. De kunst is om zo lang mogelijk te vliegen, waarbij ig - Op vrijdag 12, zaterdag 13 en iq 14 juni organiseert Kanoclub een driedaagse kajak-ken- ing aan de watersportbaan, Bergen 7 in Hilvarenbeek. In jak draag je sportieve kleding akkelijk zit en past bij het weer oorbeeld gympen of water tjes. Een zwemvest (verplicht) te leen. De kans op omgaan maar je moet kunnen zwem- reservekleding neem je d mee. burg - Willem II heeft overeenstem- ing bereikt met Funso Ojo en legt ^middenvelder voor twee jaar vast. |s medisch gekeurd en zal op 22 ii aansluiten bij de eerste training, nso Ojo (23) speelde de afgelopen ■"rhalf jaar voor FC Dordrecht. Volgende keer komen we nog terug met de indeling seizoen 2015-16, met daarbij geen echte verrassingen, mag 25-30 ja of nee? Wit Jeroen Kos zwart Frits Luteyn Matthias de Kruijf Tilburg Enige tijd geleden is Korf balvereniging Tilburg C1 kampioen geworden in de 1e klasse. Hiermee promoveert de C1 naar de hoofd klasse en speelt het team op zater dag 6 juni om de nationale titel in Assen. Op de foto boven van links naar rechts: Melissa van Beunin- UDENHOUT -Op zaterdag 20 juni vindt in de Loonse en Drunense duinen de MTB marathon The Longest Day plaats. Tijdens deze tocht zullen mountainbikers alleen of in estafet tevorm tot wel 10 rondjes van 25 km rijden op een uitdagend parcours. 'The Longest Day' is een benefiet MTB-evenement ten bate van spier ziekte 'Duchenne' en verschillende lokale goede doelen. Dit jaar worden Open Doors Kaatsheuvel, De Eikelaar Udenhout en Cultuurweekend Kunst zonder Grenzen - Kunst zonder Be perkingen Loon op Zand financieel ondersteund. Iedereen kan deelnemen aan het evenement, zowel MBT'ers die één ronde van 25 kilometer willen rijden als de ervaren rijders, die van plan zijn om de 10 rondes vol te maken. Deelname kost 25,- per deelnemer >mt volledig ten ‘noemde doe- 3 www.thelon- 31,5087 BA Diess roy'tStokske,Zan< ivergestel. Fietsers kunnen vanuit iedere start plaats kiezen uit drie afstanden: 32, 60 en 110 kilometer. De 32-kilometer fietstocht kan tevens vanuit alle drie de startlocaties als fotopuzzeltocht gereden worden. Wandelaars kun nen vanuit iedere startplaats kiezen uit twee afstanden: 5 en 10 kilome ter. Voor alle deelnemende kinderen is er dit jaar een leuke attentie. Wilt u meer informatie over deze tocht of hebt u interesse om de fiets tocht te sponsoren, neem dan con tact op met coördinator Bas Corne lissen via e-mail bpm.cornelissen@ gmail.com. Voor meer informatie kunt u ook raadplegen https://www. facebook.com/ALSfietstochttilbur- genomstreken Iname kost 25,- p« en die opbrengst komt goede aan de bovenger len. Aanmelden kan via i gestday.nl. Tijdens het evenement zijn sup porters van harte welkom om de MTB-ers aan te moedigen of om deel te nemen aan de andere ac tiviteiten. Gedurende deze dag is een informatiemarkt geopend en worden verschillende activiteiten georganiseerd. De afsluitende BBQ voor deelnemers en sponsors start om 16.30 uur. Het evenement vindt plaats bij De Rustende Jager Oude Bossche Baan 11 in Biezenmortel. Er kan worden gestart tussen 05.15 en 17.15 uur. de goede piloten thermiek weten te vinden die het model langere tijd in de lucht houdt. De club heeft zelf ongeveer 50 actie ve leden, van jong tot oud, die met allerlei modellen vliegen, variërend van kleine modellen met een meter spanwijdte tot grote schaal zwevers met een spanwijdte van 5 meter of meer. Veel van hen zullen acte de presence geven. Op het programma staan ooi? demonstraties van wed- strijdzwevers, die snelheden tot 200 kilometer per uur kunnen halen. De fun-vliegshow vindt plaats op zondag 7 juni van 12.00-17.00 uur. Bij slecht weer wordt uitgeweken naar zondag 14 juni. Het vliegterrein ligt aan het eind van het Eusselpad in Goirle. goirle - Radio modelzweefvlieg- club 'De Rechte Heide' viert op zondag 7 juni dat de club 35 jaar bestaat. Hiervoor wordt een fun- vliegshow georganiseerd op het clubveld in natuurgebied De Reg- te Heide bij Goirle. Wat is dan het verschil? Heel simpel, deze jonge dame was 18 jaar en heeft dus een eiger 360 euro! Een bezoek aan de spoedeisende hulp kost haar dus Een bezoek aan de huisartsenpost (maar ook het bezoek aan uw huisarts) kost u niets extra's. Dat valt onder uw basisverzekering. Er zijn overigens plannen van de zorgverzekeraars om te zorgen dat patiënten die ook op de huisartsenpost gezien kunnen worden straks niet meer op de spoedeisende hulp van het ziekenhuis mogen worden geholpen. Laten we samen de zorg betaalbaar houden! Ad van Geel, HUISARTSENPOST één van de 200 huisartsen op de huisartsenpost. Tilburg - Op zaterdag 6 juni organi seert Korfbalvereniging Tilburg aan de Bladelstraat 1 het Nederlands kampioenschap korfbal voor de B-aspiranten. De acht beste teams van Nederland uit de eerste klasse strijden dan om de Nederlandse ti tel, waaronder het B1 team van KV Tilburg. De wedstrijden worden in twee poules gespeeld en starten om 11.00 uur. Om 15.40 uur staat de gro te finale op het programma.

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2015 | | pagina 37