FT 5 Inschrijven voor jubileumeditie Workshop G Robèrt van Beursvloer Tilburg Beekhoven bij CVT Keukens Open dag kinderdagverblijf en BSO de Korveltuin Smartrepair opent vestiging in Tilburg Axivloer verhuist naar Ringbaan Zuid Cursus plaatsen? TILBURGSE KOERIER ALGEMEEN 23 DE TILBURGSE KOERIER DONDERDAG 21 MEI 2015 IEL- 4 M.E.N.S. bugattl Bogart' “"T.. 'EL Ene van de Gevel (links) en Dennis Kornet op de nieuwe locatie van Axivloer. MS HR ATRAS 99,- CURSUSSEN ATRAS /EREN wegc van c orga- maandag 12 oktober editie van Beursvloer in het Koning Willem II SPECIAL SIZES FOP MEM Uw maat is ons probleem! Heeft uw maatschap satie een hulpvrat bedrijf uw maatsc Tilburg ContourdeTwern niseert op de tiende Tilburg i Stadion. schappelijke organi- raag, of wilt u met uw tschappelijke betrok- Rlteter lome TILBURG AxivlOf vertrouwd gezt haven, gaat vri, huizen naar een andere locatie en maakt daarmee plaats voor woningbouw. Blijegezichten na weereen match opBeursvloer Tilburg 2014;212 Tilburgse organisa ties en bedrijven sloten toen liefst 438 matches, foto:michel klop oer, een inmiddels richt aan de Pius- rijdag 22 mei ver- Professionele hulp bij onverwerkte jeugdervaring wat doorklinkt in het leven Nü. Informatie: 0619953226 voicemail. www.psycholumiere.nl U wilt een cursus plaatsen? Kijk dan voor informatie over prijzen en werkwijze op: www.tilburgsekoerier.nl Klik op de button Adverteren Cursusaankondigingen. Of kom langs op ons kantoor. Schouwburgring 125 Tilburg Tel. 013-5426847 iww.ggtilburg.nl - gspecial@xs4all.nl ma. gesloten - do. koopavond RAUH Lu RKS kenheid tonen? Schrijft snel in via www.beursvlo nl. Beursvloer Tilburg brer en aanbod tussen ondernemi en maatschappelijke al tien jaar bij elkaar. Albert Rusch van Cont "Wat de een biedt, zeer gewenst. Wij Tilburg - Kinderopvang is goed voor de ontwikkeling van uw kind. Het doet en leert hele andere dingen dan thuis. Ouders kunnen met een gerust hart werken, terwijl de professionele begeleiding de ontwikkeling van de kinderen stimuleert. Een vertrouwd opvangplekje en mogelijkheden die aansluiten bij wat eigentijdse ouders nodig hebben. De Korveltuin kent nu het 52 weken burgse ondernemingen uit om, in het kader van hun maatschappe lijke betrokkenheid, hun producten en/of diensten gratis aan te bieden aan Tilburgse maatschappelijke organisaties." Deze maatschappe lijke organisaties dienen vooraf een hulpvraag in. Tijdens de Beursvloer worden vraag en aandacht bij elkaar gebracht: de zogenoemde match. Deze matches hebben betrekking op menskracht, kennis, toegang tot netwerken, materialen, faciliteiten en creativiteit. Rusch: "Belangrijk is dat de match twee kanten op werkt: de maatschappelijke organisatie en de bedrijven bieden elkaar een te genprestatie. Daardoor ontstaat een gelijkwaardig partnerschap." s-hertogenbosch Smartrepair opent een nieuwe vestiging in Tilburg en viert dat met een spe ciale openingsweek. Smartrepair is specialist in reparaties voor smartphone, tablet en laptops en is pas tevreden als de klant 100% tevreden is. De nieuwe vestiging in Tilburg is gelegen aan de Beu- kenstraat 62. Verschillende onderdelen van bijvoorbeeld een iPhone, iPad of Samsung kunnen defect raken. Smartrepair onderzoekt gratis Open Dag Goretti: zondag 7 juni Op de jaarlijkse Open Dag sluiten cursisten en docenten van cursushuis Goretti het jaar feestelijk af! Goretti is actief binnen de beeldende disciplines schilderen, (model)tekenen, keramiek, grafische technieken, fotografie en zeefdruk. De nieuwe cursusbrochure seizoen 2015-2016 is uit, inhoudelijke informatie via www.cursusgoretti.nl Iedereen is zondag 7 juni van 12-17 uur van harte welkom! (Wilhelmin- apark 54) Bogaers Talen breidt haar flexibele diensten uit en blijft On the Move Gezien de vraag op de markt dusda nig fluctueert en Bogaers Talen soms ad hoe moet inspelen op bijv, een spoedcursus-aanvraag van 1 of meer weken, is flexibiliteit het sleutelwoord! Mede als gevolg van de technische ontwikkelingen leert men talen tegen woordig op een andere manier. Was het eerst een Talenpracticum met cas settebandjes, werd het later een Multi- MediaLab met laptops en CD's en is het nu"On the go".Talen leren met Apps en met je tablet of telefoon vereist geen schoolbanken meer! Uiteraard zijn deze middelen leuk als ondersteuning, maar er gaat niets boven het directe menselijke contact tussen cursist en docent! Om deze happening met u te vieren, geven we u tot en met 31 mei 2015 (op vertoon van deze tekst) 10% korting op het lesgeld bij een taaltrai ning v.a. 1000,- excl. BTW! Welkom bij het Tilburg Business Pand aan de Groenstraat 139-155 - (Naast de Vol tage) 5021 LL Tilburg. Tel. 013-5362101 www.bogaerstalen.n I u zich dan /loertilburg. .engt vraag lingen organisatie Projectleider itourdeTwern: is voor ander nodigen Til- contract. De BSO kent vier pakket ten: 52 weken contract, 40 weken contract, alleen vakantieopvang en een flexibel contract. De Korveltuin biedt zowel verticale en horizontale groepen, extra grote groepsruimtes, buitenspeelplaats en binnenspeelzaal, all inclusive, themagericht werken volgens de methode Puk, vaste groepsleidsters SPW geschoold met ervaring en een zich nog meer profileren als goed koopste discounter met het grootste assortiment in laminaat- en houten vloeren voor de zelf (laten) legger. Alles uit voorraad of het nu gaat om 20m2 of 200m2, compleet met alle toebehoren én een goed advies. Vanaf 22 mei slaagt u altijd op de vloerenboulevard aan de Ringbaan Zuid in Tilburg (naast Gamma). Laat u verassen door het enorme aanbod, de gunstige prijs en de geweldige service. Ook op 2e Pinksterdag bent u van harte welkom, van 12.00-17.00 uur. Tilburg-Van 18t/m25 mei biedt CVT Keukens klanten tijdens de Week van de Smaakmakers extra voordeel. Al leen deze week profiteren klanten van 25% korting op de hele keuken- collectie. Maar er is meer. "Vol trots mogen wij mededelen dat Robèrt van Beekhoven op vrijdag 22 mei een bijzondere workshop komt ge ven", aldus Bas van Tilburg. Meester patissier en meester boulan- ger Robèrt van Beekhoven is bekend van o.a. het populaire tv-programma Heel Holland Bakt. Speciaal voor klanten van CVT Keukens verzorgt hij deze dag in de showroom in Tilburg een exclusieve patisserie workshop. CVT Keukens nodigt haar klanten uit om deel te nemen aan deze gratis workshop. Belangstellenden kun nen zich hiervoor inschrijven op cvt. nl. Naast deze workshop zijn er de hele week heerlijke proeverijen, van kaasproeverij tot Brabantse speciaal- bieren. En voor wie op zoek is naar een keuken, is een bezoek aan CVT Keukens deze week zeker de moeite waard. en een vierde vestiging in augus tus, bouwen we met Smartrepair naar een landelijke organisatie. Wij bewaken de kwaliteit en klanttevredenheid door op een open, eerlijke en prettige manier te werken, zodat wij smart service with a smile blijven waarmaken" aldus Joshua Kappen, directeur- eigenaar van Smartrepair. Het nieuwe filiaal van Smartre pair is geopend maandag t/m vrijdag van 09.00-18.00 uur en zaterdag van 09.00-13.00 uur. Voor de grootste keuze in voordelige laminaat-en houten vloeren kunt u voortaan terecht aan de Ringbaan Zuid 372, achter het pand van Ha mers Binnengewoon Goed. “Hier mee is het hele gamma mooi op één locatie ondergebracht", vertelt Leon Hamers. "Op de Ringbaan Zuid be schikken we reeds over een fraaie showroom in vloeren, kasten, deuren en plafonds en werken wij met een grotendeels eigen montage en ont- zorgservice. Met het nieuwe Axivloer als aanvulling aan de achterkant van het pand hebben we tevens een unieke discountformule voor zelfleg- gers onder één dak toegevoegd. Een kleine tien jaar was Axivloer ge vestigd aan de Piushaven maar gaat nu plaats maken voor woningbouw in een inmiddels aantrekkelijke, ge liefde leefomgeving. Axivloer stond altijd al bekend als het adres voor een voordelige laminaat- en houten vloer, en om de service te complete ren konden klanten geb/uik maken van een aanhangwagen en handig leggereedschap dat gratis te leen was bij aanschaf van de vloer. Eigen schappen die Axivloer geen windeie ren hebben gelegd. Op het nieuwe adres gaat Axivloer wat er aan de hand is en in ge val van een defect krijgt u een prijsopgaaf. Na akkoord gaat Smartrepair over tot reparatie, die binnen 30 minuten gereed is, terwijl de klant een kopje koffie drinkt. De opening van de nieuwe ves tiging wordt gevierd met een feestweek,dieduurtvan26tot30 mei. Gedurende deze hele week worden gratis screen protectors jgegeven. "Met de opening de derde vestiging in Tilburg Inschrijven Afgelopen jaar nam een recordaan tal van 212 Tilburgse organisaties en bedrijven deel. Er werden liefst 438 matches gesloten. Laat deze kans niet lopen en neem ook deel aan Beursvloer Tilburg. Deelname is gratis en kost slechts een halve mid dag van uw tijd. U hoeft geen stand in te richten en het levert u veel op. Kortom, een mooie kans voor uw bedrijf of organisatie. Kijk voor meer informatie en om uzelf in te schrijven op www.beursvloertilburg.nl. eigen leuKe tst>u dus. kijk veraer op www.dekorveltuin.nl of ga naar de open dag op zaterdag 30 mei. contract, terwijl u slechts 50 weken betaalt. Een permanente korting van 2 weken op jaarbasis. Vanaf 2016 is er een nieuw product, het 46 weken

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2015 | | pagina 23