IN VLOEREN EN RAAMDECORATIE TAPIJTCENTRUM VOLLEDIG VERNIEUWD IE TILBURGSE ULBURGSE KOERIER DONDERDAG 7 MEI 2015 sproeifles geld dubbel en dwars waard is. ^12JJ Bezoek onze vernieuwde winkel op www.tapiitcentrum.nl (oefen Vriezen jen technische dienst i: (013) 5801135 Kwaliteit en garantie voor elke portemonnee Wil je een simpel, maar duurzaam bouclé tapijt op zolder? Een topkwali teit laminaatvloer in je woonkamer die zeker 20 jaar slijtvast blijft? Of is je slaapkamer toe aan een make-over met sfeervolle in-betweens? Alles is mogelijk, en zelfs binnen ieder budget. WantTapijtcentrum Nederland staat al decennialang voor betaalbare kwaliteit. Stel je budget samen, beschrijf je woonwensen en wij in spireren je met producten die passen bij jouw wensen én portemonnee. Eigen vakbekwame monteurs Tapijtcentrum Nederland streeft naar perfectie. Daarom zijn veel van onze prijzen berekend inclusief montage. Bijvoorbeeld voor de aanleg 'van een vloer en trapdecoratie of het monteren van raambekleding. Hierbij werken we altijd met eigen vakmen sen die onze producten, de technieken en innovaties door en door kennen. Dit werkt wel zo nauwkeurig en snel. Ben je niet tevreden? Dan lossen we het probleem zo goed mogelijk op, zodat je gegarandeerd kunt genieten van perfect eindresultaat! tijdens het advies een plattegrond van je ruimte en foto's van je interieur mee. Dit geeft een goed beeld van je wen sen. Wil je graag advies aan huis? Ook dat kan. Maak een afspraak op www.tapijtcentrum.nl of kom naar één van onze winkels. Premium •rafzuiging Advies voor jouw interieur Zoveel mensen, zoveel (woon)wensen. Daarom bieden we je GRATIS interieur advies voor jouw persoonlijke wensen. Je gaat om tafel met een van onze Tapijtcentrum Nederland heeft al stnds!96_9 de grootste F en breedste collectie vloeren en raambekleding van Nederland. Van.tapijt, vinyl, laminaat, PVC- en houten J vloeren tot in-betweens, vitrage, zonweringen gordijnen. B" Bovendien beschikken we over vele specialistische I [producten, zoals trapbekleding en accessoires zoals k karpetten en meubelen. De meest uitgebreide winkel van Tapijtcentrum staat online, op www.tapijtcentrum.nl. Hier vind je de complete collectie vloeren en raamdecoratie. Laatje thuis vanaf de bank inspireren en bestel de producten die je wilt. Vervolgens nemen we contact met je op om de bestelling door te nemen en bespreken we de accessoires die voor jouw situatie het meest geschikt zijn, zoals de ondervloer of gordijn rails. Natuurlijk kun je ook binnen lopen bij een winkel in de buurt om je bestelling fysiek te zien én te voelen. Zo zorgen we er als speciaalzaak voor datje het gewenste product krijgt, waar je Bezoek onze vernieuwde winkel jarenlang van kunt genieten. op www.tapijtcentrum.nl Onze persoonlijke service, die we van oudsher hanteren, hebben we ook online doorge voerd. Onze website staat namelijk volledig in dienst van jouw vragen en informatiebe hoefte. Zo kun je direct een afspraak maken voor gratis advies, bieden we je volop in spiratie op het gebied van woon stijlen en krijg je gedetailleerde productfoto’s en -informatie. En ook na de aankoop kun je rekenen op onze service. Bijvoorbeeld met onderhouds- tips en advies om de levensduur van je product te optimaliseren. Het zijn niet alleen deze producten die ons groot hebben gemaakt. We danken onze status als speciaalzaak ook aan onze persoonlijke service, de uitste kende garantie en het feit dat we alles op alles zetten om jou een prachtig afgewerkt product af te leveren. Een betaalbaar kwaliteitsproduct datje binnenhuisarchitecten die alle kleuren- en materiaaltrends kennen en ze slim weten toe te passen. In combinatie met onze jarenlange ervaring ben je verzekerd van advies op maat voor jouw interieur.

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2015 | | pagina 17