nl IT ffl DP Woonwinkel Loft 8 op Stadsplein Forum Vistro Parenzo, voor vis en meer Nieuwe directie Bonheur Horeca Groep Ceba Bartels gaat sluiten dUMMY nieuwe theatersensatie uit Berlijn V EELD AETI ach; Cursus plaatsen? Met auto bouwmarkt in bij Hornbach Tilburg DE TILBURGSE KOERIER DONDERDAG 23 APRIL 2015 ALGEMEEN 15 Jessica en Leo van Egeraat Ton Gimbrère (I) en Tim Wijdemans. CURSUSSEN r voorbehoud. I 1 men per ktantj met verftechnisch advies. www.loft8.nl jzonol vakverf buitenverven. rte kleur men- U wilt een cursus plaatsen? Kijk dan voor informatie over prijzen en werkwijze op: www.tilburgsekoerier.nl Klik op de button Adverteren Cursusaankondigingen. Of kom langs op ons kantoor. ging aan om het bedrijf in de vol gende fase van het bestaan verder te ontwikkelen." Wijdemans studeerde aan de Rooi Pannen en de NHTV. Bij Bonheur is hij in 2007 gestart in de functie van partymanager en groei de door naar de functie van opera tioneel manager Koning Willem II Stadion en Prise d'eau. In zijn nieuwe rol krijgt hij de leiding over de opera tionele afdeling van alle activiteiten. Bij Bonheur zijn 95 mensen in vaste dienst. is een samenspel van live projectie, elektronische muziek, zang, cellos pel en acrobatiek, doorspekt met bewegingshumor. Een bijzonder fe nomeen: innovatief, verrassend en indrukwekkend. Informatie tickets via www.the- aterstilburg.nl, telefonisch via 013- 5432220 en aan de balie van Thea ters Tilburg. of busje tot aan het gewenste schap rijden, de materialen direct inladen en noteren op een inkooplijst die ze in één keer afrekenen, ook met wat ze nog in de winkel kopen. Zzp'ers kunnen bovendien hun via www. profiservice bestelde spullen afhalen bij de Drive In. De Hornbach Drive In is gevestigd op Boterberg 2, op een steenworpafstandvandebouwmarkt en tuincentrum aan de Hestiastraat nummer 1Kijk voor een filmpje over deze service op https://www.youtu- be.com/watch?v=JDrYhCVTdhw tketen met daarin ruim in grote hoeveel- aad voor elk type JKE PASFOTO'S E PRIJS! is Loft 8 dealer van Wijzo voor alle binnen- en bv Men kan elke gewenste heerlijke vis- wijnen, maar ook gewoon een kopje jivel, zeewolf, koffie drinken. Vistro Parenzo is ge vestigd aan de Emmastraat 3 in Til burg. Meer informatie: www.vistroparenzo.nl. r gemak en t“ anten en profes r hun proje- Hornba Tilburg Geen nieuwe sushitent of een grote Italiaan. In de Em mastraat zijn Jessica en Leo van Egeraat begonnen met een visres taurant. Of eigenlijk: een vistro. Professionele hulp bij onverwerkte jeugdervaring wat doorklinkt in het leven Nü. Informatie: 0619953226 voicemail. www.psycholumiere.nl I Stress te lijf met Mindfulness I Op 13 mei start een nieuwe trainings- I ronde mindfulness onder deskundige I en inspirerende begeleiding van dr. I >1 Nyklicek. Kosten v.a. 289 euro ind. I Interesse? Meer info en/of inschrijving via de website: www.ditmoment.nu of 1 mail naar info@ditmoment. Muziek met je Kind bij Feniks Alle mama's, papa's, oma's of opa's: Opgelet! Op 12 Mei start 'Muziek met je kind! Samen met je (klein)kinderen op een speelse, ontspannende manier dansen, zingen en muziek maken. Spelenderwijs worden zintuigen en motoriek gestimuleerd. En het ver stevigt op een heel gezellige manier de onderlinge band. Dinsdagochtend van 9.15-10.00 uur 7x voor 40,- Na afloop samen koffie drinken, terwijl de kinderen lekker spelen met elkaar. I 'Meedoen-regeling van toepassing! I jlnschrijven via www.fenikstilburg.nl Ayurveda - www.nyantrie.nl I Prive workshops: Mediteren/Masseren de kaart staan allerlei f gerechten zoals zeeduivel, zee..—,, tarbot, gamba's en tonijn. Maar ook aan de vleesliefhebber of vegetariër is gedacht. Je kan kiezen uit diverse “Vistro Parenzo is een visrestaurant, maar vooral betaalbaar en niet def tig" vertelt Jessica. "Het zit eigenlijk dicht tegen een bistro aan, vandaar de naam." Het is allemaal begonnen bij Leo, opgegroeid aan de Ooster- schelde als kind al bezig met vissen, en vis bereiden en eten. Op 10-jarige leeftijd wist hij al: ik wil kok worden. Na de koksopleiding deed hij eerst ervaring op in andere restaurants tot hij kwam werken bij een visrestau rant. Jarenlang was hij de chef van de zeer bekende Vistro Hildernisse in Bergen op Zoom. Hildernisse is zelfs nu nog, 10 jaar na de sluiting, een begrip in Bergen op Zoom en Omstreken. Toen wist Leo dat hij ooit zelf een visrestaurant wilde. En nu is het dan zover. Vistro Parenzo heeft een mooi zonnig terras waar je kan lunchen, dineren of borrelen. Op Tilburg - Meer gemak en tijdswinst voor consumenten en professionele klussers die voor hun projecten in kopen doen bij Hornbach Tilburg. Sinds kort heeft deze vestiging van de bouwmarktketen name lijk een Drive In, r 5.000 producten ir heden op voorraa< bouwproject. Dankzij de Drive In hoeven klussers niet meer de hele winkel door met grote en zware bouwmaterialen. Zij kunnen in de Drive In met hun auto Tilburg - Na 76 jaar gaat de verlich- tingsspeciaalzaak Ceba Bartels aan de Korvelseweg sluiten. In 1972 nam Henk Bartels samen met zijn vrouw Joke de winkel over van zijn ouders. Ze verhuisden van Korvelseweg 10 naar een groter pand aan de over kant op nummer 27. Daar hebben zij hun zaak 43 jaar met veel enthousi asme gerund. "Door de steeds wis selende collecties en nieuwe trends blijft verlichting een mooi en boei end artikel om te verkopen", vertelt het ondernemersechtpaar. In de loop der jaren is er wel enorm veel veranderd. Had je de ouders als klant, dan volgden ook kinde ren en familie. Betrouwbaarheid, kwaliteit en vooral service waren essentieel. Voor het hele huis werd op één adres verlichting gekocht. Ook scholen en instellingen konden tot de klantenkring worden gere kend. Nu is de klant kritischer, het aanbod veel groter en de verkoop punten versnipperd. Ook door de komst van internet is een nieuwe markt ontstaan. De zonen Cees en Jaap hebben andere keuzes ge maakt, waardoor er voor Ceba Ver lichting Electra Bartels geen opvol ging is. Op vrijdag 24 april start de opheffingsuitverkoop. Henk en Joke Bartels blijven boven de zaak wonen. "Heerlijk in de binnenstad met al zijn voorzieningen en leuke activiteiten." Het winkelgedeelte willen ze in de toekomst verhuren. Henk en Joke willen hun clientèle bedanken voor hun vertrouwen, klandizie en fijne contacten in de afgelopen 43 jaar. Samen gaan ze nu genieten van hun vrije tijd, hun vijf kleinkinde milie, vrienden en fijne vakan Tilburg dUMMY is een nieuwe groep performers uit Berlijn die een mix brengt van acrobatiek en live muziek en projectie. Met hun show komen ze op donderdag 30 april naar Theaters Tilburg. Aanvang om 20.15 uur in de schouwburg. "Wat gisteren de Blue Man Group was, is morgen dUMMY", aldus Mar kus Pabst, co-regisseur van dUMMY. Hij durft wel. Want dUMMY komt als het ware net kijken. Maar de afgelo pen tijd heeft hem gelijk gegeven want de'circusgroep' bleek in Berlijn een groot succes. De naam verwijst naar de zogenaamde crash test dum mies, de levensgrote poppen die ze bij crashtests voor auto's gebruiken. Hier zijn het de 'ondermannen' van spectaculaire acrobatische num mers. dUMMY, met acht performers, Tilburg Op 19 maart is op Stads plein Forum als eerste woonwinkel Loft 8 open gegaan, een winkel met originele, tijdloze woonartikelen, mooie accessoires, home gifts en verf. Stadsplein Forum ligt direct naast Station Reeshof. Inmiddels zijn ook andere winkels en horeca geopend en zijn er steeds meer appartementen van bewoners opgeleverd. Loft 8 is gevestigd aan de Ketelha- venplein 44 en laat zien dat mooi wonen niet duur hoeft te zijn. Met wat kleine aanvullingen of wijzigin gen kan een huis al een mooie re styling krijgen. Ook voor een mooi cadeautje, zeep home fragrances, krijtverven van Painting the Past en bijvoorbeeld lifestyle producten en tassen van het merk Zusss bent u bij Loft8aan het goede adres. Daarnaast tilburg- Vanaf 17 april heeft Bonheur Horeca Groep een nieuwe directie, bestaande uit algemeen directeur Ton Gimbrère (57) en operationeel directeur Tim Wijdemans (29). De huidige directeur en mede-aandeel- houder Harrie Vermeer (54) heeft besloten Bonheur te verlaten en zich te richten op zijn eigen bedrijf De Po- stelse Hoeve en andere activiteiten. Tim Wijdemans, de nieuwe operati oneel directeur en aandeelhouder van Bonheur: "Ik ga graag de uitda-

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2015 | | pagina 15