#PESTENDOETPIJN contourdetwern ihuis nt colofon 7 Korte berichten rww.tiliander. een adres post ÖntourdeTwern en RIBW Brabant werken er samen. Mensen met een psychiatrische Achtergrond verzorgen het eten en bedienen de gasten. Zo verkleinen ze hun afstand tot ^arbeidsmarkt. Mary en Cees eten zo'n twee teer per maand in het Wijkrestaurant. "De inrichting en de sfeer maken dat we ons op BB gemak voelen. Het bedienend personeel is vriendelijk en altijd in voor een praatje. De prijs voor het driegangenmenu is prettig en ook de drankjes kosten minder dan normaal." maken of net aan te kleden. We gaan om kwart voor zes uur de deur uit en zijn meestal om half acht weer thuis, mooi op tijd voor het nieuws. Ik heb dan geen boodschappen hoeven doen, geen afwas en kom thuis in een opgeruimd huis. En we hebben wél lekker en gezond gegeten." Een tijd geleden aten Mary en Cees met een groep van de Mariaparochie (Heikant) in het wijkrestaurant. "We ontmoeten er vaker mensen die we kennen vanuit ons Waarom heb je deze campagne mee opgezet? Ik ben zelf jarenlang op de basisschool gepest en op deze manier zorgen we ervoor dat mensen over pesten gaan praten en nadenken. Kinderen beseffen niet hoeveel pijn het doet en het maakt je ongelukkig. Wat vond je er leuk aan? Het bedenken van de poster en polsband campagne was leuk om te Tips om het wijkrestaurant nog aantrekkelijker te maken heeft Mary wel. Als het restaurant ook in het weekend open zou zijn, kan ze haar kleinkinderen een keer meenemen. Of een paar knusse hoekjes inrichten, waar je voor of na het eten kunt zitten met een kop koffie of iets anders. "Hoe dan ook, wij blijven regelmatig komen hoor!", besluit ze enthousiast. vrijwilligerswerk voor de parochie. Door de ongedwongen sfeer maken we makkelijk een praatje met de andere gasten." Repaircafé Samen met deskundige vrijwilligers je kleding, kleine huishoudelijke apparaten of je fiets repareren? Dat kan in het Repaircafé op zaterdag 11 april van 13.00-17.00 uur in MFA Zuiderkwartier. Niets te repareren? Ook voor een bakje koffie ben je van harte welkom. Het Repaircafé is een initiatief van Social Energy in samenwerking met ContourdeTwern. tel mail internet Spoorlaan 444 5038 CH Tilburg Postbus 3078 5003 DB Tilburg 013 583 99 99 info@contourdetwern.nl www.contourdetwern.nl Dementie-vriendelijk T 3 West Wij willen voor alle wijkbewoners een dementie-vriendelijke wijk maken. Dat is een wijk waar mensen met dementie veilig en goed kunnen wonen. Wil je meer weten, meepraten en meedenken? Je bent nog welkom op 20 april van 19.30-22.00 uur. Locatie: MFA het Kruispunt. Graag vooraf aanmelden via tel. 013 468 38 57 of e-mail infohetkruispunt@contourdetwern.nl Home-Start en Coaches4Juniors Ben jij die professional die ervaring heeft met het werken met kinderen en gezinnen en heb je een paar uur per week over? Dan is er héél interessant vrijwilligerswerk voor jou. Home-Start of Coaches4Juniors zijn projecten waarin je je kwaliteiten optimaal kunt inzetten, waarmee je ervaring opbouwt, kennis opdoet en ook nog eens je CV kunt uitbreiden. Bel: 013 583 99 99, of e-mail naar: infovrijwilligerswerk@contourdetwern.nl Katelijn Ardts is verheugd als ze de woorden van Mary hoort. Namens RIBW Brabant ondersteunt zij de cliënten, voor wie het wijkrestaurant een zinvolle en leuke daginvulling is. "En voor sommigen is het een opstapje naar een hoger niveau en uiteindelijk een reguliere horecabaan. Ze leren met verschillende technieken diverse en nieuwe gerechten koken. De koks vormen een echt team en werken goed samen voor een gezamenlijk doel: lekker eten maken. Voor zichzelf en voor de gasten!" Jongeren van de praktijkschool zijn, samen met jongerenwerkers van R-Newt, de campagne #PESTENDOETPIJN begonnen. Gon Mevis stelde een van de jongeren een paar vragen. Elke dinsdag, donderdag en derde vrijdag van de maand kun je vanaf 17.30 uur mee-eten. Reserveren kan op de dag zelf vóór 12.00 uur via 013 455 38 00 of receptiedesymfonie@contourdetwern.nl Schuif ook eens aan bij Wijkrestaurant De Symfonie aan de Eilenbergstraat 250. Ook in andere wijkcentra kun je genieten van diner of lunch. Kijk voor adressen op www.contourdetwern.nl en zoek naar wijkrestaurant of wijklunch. ILBURGSE KOERIH qe TILBURGSE KOERIER DONDERDAG 9 APRIL 2015 Samen met andere wijkbewoners voor slechts €7,50 genieten van een heerlijk driegangendiner. Dat kan in het Wijkrestaurant in MFA De Symfonie in Tilburg-Noord. Mary Suijkerbuijk en haar vriend Cees zijn er inmiddels vaste klanten. "Het is niet speciaal uiteten gaan, maar wel een fijn extraatje." uis Midden ark 29 in Tl., idag 12 april m jonge vroi ar jonge vrouw zijn geweest. A tlust, stoerheid in het InloonB ormd van aar) met jnnen biet Bond-girls ook een handige tips lakken van Nog driefilmmiddagen Filmcub Nieuwe Stede verwent je met drie topfilms! Op 13 april staat de hit 'Intouchables' op het programma; op 27 april draaien we 'Lucia de B.', het aangrijpende verhaal van een verpleegkundige die verdacht werd van meerdere moorden; 11 mei sluiten we dit seizoen af met de komedie 'Toen was geluk heel gewoon'. Entree: €1,50 p.p. incl. koffie of thee. Zaal open 13.00 uur, aanvang film 14.00 uur. Kaartjes reserveren kan bij beheer Nieuwe Stede, telefoon: 013 543 66 64. ten bezoek aan een 'normaal' restaurant ifvaak een hele onderneming en Mndvullend programma. Dat geldt niet voor lp Wijkrestaurant: "Omdat het er informeel Mn toegaat, hoeven we ons niet speciaal op te Deze pagina is een uitgave van ContourdeTwern. Niets uit deze uitgave mag zonder toestemming gebruikt worden. ril is er van 11.0} ilochtend. Ouder hebben voor h( op Tiliander, i oeuter of kleut n. Uw kind sfeer proeven er de manier doen. Leuk om te zien hoe ideeën uit je hoofd werkelijkheid kunnen worden! Krijgen jullie veel reacties? Heel veel reacties! Iedereen die ik ken, wil zo'n bandje met de tekst pestendoetpijn en met zijn hoofd op een poster! Iedereen vindt het heel goed dat er aandacht voor dit onderwerp is; mijn ouders, de leraren en al mijn vrienden. De campagne heeft een eigen facebookpagina. Like it! tril is het en de even ó.l.v.dr. Anne-M»| iist-oncoloog va ‘kenhuis Tilbuij uur (inloop vanal je aanmeldetwia iphuismiddenl») huismid 51681.

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2015 | | pagina 7