Regionaal turncentrum in voorbereiding ’■VA1 Internationaal UI4 Open dag Tennis Club Tilburg Ijeugdtoernooi Tilburg Trappers PEND Jeu de Boules Loon op Zand CURSUSSEN 6u 00,-) Cursus plaatsen? B ï3’5^2208' je Sn^SSÏX^ 'Alcoholbeleid binnen de sportvereniging' 17 SPORT J J. v.d. Hooff ues. HUISARTSENPOST Pasen: Pinksteren: DAMMEN Ï4 21 28 tiioncheqiie Koningsdag: Bevrijdingsdag: Hemelvaart: zaterdag 4 april t/m maandag 6 april 2015 zaterdag 25 april t/m maandag 27 april 2015 zaterdag 2 mei t/m dinsdag 5 mei 2015 donderdag 14 mei t/m zondag 17 mei 2015 zaterdag 23 mei t/m maandag 25 mei 2015 sitief inde etala- jrg's Got Talent." wedstrij 013-571 Spoed Echte spoed en levensbedreigende aandoeningen gaan altijd voor. Dit wordt telefonisch beoordeeld. g."De LCn en niet zorgt okde ■vroby, ional vöor- ortklas." asport U wilt een cursus plaatsen? Kijk dan voor informatie over prijzen en werkwijze op: www.tilburgsekoerier.nl Klik op de button Adverteren Cursusaankondigingen. Of kom langs op ons kantoor. Rond onderstaande feestdagen in de maanden april en mei 2015 verwachten de huisartsenposten in Tilburg en Waalwijk grote drukte. r samenwerking opleiding betaalt breken. "Vier jaar met de Topsportop zich uit." Professionele hulp bij onverwerkte jeugdervaring wat doorklinkt in het leven Nü. Informatie: 0619953226 voicemail. www.psycholumiere.nl aS. Wit aan zet 27-2; controleren en jawel eei 19x30 22x2 12-17 28x19 13> 16x7 36-31 f re mogelijkl slag met 5 winnen. 27-; stand beet/ zegd wordt gespeeld, c; Fragment 2 speelde zich ook op Play ok af en na 14-19 noteerde ik toch even de stand om 27-22 te kunnen en jawel een prima zet 12-17 28x19 13x35 2x11 30x3943x34 Bijdeande- cheid dient u wel de meer- schijven te nemen om te ’-22 is theorie maar in deze *tje onbekend en eerlijkge- dt er niet meer zo gewaagd ook niet op topniveau. Wit aan zet TAO-Zen Meditatie op Yoga Basis Per cursus (10 avonden) 100 euro op de melden bij wedstrijdleider Sophia dond*rdhZÏ bent altijd welkom om mee te doen en het vinden van jouw daarin. mits voor 13.30 uur gemeld. Het in- Ver. v0|gcursus naar eigenbehoefte. schnjfgeld bedraagt 2,50 per pen en info. Liesbeth soon. Er worden drie wedstrijden ge- tao.zen.nl of 013-5219257. speeld. Je speelt elke wedstrijd met een ander maatje en tegen andere tegenstanders. De prijsuitreiking is omstreeks 17.00 uur. Mocht het onverhoopt regenen dan kan worden uitgeweken naar de- bouleshal van de vereniging. Meer informatie: cochonnetclub.nl. p.v. de verlies- anders spelen anstaan- Turncentrum Kunst Kracht werkt aan een regi onaal turncentrum. De gemeente Tilburg ondersteunt het initiatief dat Brabant-breed wordt ingezet. Volgend schooljaar moet dat ge stalte krijgen. "De turnsters blijven lid van hun eigen vereniging, waar ze in de avonduren kunnen blijven trainen. Ze maken in Tilburg ge bruik van de extra faciliteiten, die Kunst Kracht in samenwerking met de Topsportopleiding Tilburg aanbiedt." toegankelijk. De horeca zal gedurende het toer nooi geopend zijn. Daarnaast zullen de 'Canada teams' stands verzorgen in het ijssportcentrum, waar u leuke memorabilia kunt kopen van ijshoc key, deel kunt nemen aan een tom bola, popcorn kopen, etc. De vol ledige opbrengst hiervan gaat naaf de teams zelf, die aan het sparen zijn voor een ijshockeytrip naar Canada. De wedstrijden beginnen dagelijks om 08.00 uur. loon op zand - Op zaterdagmiddag 28 maart wordt bij jeu de boulesver- eniging Cochonnetclub op sportpark De Klokkenberg aan de Klokkenlaan 31 in Loon op Zand de maandelijkse jeu de boules middag gehouden voor iedereen, die een middagje lek ker ontspannen wil boulen. Je hoeft dus geen lid te zijn van een boules- club en geen topper te zijn om mee te kunnen doen. Je kunt je zaterdag tussen 13.00 en 13.30 uur aanmelden bij de wed- strijdtafel. Je mag ook vooraf aan- J DE TILBURGSE KOERIER DONDERDAG 26 MAART 2015 - ILBURGSE KOERIa B Kunst Kracht boekt successen door faciliteiten Topsportopleiding Steeds meer jonge meiden kiezen voor de turnsport. Van links naar rechts: Liona van Deursen, Robyn Heijtbrink, Zoë Story; Katja Letova, Joline de Jong, Evie Mathijssen, Dalince Bagiran. Merel Witteveen ontbreekt op de foto omdat zij geblesseerd is. Van Maarseveenstraat in Tilburg."! turnsport vraagt om hard werken daar plezier aan beleven. Nee, de medailles maar het plezier z voor de uitdaging." Het houdt ook trainer scherp."Voor mij is het hobt Lieke richt zich als professional al op de meiden uit de Topsport De belangstelling voor de turns janiseert Tennis Club Tilburg (TCT) haar ilex aan de Goirleseweg 34a in Tilburg mg om 13.00 uur. Belangstellenden jur de mogelijkheid om kennis te maken met ge tennisactiviteiten op het programma onder open tennisdag is gratis toeganke- ;n te zorgen voor sportieve kleding. Deze keer starten we met de oplos sing van vorige week. De dam naar veld 5 na 37-31 21-26 komt dan 33- 29 26x28 29-23 39-33 43x5. We gaan deze keer verder met twee diagram men ter oplossing. Wit heeft in beide gevallen voor de flankaanval geko zen, weleer ook wel de Roozenbur- gaanval genoemd, naar wijlen we reldkampioen Piet Roozenburg. Wit speelt 33-28 en als zwart antwoordt met 11 -17 28x1918-22 volgt voor wit een damzet. Deze mag u oplossen. Plezier Succes komt niet aanwaaien. Een groep van vijftien talentvolle mei den van Kunst Kracht traint zowat elke dag in hun eigen turnhal aan de In stand 1 kan zwart i.p; combinatie ook wat an en behoudt dan voordeel. Aar de vrijdag is in Asten de halve finale voor het viertallen kampioenschap van Brabant waarbij Micone 1 het in poule B het makkelijkst heeft om de finale te bereiken.. Tilburg - Op zaterdag 28 maart orgar Open Tennisdag 2015 op het compk (naast Koning Willem II stadion). Aanvar hebben die middag tot 17.00 ui de tennissport en TCT. Er gezellige begeleiding van professionele trainers. De of lijk. Wie de sport wil uitproberen hoeft alleen Meer informatie: www.tennisclubtilburg.nl. Itilburg "Topsportopleiding Til burg heeft de turnsters van Kunst Kracht veel gebracht", zegt Ma- rio Hofkens. Hij traint, samen met Lieke van Fessem, het team dat [potentie heeft om een rol te spe- llen in de landelijke turntop. "Me lde door de extra faciliteiten heb- ben ze een forse stap voorwaarts sportver- naximaal 4 per- ig). U kunt zich andag 30 maart jren naar Ben. ïeef u snel op, bestuurslid, barmedewerker, trainer/ coach van een jeugdteam en een jeugdlid. Het programma duurt van 19.00-22.00 uur. De organisatie is in handen van het team Verenigingsondersteuning van de Gemeente Tilburg, GGD Hart van Brabant, Stichting HALT en Helder Theater. Deelname is voor enigingen gratis (me sonen per vereniginc aanmelden tot maar door een e-mail te stun de.Fretes@Tilburg.nl. Geef u snel op, want vol is vol. Zodra uw aanmel ding ontvangen is, krijgt u een be vestiging per e-mail. Tilburg - Speciaal voor sportvereni gingen is er op woensdag 1 april in T-kwadraat, Olympiaplein 382 in Til burg, een themabijeenkomst over alcoholbeleid binnen de sportver eniging. Een inspirerende en inter actieve avond speciaal voor sport verenigingen met jeugdleden. Want zoals u weet, ligt de leeftijdgrens voor alcohol op 18 jaar. De thema bijeenkomst is opengesteld voor alle sportverenigingen uit de ge meenten Tilburg, Goirle, Oisterwijk, Gilze Rijen, Hilvarenbeek, Dongen, Waalwijk en Loon op Zand. De orga nisatie stelt het op prijs als van een vereniging vier mensen komen: een Het U14 team van Tilburg Trappers, foto:thijsfotografie.com Itilburg - Op zaterdag 28 en zondag |29 maart wordt in het Ijssportcen trum Tilburg op Stappegoor het Ijaarlijkse internationale jeugd- [toernooi U14 georganiseerd door [Tilburg Trappers. Trexico Logistics lis voor het 2e jaar toernooispon- Isor. Onder de acht deelnemende lijshockeyteams uiteraard gastheer Itilburg Trappers UI4, dat op zon- Idag 15 maart nationaal kampioen lis geworden tijdens de finales in Eindhov en. Het toernooi is gratis 'De basisschool is vaak goed te [combineren met turnen. In de eer- [ste jaren van het voortgezet onder wijs, het moment dat de meiden de trainingsuren hard nodig hebben, komen ze vaak met hun lesrooster linde knel. Door aan te sluiten bij de Ifopsportopleiding Tilburg hebben |wedatondervangen."Trainingsuren [vasthouden en uitbreiden, noemt Ijofkens onontbeerlijk om mee te Runnen in de nationale top. Die Bonkt. "De eerste meiden staan in Ide startblokken om een rol te spe llen op het hoogste turnniveau." Als [voorbeeld noemt hij Evie Mathijs- [sen (12), die geselecteerd is voor Ide Oranje Jong Talent-selectie. Ook Ivan Michelle Burgler en Romy Ste- Ivens verwacht hij dat ze snel door- De huisartsenposten in Tilburg en Waalwijk gaan met extra bezetting J werken, maar sluiten wachttijden niet uit. I Wat kunt u als patiënt doen? I Bij twijfel over uw gezondheid is het raadzaam dat u tijdig voor de feest- I dagen contact opneemt met uw eigen huisarts. Daarnaast is het aan te I bevelen tijdig (herhaal)medicatie bij uw eigen huisarts aan te vragen en I op te halen bij de apotheek. is de laatste jaren sterk toegenomen. Het ledental van Kunst Kracht is de voorbije jaren gegroeid van vijf- naar achthonderd. Volgens Hofkens hebben de successen van Epke Zon derland geen grote invloed gehad op de toename van leden bij Kunst Kracht. "We hebben elementen aan ons programma toegevoegd die jongeren aanspreken, zoals free- running. Op Koningsdag geven we dans- en turndemonstraties op Kor- vel, onze turnsters staan Sinterklaas ter zijde en we hebben onszelf met hippe dans en DJ posi ge gezet tijdens Tilbur I

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2015 | | pagina 17